5


O Cię LUJU złoty XDDD
Po ostatnich newsach się nie spodziewałem tego.

8


„Mate” to chyba czyta LR!
Niech oni już mu ten pomnik tam postawią!

0


No ciekawe kto będzie sponsorem na koszulkach w przyszłym sezonie :)

12


Kurde za darmo by się przydał na ŚPD

0

Co to się stało,że gruby Romero znowu zrobił się taki aktywny i sypie newsami transferowymi?

16


Lapcio i Alemany zrobią nam prezent. Wypierdzielą Cou i Umtita! OBY

0

@Messibestplayerintheworld Tam gdzieś są drzwi,weź poszukaj i ić stont… :/
Ble

10


O proszę! Miło,że o Barcelonie pamiętał :P

10


Pewnie z City wszystko już jest zamknięte tylko jak zwykle z tym przygłupem Tebasem trzeba „walczyć”

0

@Pogba Jest
Ale mimo wszystko chciałbym go zobaczyć grającego jako stoper. Wtedy mógłbym się wypowiedzieć :)
Swoją drogą chłop jest warty 15 milionów,ale ma kontakt ważny jeszcze tylko przez rok więc pewnie za dużo nie dostaną za niego.

5


I to akurat nie „prima aprilis”
:P
Moim zdaniem chłop jeśli chce zostać niech zostanie jako taki joker jokera. Ale wątpię,raczej będzie chciał sobie pokopać tyle na ile mu umiejętności pozwolą a jak nie umiejętności to determinacja i tam gdzie będzie miał ku temu okazje. Trzeba tez spojrzeć obiektywnie. On praktycznie wcale nie grał tutaj jako stoper a to nominalnie jego pozycja. Tylko jako taki zapchaj dziura na PO.

20


Wszystkie pasożyty wypierdzielają z klubu a Barca kupuje jeszcze jakiegoś fajnego kogoś :D

28


No w końcu!

15


Kurde No mógłby sobie kulturalnie już stąd pójść. Tak samo Umtiti :)

0

@Szklaner Zależy od tego czy Gaya przyszedłby w to lato za pieniądze czy w następne za darmo jak mu się kontrakt skończy. Jeśli za darmo to Alba rok by został jeszcze.
Ale moim zdaniem spoko by było jakby Alba został i pełnił Romę rezerwowego a Balde na wypożyczenie dać by się ogrywał. Gaya do pierwszego składu a Alba ławka.

0

@Momals11 O tym to pisałem już dawno,że Alba skończy się wraz z odejściem Leo. I się nie pomyliłem :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

19


Oj tak!

6

@Emhyr podobno muszą sprzedać zawodników za 37,ale pewności nie mam.
Ale jeśli zawołają te 15 to nie ma co się zastanawiać. Alemany sam pojedzie i go przywiezie za te 15 :P
Mam nadzieje,ze ktoś w końcu posadzi Albę na ławie…

15


Wszyscy trzej będą wolnymi zawodnikami…tak jak Sergi Roberto! :D

Przepięknie :)

38


To on ma babe? XD

6


Nie No bez przesady :/

33


Przecież to jest zbyt piękne żeby mogłoby być prawdziwe

14


Szczerze? Jak pewnie większość,zupełnie się tego nie spodziewałem :O

0

„Casemiro świetnie trzyma żółte kartki”
Co oni pierdzielą? Przesz on ich wcale nie dostaje
Albo za niego sędziowie dźwigają…

10


Najważniejsze ze nie odejdzie za darmo :) i pensje będzie miał mniejsza :)

5



Może promka będzie :P

14


Pewnie dlatego mu klaskał przy wszystkich na treningu i chwalił żeby Sam wypierdzielal szybciej.

Oby tylko nie wypożyczali go. Oni tylko na to liczą…

To by było fajne :)

2


To pierwsze zdjęcie,ten faul na Dembele. Nawet żółtej nie było. Co za banda przygłupów bierze się za sędziowanie w Hiszpanii?

19


Here we go!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?