1

@eydeem Jeśli ktoś lubi powieści grozy
To polecam „Potępiona” :)

3


Miejmy nadzieje,że to będzie pozytywny zakup jeśli koniec końców tu trafi.

7


Fajnie,że chociaż teraz próbują. Z Lautaro tez mogli a odpuścili. Kontrakt ma ważny do końca grudnia przyszłego roku. Także klauzula 20-25 milionów niby nie dużo,ale jednak patrząc na sytuacje Barcy to jednak mam nadzieje,ze ta cena nie wyniesie tyle :)

0

@pt9 Z tego co widziałem to ma chyba wyjść osobno Cyperpunk na PS5
Ale pewności nie mam i ręki sobie uciąć nie dam.

6


Zróbcie nam święta :P

1

@FCBMati10 Podobno ma byc gotowy :)

3

@Derean nie możliwością jest żeby był straszy rodząc się dzień później :P

7


Trzeba się łudzić bo co innego nam zostało :/

1

@zodiak_10 aż se płakłem ;(
Musi być lepiej ;(

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Laporta to niech lepiej najpierw zajmie się przedłużeniem kontraktów Araujo,Gaviego i Nico. Żeby nie spierdzielili stąd :/
A nie będzie pudrował ciągle trupów i dziadków. Na deser tylko brakuje żeby przedłużyć kontrakt Sergiego Roberto…

0

Kolejny eurow******l
Kolejny z Busquetsem,Albą,Pique itd
Że chłopy sami nie mają poczucia takiej beznadziei to dramat. Pisałem to już dawno,napisze jeszcze raz. Nie obchodzi mnie ile dali tej drużynie. Nie obchodzi mnie,ze nie na kto za nich grać. Chcę żeby ta drużyna była na nowo budowana,bez „dziadów”.
Niech dostają oklep. Ale niech dostają Ci,którzy mają stanowić o sile tego zespołu a nie,którzy już jadą na oparach.

0

Franklin De Jong? Dobrze usłyszałem? Haha :P

0

@Jestjakjest Byly ostatnio jakieś wiadomości,ze Podobno Roma chce zaoferować 40 za niego. Ale pewnie jakieś płoty. Patrząc na to,ze na razie ma kontrakt do końca przyszłego sezonu to wątpię,ze ktoś dałby 40 :)

0

Pan Jesus Gil Manzano,Hiszpański sędzia wygwizdany na kolejnym stadionie W La Liga. Nowe.Nie znałem :P

1

@POLAK12345 oj jest :|

0

@szymonekk ja :)
Osobiście polecam
*Potępiona-Bartłomiej Fitas
*Dziecko Rosemary-Ira Levin
*Dom na martwym polu-Joanna Pypłacz
No i Stephen King ma kilka fajnych książek Np Mroczna Połowa czy Worek kości.
To takie,które najfajniej mi się czytało.

20


Dembele już można wieść na lotnisko z kierunkiem na Anglię?!
Ktoś wie ile Ferran zarabia w City?

7


Ciekawe,oby pozytywne dla nas :p
Dembele,Roberto out za darmo :/ jedyna szkoda,ze właśnie za darmo. Może uda się go(Roberto)włączyć w transfer Ferrana.
Sprzedaz Cou,Umtitiego,Lengleta,Braita i jakiś by to wyglądało :)

0

@kkbarca Te Sissoki od Dembele to chyba mają niezły kisiel zamiast mózgu. Chłop więcej czasu przesiedział w szpitalu niż na boisku a Ci coś pierdzielą o nie wiadomo jakich pieniądzach. Jeden Mokebe się zawinął do Lipska ze swoimi pijawkami czas na kolejnego.
Takich ludzi jak najdalej od tego klubu trzymać.

6


Czy na tym poziomie nie ma czegoś takiego jak zespół rezerw czy zespół juniorów? XD
3-0 po 30 minutach

1

@xparix nie ugramy
Wtedy będziemy mieli plecak w postaci 2-3 bramek :P

6

Patrzę na Depaya i jakbym widział Luisa Suareza z ostatniego sezonu w Barcelonie. Wszystko się odbija od niego,jest ciężki
Nie umie biegać,prostej piłki nie potrafi przyjąć.Z różnicą taką,ze Depay może Lusiowi buty czyścić…

2

Super,dajcie mu karnego to trafi…
To co on patroli to kabaret :/ niech się chłop obudzi

2

Abde to kocur! :O

10

Chłopaki zostawili dzisiaj kawał serducha na boisku
I taką Barcelonę chciałby oglądać człowiek za każdym razem. Potrzeba nam napastnika i zdrowego Ansu i Dembele. Memphis rozczarowuje mocno.
Naprawdę przyjemnie się to oglądało :)

1

@JohnnyBarca No to akurat było do przewidzenia. Tylko jak to przeczytałem to nasunął mi się od razu taki przykład.
Luuk ma 188 cm wzrostu
Były wiadomości,ze Barcelona będzie chciała za darmo Christensena z Chelsea i Zakarie za darmo z Gladbach.
Christensen ma 187cm wzrostu
Zakaria ma 191 cm wzrostu
Ciekawe czy przyjdą :P

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Jeśli wszyscy zaczynają od zera
To Flopinio skończy szybciej niż zacznie…

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?