0

@dzefrej234 Dokładnie to samo pomyślałem…mam nadzieje,ze tak się nie stanie.

0

@Kgorecki2500 może ma to tez związek z nowym sponsorem na koszulkach. Umowa z Rakutenem jest tylko do końca sezonu. Także kto wie? Mam nadzieje,ze tylko nie doczepią się do nazwy stadionu.

3


Oho,byłoby nas stać na Haalanda :P

0

@qbsonFCBarca kto? Do czego ? :P

13

https://x.com/fcbw_a7/status/1441907213774118918
Riqui influencer,bożyszcze nastolatek ;P

1

@Deviler wrócił już do treningów. A zawieszony został w lutym także jeszcze troszkę posiedzi,ale trenować już może.

0


Inter pracuje nad pozyskaniem bramkarza Ajaxu,André Onany jako wolnego zawodnika następnego lata. Dyrektor generalny Giuseppe Marotta potwierdza: „Onana jest z pewnością interesującym bramkarzem. Monitorujemy pewne możliwości”,
Mam nadzieję,że trafi do nas. Wychowanek,ograny na europejskim poziomie wciąż młody No i za darmo przede wszystkim.

0

Ciekawe kiedy Cholo znudzi się stawianie na Grieza? Albo kiedy dotrze do niego,że Griez gra totalny gniot… miejmy nadzieje,że długo mu zajmie uświadomienie sobie tego ;D tak do końca sezonu najlepiej albo chociaż na 50% meczów żeby Atleti musiało go wykupić.

0

Coutinho ma Kontrakt do 2023 roku
Obniży wynagrodzenie i przedłuży umowę czy odejdzie? Jak myślicie?

3

Bardzo przepraszam za to,że tyle razy śmiałem się z Arsenalu… przepraszam. Tak naprawdę ja nawet ich trochę lubię…
Kiedy ten obraz nędzy i rozpaczy się skończy. Kiedy wypierdzielą Koemana i resztę tego tałatajstwa w zespole…
Ja chce moją kochaną Barcelonę z powrotem :(
Niech mnie ktoś przytuli ;(

0

Riqui tez ma dosyć Koemana XD
Chciał mu pomoc się spakować :P

7

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

https://x.com/reshadrahman_/status/1440999301929324549
„Jego Przyszłość nie zależy już od żadnego wyniku*” tak powinno to brzmieć :P
Najgorsze jest to,że nie ma nawet kim go zastąpić :/ a Laporta nie jest przekonany do Xaviego. Pewnie dlatego Ludwiczek jeszcze nie wyleciał

0

@DonAndrzejos ale przecież Ronald tez stawia na młodych :/

0

@Kamiloza91 na lajcie to nie wiem
Bo oni lubią dawać dupy ze słabszymi drużynami
Ale myślę,że w tym sezonie zgarną majstra

0

https://x.com/reshadrahman_/status/1440425592847953920
„Czy Koeman zostanie zwolniony w ciągu kilku dni? Nie mówię tak nie mówię nie”

0


Osobiście mi szkoda bo chciałem Löw’a lub Conte :/
Ale jeśli Laporta ma zwolnić Koemana i wziąć kogoś to nie może być to półśrodek. Będzie to trener,którego on chce,który nie będzie opcją na chwilę tylko na dłuższy okres. Ciekawe kto
Moim Zdaniem koniec końców padnie na Xaviego.

0

@Tollusiek Ja jestem podobnego zdania. Patrząc na to,że Traore zostanie rok kontraktu więc ostatni dzwonek żeby na nim zarobić jakieś pieniądze. A skoro i tak raczej będą chcieli wykupić Trincao to jakoś można te obie transakcje połączyć ;)
No i Kolejny wychowanek by wrócił :)
A trzeba tez mieć z tylu głowy to,że Dembele kończy się kontrakt więc można by było się ewentualnie zabezpieczyć ;)

7


Duuży kamień z serducha…

1

Wolverhampton ma opcję kupna Francisco Trincao,bodajże 28-29 milionów euro jeśli dobrze pamiętam.
Czy gdyby Wolves chciało oddać Adame Traore w zamian za Trincao to bylibyście za tym?
Dodam tylko,że Traore ma kontrakt ważny do 30 czerwca 2023 roku.
I przy okazji zapytam,czy Barcelona może zablokować transfer Trincao w momencie gdyby Wolves chciało go wykupić? Np uznaliby,że mogą na nim więcej zarobić sprzedając go gdzieś indziej. Stąd drugie pytanie czy ta opcja wykupu może zamienić się w obowiązkową opcje wykupu przy spełnieniu ewentualnych zapisów w kontrakcie?

1

@Toretto Jego agent powiedział,że do końca roku maja zasiąść do rozmów odnośnie nowego kontraktu. URUGUAYO zostaje

2

@jedrek7000 Chłopu prawie dysk wypadł ;D

0

No tego to Neymar już na pewno by nie strzelił tak jak Luuk

0

No Ronaldzie Koemanie
Tegoś chciał,tegoś dostał
Jebłem hahahahaha

0

„Każdy z 3-4 najbliższych meczów Barcelony może zdecydować o pozostaniu Ronalda Koemana na stanowisku trenera Barcelony” i cyk Ludwiczek wypierdzieli się na pierwszym spotkaniu :P w czepku urodzony chłop ;D

0

@fcbfan1993 Witaj wśród swoich :P

8

Co komentatorzy wkurzają mnie dzisiaj
Ale teraz to zdanie jest jak najbardziej trafne
„Jeśli Luuk de Jong gra w Barcelonie to dzisiaj każdy może w niej grać”
Jak to cholernie boli :/ ale staliśmy się ściekiem…

0

@ViscaDelFritz1983 No właśnie do tej pory sam myślałem,ze 1 października wpisałem w Google i patrzę 26 września. Ale No tydzień w jedna czy druga różnicy nie zrobi
Przynajmniej mi,bo ja tylko karierka :) dla graczy FUT’a już jakaś różnica może być :)

1

@Momals11 zależy jaki czas po premierze :)
Osobiście ostatnie dwie odsłony fify odpuściłem i nie wiem dokładnie w jakich granicach będzie się to mieściło,ale No na ten moment jest 239 zł na ps4 i Xboxa one.

0

Pytanie do graczy fify
26 września jest premiera fify 22 czyli no już kwestia dni.
Czy zamierzacie kupić
22? jeśli tak to czy od razu czy może poczekacie jakiś czas aż troszkę stanieje?
Pytanie to bardziej skierowane osób,które tak jak ja nie mają jeszcze Ps5 czy nowego Xboxa
:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?