patrykzmc2000
Dołączył/a: listopad 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Pilka_jest_okragla To samo. Pamiętam ten dzień jak go potwierdzili,ale się cieszyłem :)
Chłop zapomniał głowę ze sobą z Liverpoolu zabrać :/
0
@Pogba
Na Twichu podobno coś takiego mówił :) nie jestem pewny czy przypadkiem z Romero wtedy nie gadał :)
3
Real Madryt nie rozważa podpisania kontraktu z Rudigerem. W klubie uwazają, że agent piłkarza używa ich, aby uzyskać w Chelsea lepszy kontrakt. Real chce latem sprowadzić środkowego obrońcę. [ABC]
Fabrizio podawał,że jest blisko. Zobaczymy jak to się skończy. Mam nadzieję,że w Barcelonie nikt nie wpadnie na pomysł by go tu ściągać bo niezle tam sobie krzyczy (podobno kilkanaście milionów pensji plus 20 milionów za podpis)
1
@donleoJR a to gdzies mi umknęło,ze Gavi ma Covida :)
Dzięki
0
@agaFCB A Gavi nie pauzował za kartki?
4
Coutinho rozumie,ze nie będzie odgrywał znaczącej roli w Barcelonie i nie dostanie wystarczającej liczby minut więc woli odejść.
I fajnie,że rozumie :) zobaczymy czy gdzieś go to wytransferuje :)
A Umtiti to Umtiti będzie siedział do 30 czerwca 2023 roku i doił. Pijawa
5
@Gaucho On jest tak kurde przygłupi ze to głowa mała.Wyżej sra niż dupe ma. Żaden klub z ambicjami na Ligę Mistrzów czy inne europejskie puchary nie weźmie sobie na głowę jego,jego orzeczenia o niepełnosprawności i jego pensji.
Chłop zatrzymał się w czasie gdy stanowił jeszcze o sile defensywy Barcelony. Tylko zapomniał,ze dużo rzeczy się wydarzyło od tamtej pory i jedyne co mu zostało to liczenie zer na koncie bo jest plackiem bez ambicji. Gdyby mu rzeczywiście zależało na graniu w piłkę to wyszedłby z założenia,ze czasem warto zrobić jeden krok do tyłu by potem zrobić dwa do przodu. Ale czego my oczekujemy jak Umtiti to jednak tylko Umtiti. Kiedyś chłopa uwielbiałem. Teraz co go nie trawie to głowa mała.
15
Alfred Schreuder nowym trenerem Club Brugge. Były asystent Ronalda Koemana w Barcelonie zastąpi odchodzącego do AS Monaco Philippe’a Clement’a
1
@sergio5 Mnie tez to bardzo ciekawi
Wypożyczyli go za 6 milionów. Mają opcje wykupu chyba coś w okolicach 30 milionów. Ale było coś jeszcze,ze jeśli się nie zdecydują na wykupienie to tez coś Barcelonie muszą zapłacić.
14
Coutinho i Umtiti out to marzenie.
11
Zobaczymy co z tego będzie :)
25
I super! Niezmiernie mnie to cieszy :)
0
@MadafakinGuy Nie ma szans. Pensja co najmniej kilkanaście milionów euro i 20 milionów za podpis. Nie chciałbym go za takie kwoty.
23
Alemany,kolejny dzień w biurze! Klepie kolejny transfer albo negocjuje odejścia z klubu. Oby jedno i drugie :)
13
Za darmo i ocet słodki :)
Swoją drogą to Chelsea ma nie mały problem. Rudiger,Azpi,Christensen. Wszyscy koniec kontraktu po tym sezonie.
6
Trippier odejdzie z Atletico. Dostał bardzo dobrą ofertę od Newcastle.
Transfer zamknie się w granicach 28-30 milionów.
Fajna kwota wpadnie dla Atleti za 31 letniego zawodnika :)
53
Fajnie brzmi! :)
75
Jazda tam z nimi
Ile można się spotykać i tłumaczyć przygłupom jedno i to samo
0
@Drozdu7 Skoro tak mówisz to pewno tak będzie :/
Laporta ty szczwany lisie,przestań mi LR prześladować!
0
@socha Tak a Malcolm to nie Malcom ;D
2
Pożegnalny gol!
1
Może dzisiaj Frenkie weźmie na siebie jakiś ciężar gry i pociągnie drużynę :/
Kiedy jak nie dzisiaj,jak nie teraz
Nowy rok niech będzie dla niego dużo lepszy.
10
@BarcaInfo -Lapcio,możemy mieć Adame Traore w Barcelonie?
Lapcio:Mamy Adame Traore w Barcelonie!
Adama Traore w Barcelonie!
0
@daro22 Gladiator na TVN7
6
Nie mogę się doczekać tych gwizdów na Bernabeu! ;D
32
Szybko bo się rozmyślą jeszcze :/
1
Czyli Morata bliski Barcelony. Swoją drogą to jest taki sam fenomen jak Morata.
Nie ma rewelacji a jednak ciągle gdzieś idzie za grube pieniądze.
0
Oni rzeczywiście chcą reprezentacje Hiszpanii tworzyć :P
Kwota fajna,zawodnik fajny
Tylko troszkę nieregularny :/ nie wiem czy akurat na poziom Barcy jakkolwiek to brzmi.
5
Cytując klasyka
„Ty się chłopie zastanów,okłamałeś wiele milionów Cules”
:P
2
Imprezka w Barcelonie! setki osób, które odmawiają szczepień i sprzeciwiają się restrykcjom nałożonym przez rząd,urządziły sobie imprezkę!
Luz totalny :P