0

Komentarz usunięty przez użytkownika

8


No i super
Jeszcze tylko Umtiti i Bombele. Oddać i zapomnieć!

9


Matteo potwierdza.
Uff

8


Po Evertonie to chyba będzie mój ulubiony klub w BPL!
Vamos The Villans! Vamos Cou!

0


Gerrard przygarnie kumpla :)

9


Zawsze mówiłem,że Allegri to spoko mordka ;D

0

@Kitek1640 mają „Cafe Bernabeu”
Taki odpowiednik La Bamby
A przynajmniej mieli,chyba

1


Arsenal ustala warunki na jakich Coutinho miałby do nich dołączyć. Angielski klub rozważa jedynie wypożyczenie do końca sezonu bez opcji obowiązkowego wykupu.

2

@budel17 On ma jakieś otoczenie? Niech pożyczy od Bombele
Tam to dopiero ananasy są

16


W jego przypadku tylko oficjalne potwierdzenie sprawi,ze będę się cieszył
Za dużo razy to było a wychodziło,ze do tej pory się kisi i doi…
Ja obstawiałbym powrót do Francji.

1

@Essos W tym sezonie głównie Covid i urazy

8


Logiczne. Przy Mbappe i Benzemie będzie jednym z trzech.

9


Ch im na łeb

0

Jedyne co mnie martwi w przyjściu Halanda to właśnie długość kontraktu. I co chwile trzeba będzie go przedłużać z ciągłymi chorymi pensjami i bonusami dla Mino i ojca jak było w przypadku Neymara a koniec końców skończy się absurdalnymi żądaniami i odejściem.

4


I co hejterzy!?! Łyso wam? XDD ;D

9


Niech nie będzie taki wybredny
MŚ za pasem! A styczeń długi nie będzie ;)

4

@tbas Czyki coś czego Barcelona nie potrafi :P

5


A jednak

A Demir wrócił do treningów z zespołem

6


Ja pierdziele
Prawdopodobnie dwa największe transfery w historii Barcelony odejdą za darmo jako piłkarskie flopy XD
W głowie się nie mieści.

0

@Krychaaa10 on jest jebn**ty
Żaden większy klub go nie weźmie bo jest kretynem z orzeczeniem o niepełnosprawności. Niech wypierdziela na trybuny. Niech go nuz nie oglądam w tym klubie ani nigdzie indziej. Co mam jakaś taka niechęć do chłopa to masakra.

2

@amanter Ciekawe czy ta miękka faja kiedykolwiek przyzna,że odejście z Barcelony do PSG to był błąd. Nie mówiąc o $$ oczywiście. Ale z samego czysto sportowego punktu widzenia. Gdyby nie odszedł to miałby złotą piłkę :) Ale co zrobić
Brazylia,stan umysłu ;)

0

@Emhyr kurczę wiem o czym mówisz i zgadzam się po części
Ale kusi mnie zaryzykowanie stwierdzenia,że ten Arthur nie musiałby być tylko i wyłącznie taką zapchajdziurą :)

0

https://x.com/reshadrahman_/status/1478136660160352260
Ciekawe czy klub ma jakąkolwiek alternatywę na teraz,na styczniowe okienko. Rangnick już powiedział,że Cavani zostaje. Morata wydaje się bliżej pozostania niż odejścia.
Moim zdaniem jesli kogoś mieli by rozważać to ktoś z trójki Lacazette,Auba lub Belotti. Ale oprócz nich to najbardziej ten Arthur Cabral z Basel. Młody,zajebiste warunki fizyczne i umie je wykorzystać,tłucze bramki jak popierdzielony. Może akurat by wypalił

2


Matteo i Fabrizio potwierdzają!
Juve poinformowało dzisiaj Morate,że chcą go zatrzymać do czerwca. Priorytetem Juventusu jest kupno młodego napastnika jako inwestycja długoterminowa w letnim okienku transferowym.
Na ten moment Żadnych zaawansowanych negocjacji na linii Juve-PSG odnośnie Icardiego.

1

https://x.com/reshadrahman_/status/1478123706794795015
Juventus poinformował Morate,ze nie puszczą go do Barcelony jeśli nie znajdą nikogo na zastępstwo.

5


Łeb w łeb!

0


Neto nie chce odchodzić do Brazylii.

1

@Pilka_jest_okragla To samo. Pamiętam ten dzień jak go potwierdzili,ale się cieszyłem :)
Chłop zapomniał głowę ze sobą z Liverpoolu zabrać :/

0

@Pogba


Na Twichu podobno coś takiego mówił :) nie jestem pewny czy przypadkiem z Romero wtedy nie gadał :)

3

Real Madryt nie rozważa podpisania kontraktu z Rudigerem. W klubie uwazają, że agent piłkarza używa ich, aby uzyskać w Chelsea lepszy kontrakt. Real chce latem sprowadzić środkowego obrońcę. [ABC]
Fabrizio podawał,że jest blisko. Zobaczymy jak to się skończy. Mam nadzieję,że w Barcelonie nikt nie wpadnie na pomysł by go tu ściągać bo niezle tam sobie krzyczy (podobno kilkanaście milionów pensji plus 20 milionów za podpis)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?