patrykzmc2000
Dołączył/a: listopad 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Stara gwardia :P
Każdy lepszy niż Luuk.
47
O nie! Z czego teraz będzie żył Gruby Mino? :/ :O
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Archie Moim zdaniem Tierney
0
Zaskakujące jest to,że od odejścia Alvesa Barcelona wydała Ok 80-90 milionów na sprowadzenie jego następcy… aż w końcu Alves musiał wrócić. Dest to kolejny piłkarz,który nie dojechał z psychą do grania w Barcelonie. Ale on jeszcze się odbuduje w innym klubie tylko pytanie czy jako prawy obrońca bo jak wiemy mw z tym spore problemy. Najważniejsze to żeby po prostu sprzedać i zarobić na nim.
Natomiast w jego miejsce prawdopodobnie przybędzie Mazraoui,kolejny z Ajaxu,wciąż młody bo ma 24 lata. 3 lata starszy od Desta także jeszcze pełno grania przed nim. Jeśli Przyjdzie to pewno za „grosze” w styczniu a w ostateczności ze darmo po sezonie.
Oby to był ten,który się sprawdzi jeśli tu trafi :)
0
@Worny Przedłużał,ale klub podobno chce poprawić jego kontrakt. Zwiększyć długość kontraktu i zwiększyć klauzule odstępnego.
Pewnie wynagrodzenie tez będzie lepsze,ale nie powinno być z tym problemu :)
24
I to proszę państwa są najlepsze informacje jakie mogły się pojawić w najbliższym czasie!
Potem wziąć się za przedłużenie kontraktu Nico.
0
Ciekawe gdzie trafi i za ile? Jeśli już odejdzie to oby chociaż sprzedać za więcej niż przyszedł.
0
@Janas11224 Klauzula Haalanda w przyszłe lato to podobno 75 milionów,nie ponad 100. Z pensją i prowizją dla Grubefo się zgodzę :)
2
Ciekawe czy to prawda.
Yusuf Demir nie gra nie ze względów sportowych. Nie gra ponieważ jest o kilka minut od tego żeby jego opcja wykupu za 10 milionów była obowiązkowa już w styczniu a Barcelona uważa,że te 10 milionów jest ważne w kontekście wzmocnień w zimowym okienku transferowym.
Jeśli to prawda to nie zagra… do lutego, aż do końca zimowego okienka transferowego.
0
Czy tez uważacie,że Barca patrząc na to,ze Depay ma kontrakt wazny jeszcze tylko przez następny sezon będzie chciała go sprzedać? Ja coś tak przeczuwam,że Depay po sezonie odejdzie.
4
Byle nie pozwolili mu odejść za darmo jeśli się nie uda …
6
Laporta jeśli ty to zrobisz
To będziesz pieprzonym szefem.
Niby człowiek wie,ze ciężko,ale jednak się łudzi :/ nadzieja umiera ostatnia niby
4
Ferran Torres zrobi wszystko co możliwe żeby przejść do Barcelony. Będzie wywierał presję na City żeby pozwolili mu odejść. Hiszpan jest wdzięczny Guardioli za okazane zaufanie,ale nie może znieść życia w Manchesterze. Chce wrócić do Hiszpanii.
0
@Vebrol już poprawiłem zanim przeczytałem twój kom,ale dzięki!
0
O kim mogli rozmawiać Alemany i Lapek z Grubym Mino?Moim zdaniem Xavi Simons wróci. Kontrakt mu się kończy z Szejami po sezonie. Kogo tam jeszcze Mino reprezentuje prócz De Ligta,Haalanda i Pogby a Barca mogłaby być zainteresowana?
1
No i dobra XD Jak lecieć na pysk to z hukiem
2
Niech już odpocznie sobie. Już wystarczy. Niech Busquets i Alba idą po rozum do głowy i tez niech wezmą przykład z Presiego.
Chociaż Busi imo jeszcze sezon mógłby zostać,ale pod warunkiem,ze nie będzie zawodnikiem pierwszego składu. Alba do odstrzału. Moim zdaniem skończył się wraz z momentem odejścia Leo.
0
@Mns21 Ojrzyński podobno
6
@RomanHoffer z Radomiakiem? Zobaczymy ;D
Radomiak w gazie
6
@Barcaa12 Jak ktoś będzie gadał coś o wieku piłkarza niech popatrzy na Pique,Albę czy Busquetsa.
0
@ŁukaszNidzica Coutinho do tego. Jeśli połowa z tych wymienionych a ananasów odejdzie to będzie święto.
0
Co jak co,ale zarząd Barcelony powinien wysłać jakiejś dobrej jakości „trunek” ,że zostały stworzone kolejne europejskie rozgrywki postaci „Confference League” bo patrząc na to co się dzieje,to jesli nie wygrają Ligi Europy to może być ciężko żeby w przyszłym sezonie nawet tam grać. Oni wiedzieli co się będzie działo i stworzyli specjalnie europejski puchar pocieszenia żeby Barcelonie przykro nie było.
1
@Nhyz Dokładnie,podsumowaniem tego wszystkiego może być moment jak Abde kręcił się i kręcił w okolicach pola karnego a wszyscy „Stojanowa”
1
Wnioski po pierwszej połowie
-Frenkie złapał gen obecnej Barcelony. Gen dziadostwa :/
-Luuk de Jong to tragedia. Nic więcej dodawać nie trzeba.
-Dembele już myślami w innym klubie.
-Gavi nie umie wiązać butów :)
0
Tymczasem Legia zamyka ligową tabelę XD
1
-Byliśmy na dobrej drodze. Chłopiec chciał jednak zagrać w FC Barcelonie. Było dla niego jasne, że gdyby do nas trafił, nie mógłby zrealizować marzenia o przenosinach do Barçy.
Marzenie spełnione. Można zawijać mandżur ;D jeszcze premka za podpis wleci!
0
@Hubsao No jedne i drugi szklany. Ale problem jest o wiele gorszy :P
Coman ma kontrakt do końca przyszłego sezonu a Dembele ma do końca tego sezonu:p
Więc Bayern sprzeda Comana za ładne pieniążki mimo to a Barca straci Dembele i nie będzie miała pieniędzy z jego „transferu”. A nie zaoszczędzą na jego pensji :P
0
Dembele odejdzie,to pewniak. Mam nadzieje,ze uda się go przekonać i jego bandę żeby odszedł w zimie. Niech próbują go włączyć w jakiś transfer. Jakikolwiek,byle obniżyć cenę chociaż trochę i żeby nie odszedł za darmo.
Ale on i jego mokebowie czają się na darmowy transfer po sezonie i żeby przytulić jak największy kwit.
140 milionów i chłop odejdzie za darmo. To się w głowie nie mieści.
Niech dodatkowo do tego Cou siedzi następny sezon u nas bez obniżenia wynagrodzenia i powtóreczka z rozrywki :)