15


Oh Yeah!
Tylko gdzie znajdą głupiego,który go weźmie ? :/

1

@pacior95 Spoko,będziemy musieli się z nim męczyć :) ma być kluczowym elementem w układance Xaviego podobno :)
Więc sam nie odejdzie,Trener go nie wypierdzieli. Jest moc :)

5

@Momals11 Sergio Busquets ma być fundamentalna postacią w zespole Xaviego :)

7


Boubacar Kamara z Marsylii. 21 lat,może grać na ŚPD i na stoperze. Kończy mu się Kontrakt po sezonie.
Drugi to nie wiem jaki to czołowy piłkarz,który nie rozegrał zbyt wielu minut. Przychodzi mi Renato Sanches,ale wątpię. No i jeszcze Van de Beek z United bardziej prawdopodobna opcja jeszcze tym bardziej,ze to Holender a Ronalda już nie ma,więc się zgadzałoby

0

@Kwiatek67 Maja obowiązek kupna,ale po rozegraniu przez Grieza odpowiedniej ilości meczów w sezonie( 50%?) z tego co pamietam.

9

Jedynym pozytywem jak na razie jest fakt,ze Griez gra wszystko po powrocie do Atleti :)
40 baniek wpadnie miejmy nadzieje!

0

@Coutinho007 Na tyle jest wyceniany… Z pocałowaniem ręki przyjąłby te 20.
Dla porównania. Rok starszy Hazard,który gra parę meczów na krzyż w sezonie jest wyceniany na 25 mln :/
Stosunek ceny do jakości w obu przypadkach jest żenujący…

34


Cóż dodać…

4

Czy was też zasmuca ten fakt,że nasi kapitanowie nie potrafią sobie sami przed sobą w lustrze powiedzieć,ze nie dają rady? Że nie dojeżdżają? Że nie dają drużynie tego co pare lat temu?
Dlaczego narażają swoje dobre imię? Legendę na,którą pracowali tyle lat. To mnie irytuje najbardziej. Żaden z nich nie potrafi zrobić tego co Puyol,Xavi czy Iniesta. Oni wiedzieli kiedy odpuścić.
Jak bardzo czuje sentyment do nich tak bardzo czekam na dzień w którym odpuszczą i odejdą. Nie obchodzi mnie fakt,ze ten czy tamten to nasz najlepszy zawodnik. Obrzydł mi ich widok w barwach Barcelony po tych wszystkich blamażach a każdy kolejny mecz i każda kolejna „wpadka” z nimi w składzie utwierdza mnie w tym przekonaniu jeszcze bardziej.Wolałbym odpuścić niż być najlepszym wśród najgorszych. Jakkolwiek to brzmi „najgorszych”

0

@agaFCB bez wątpienia tak.
Nie obchodzi mnie to,ze ma jeszcze opary przebłysków.
Jako kibic chce oglądać na nowo budowaną drużynę. Bez Busquetsa.
To samo tyczy się Pique,Alby i Roberto. Przez ostatnie lata nie czuje przyjemności oglądania meczów Barcelony ciagle oglądając ich w składzie po tych wszystkich wpierdolach.

0

Ciekawe ilu patałachów z tej drużyny z Flopinio na czele uda się Laporcie pogonić w zimie :P
Stawiam,ze skrócą wypożyczenie boskiego Luuka i to będzie ich sukces :)
Nie wiem jaki czubek weźmie Flopinio… Jedyna nadzieja w Newcastle.

2

Busquets jest tragiczny :/
Jak Xavi go nie wypierdzieli to nikt go już nie wypierdzieli…

2

Ryszard pokaz luz!!!

0

@Kubix93 No rzeźbić rzeźbić i jednocześnie wywalić Busquetsa.

1

@amek555 Kwestia gustu a jak wiadomo o gustach się nie dyskutuje :) Ze swojej strony polecam :)

0

@Kamil01 na pewno potrzebuje czasu to pewne. Z Koemanem to nie jest tak,ze ktoś go nie szanuje. Legenda klubu,szacunek się należy. Zostawił repke dla rozwalonej Barcelony.
Najbardziej irytujące w nim jest to,ze chłop nie ma pokory,nie reflektuje. Wciska kit,mówi,ze czarne jest białe.
Ciagle jakieś usprawiedliwienia,słuchać się już tych farmazonów nie dało. On jest nieskazitelny,wszyscy wkoło są źli tylko nie on.

1

Poleciał! Lepiej późno niż wcale!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Sysia11 Obaj siebie warci z Setienem :P

1

@barcowy1899 rudy fałszywy
Nie zwracaj uwagi,pewnie pijany

1

@DaPidejpi to się stało…

2

Ja mam tylko dwa małe życzonka.
1) niech Koeman już stad spier…
2) kolejny trener,który tu przyjdzie mam nadzieje,ze rozgoni towarzystwo i już więcej nie zobaczymy Pique,Busquetsa,Alby i Roberto. Jestem już zmęczony oglądaniem ich w koszulce Barcelony. Niech gra ktoś inny,nawet słabszy,młodszy,ale ktoś inny. Niech tworzy się na nowo drużyna a starszyznę pożegnać. Bo już na to patrzeć się Nie da. Nie ważne w jakiej są formie,niech idą grać gdzieś indziej. Niech na nowo tworzy się drużyna z nowymi piłkarzami i nowym trenerem a nie będziemy co sezon oglądać taką padlinę. Nie ważne jakimi zawodnikami są,jak wiele znaczą i znaczyli dla Barcelony w przeszłości,ale niech już dadzą grać komuś innemu. Xavi,Andres czy Puyol wiedzieli kiedy odejść…
Już pomijam oczywistą oczywistość bo sprzedaż takich ananasów jak Cou,Umtiti,Brait,Lenglet itd to konieczność.

0


Ohoo! To już na pewno te trzy kolejne mecze,które zaważą na przyszłości Tumana.

1

@fart Rekordy biją Tumana XD

0

@Pilka_jest_okragla Chłop do tej pory w szoku,co on tu takiego robi…

1

Co CI KOMENTATORZY PIER****?!!!?

0

„Gdzie jest dawny Jordi Alba?” Odpowiedź jest prosta. Z Messim do Paryża się udał :)

2

@MesQueUnClub96 Kupony,łączcie się ;(

0

@sonek Roma tez XD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?