0

Komentarz usunięty przez użytkownika

7


Mieć środek Araujo-De Ligt to marzenie!

53


Gavi,syn Xaviego!

7


Wiadomo na kiedy jest planowany początek i koniec projektu Espai Barca? :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@klopx A co ty nigdy nie pracowałeś zdalnie? :P

2

https://x.com/adus_lp/status/1472637755473776645
@BarcaInfo czytający komentarze jak się ludzie zesrywają XD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

BarcaInfo wziął powiedział,ze pierdzieli i w tym roku nie będzie go na gali
Jak Cris :P

0

Moim zdaniem Barca powinna poważnie rozważyć sprzedaż Marca Ter Stegena.
Może to być ostatni dzwonek żeby móc na nim jakieś fajne pieniądze zarobić. Żeby potem nie było tak jak z Rakietą gdy odkładali w czasie transfer mimo,ze jakieś tam oferty za niego były a potem odszedł za czapkę gruszek. Boję się,że tutaj może być podobnie. Marc miewał dolegliwości z kolanem i już nigdy może nie wrócić do takiej formy jakiej był jeszcze pare sezonów temu. A widać,że na razie to on nam nie pomaga :/
Moim zdaniem warto by było rozważyć jego sprzedaż w przypadku pojawienia się fajnych ofert.

0

@Gaucho Haalandowi jeśli zależy na karierze to oczywiście nie pójdzie do Paryża. Gdyby było tak pięknie to Mapet by stamtąd nie uciekał. Widzi co się dzieje i wie,ze w Madrycie będzie w stanie grać o wszystko jeśli chodzi o trofea drużynowe i indywidualne a nie tylko puchar kasztana zwany Ligue1 :)

1

@FioletoweOczy najbardziej cieszy ta wiadomość o odejściach :)
Mam nadzieje,ze to koniec pasożytów w klubie!

0

@Uukasz_93 I Cementa Lengleta :)

1

@Huck Demir to tutaj jest na wypożyczeniu :)

1

Patrząc na to jaką mamy sytuacje to tracimy tylko 3 punkty do 4 Rayo i 6 punktów do 3 Betisu.
A jeszcze Jak wrócą Fati,Pedri,Depay,Alves będzie mógł grać i przyjdą wzmocnienia w styczniu to myślę,że uda nam się ugrać TOP4 na koniec sezonu.

0

@pt9 Kounde to jest prze kot!
To na 1000% jego ostatni sezon w Sevilli.

5

https://x.com/reshadrahman_/status/1472310146332299268
Priorytetem klubu w styczniu jest obniżenie płac. Zaczynajac od Coutinho. Umtiti,Neto,Luuk to gracze,którzy również mogą opuścić drużynę. Nie można tez wykluczyć odejścia Desta.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Krycha1899 tego Leo z długimi włosami,pamietam!! Mi też to mignęło przed oczami

0

Gavira ty diamencie!!!

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@zaiks chyba Żutgla

3

@zadafcb dać okularki i jak Zdzichu Kręcina ;D

7


Koryto ma dobre to i przyszły sezon jeszcze u nas posiedzi. Kontrakt do 2023. Nikt już mu nie da takiej kasy jak ma tutaj dlatego siedzi jak ta pijawka bez ambicji :) zamiast ratować jakoś karierę i pograć coś jeszcze to będzie doił. No cóż…
Mam nadzieję,że jakoś uda się rozwiązać z nim kontrakt jeśli nie rozegra te 10% meczów w sezonie. Jedyne wyjście by go pogonić.

8


No i pięknie ;D
Jeszcze tylko Umtiti i Bombele i koniec pasożytów z wysokimi pensjami :)

0

Powiem wam,że zawsze łatwo było grać Barceloną w fifie. Teraz za cholery człowiek nie ma pomysłu na odbudowę tej drużyny w fifce :P
Można by było sprzedać wszystkich i kupić wszystkich,ale człowiek by chciał żeby chociaż trochę było realnie :P
Za cholery nie wiem jak zbudować tę drużynę ;D
Czy ktoś może tez miał taki sam „problem”? :P

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

18


Niech się lepiej weźmie za granie. Jest uważany za kluczowego zawodnika drużyny a gra taką pajdę,że się patrzeć na niego nie da. Gavi i Nico wciągają go nosem na ten moment.
Niech zacznie grać tak jak powinien to się będzie czuł komfortowo. Niech on zacznie ciągnąć ten wózek a nie „gówniaki”
Niech najpierw popatrzy jak gra a dopiero potem mówi,ze się nie komfortowo czuje

18


Takie informacje z rana :)
Miłego dnia wszystkim!

4

Skoro nie chce obniżać zarobków to nie chce trafić na Camp Nou,Proste!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?