patrykzmc2000
Dołączył/a: listopad 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
O Cię LUJU złoty XDDD
Po ostatnich newsach się nie spodziewałem tego.
8
„Mate” to chyba czyta LR!
Niech oni już mu ten pomnik tam postawią!
0
No ciekawe kto będzie sponsorem na koszulkach w przyszłym sezonie :)
12
Kurde za darmo by się przydał na ŚPD
0
Co to się stało,że gruby Romero znowu zrobił się taki aktywny i sypie newsami transferowymi?
16
Lapcio i Alemany zrobią nam prezent. Wypierdzielą Cou i Umtita! OBY
0
@Messibestplayerintheworld Tam gdzieś są drzwi,weź poszukaj i ić stont… :/
Ble
10
O proszę! Miło,że o Barcelonie pamiętał :P
10
Pewnie z City wszystko już jest zamknięte tylko jak zwykle z tym przygłupem Tebasem trzeba „walczyć”
0
@Pogba Jest
Ale mimo wszystko chciałbym go zobaczyć grającego jako stoper. Wtedy mógłbym się wypowiedzieć :)
Swoją drogą chłop jest warty 15 milionów,ale ma kontakt ważny jeszcze tylko przez rok więc pewnie za dużo nie dostaną za niego.
5
I to akurat nie „prima aprilis”
:P
Moim zdaniem chłop jeśli chce zostać niech zostanie jako taki joker jokera. Ale wątpię,raczej będzie chciał sobie pokopać tyle na ile mu umiejętności pozwolą a jak nie umiejętności to determinacja i tam gdzie będzie miał ku temu okazje. Trzeba tez spojrzeć obiektywnie. On praktycznie wcale nie grał tutaj jako stoper a to nominalnie jego pozycja. Tylko jako taki zapchaj dziura na PO.
20
Wszystkie pasożyty wypierdzielają z klubu a Barca kupuje jeszcze jakiegoś fajnego kogoś :D
28
No w końcu!
15
Kurde No mógłby sobie kulturalnie już stąd pójść. Tak samo Umtiti :)
0
@Szklaner Zależy od tego czy Gaya przyszedłby w to lato za pieniądze czy w następne za darmo jak mu się kontrakt skończy. Jeśli za darmo to Alba rok by został jeszcze.
Ale moim zdaniem spoko by było jakby Alba został i pełnił Romę rezerwowego a Balde na wypożyczenie dać by się ogrywał. Gaya do pierwszego składu a Alba ławka.
0
@Momals11 O tym to pisałem już dawno,że Alba skończy się wraz z odejściem Leo. I się nie pomyliłem :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
19
Oj tak!
6
@Emhyr podobno muszą sprzedać zawodników za 37,ale pewności nie mam.
Ale jeśli zawołają te 15 to nie ma co się zastanawiać. Alemany sam pojedzie i go przywiezie za te 15 :P
Mam nadzieje,ze ktoś w końcu posadzi Albę na ławie…
15
Wszyscy trzej będą wolnymi zawodnikami…tak jak Sergi Roberto! :D
Przepięknie :)
38
To on ma babe? XD
6
Nie No bez przesady :/
33
Przecież to jest zbyt piękne żeby mogłoby być prawdziwe
14
Szczerze? Jak pewnie większość,zupełnie się tego nie spodziewałem :O
0
„Casemiro świetnie trzyma żółte kartki”
Co oni pierdzielą? Przesz on ich wcale nie dostaje
Albo za niego sędziowie dźwigają…
10
Najważniejsze ze nie odejdzie za darmo :) i pensje będzie miał mniejsza :)
5
Może promka będzie :P
14
Pewnie dlatego mu klaskał przy wszystkich na treningu i chwalił żeby Sam wypierdzielal szybciej.
Oby tylko nie wypożyczali go. Oni tylko na to liczą…
To by było fajne :)
2
To pierwsze zdjęcie,ten faul na Dembele. Nawet żółtej nie było. Co za banda przygłupów bierze się za sędziowanie w Hiszpanii?
19
Here we go!!