patrykzmc2000
Dołączył/a: listopad 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Momals11 zależy jaki czas po premierze :)
Osobiście ostatnie dwie odsłony fify odpuściłem i nie wiem dokładnie w jakich granicach będzie się to mieściło,ale No na ten moment jest 239 zł na ps4 i Xboxa one.
0
Pytanie do graczy fify
26 września jest premiera fify 22 czyli no już kwestia dni.
Czy zamierzacie kupić
22? jeśli tak to czy od razu czy może poczekacie jakiś czas aż troszkę stanieje?
Pytanie to bardziej skierowane osób,które tak jak ja nie mają jeszcze Ps5 czy nowego Xboxa
:)
1
Jedyne co mnie ciekawi w tej sytuacji to co by zrobił Pan Font gdyby wygrał i był teraz na miejscu Laporty.
0
@lambard Pellegrini na 99% przedłuży kontrakt z Romą o kolejnych 5 sezonów. Jest tam kapitanem a ostatnio sam Mou się wypowiadał,że „Pelle” niedługo przedłuży swój kontrakt.
7
Jakby do Barcy trafił ktoś z dwojki Pogba-Kessie byłoby mega :) mieć takiego dzika w środku pola.
1
@Image bo jest słaby.
1
@norbi77 spokojnie,mają mecz zaległy z Barcą :P wtedy akuratnie sie worek z bramkami otworzy ;D a bramkarz zagra mecz życia :P
17
Jakbym miał odprawę 12 milionów za zwolnienie to tez bym się nie bał o swoją przyszłość :P
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
20
Ale farsa XD
Jesli Koeman dotrwa do meczów po przerwie reprezentacyjnej to będę zdumiony :P
Niech ten cyrk się już skończy…
2
@MesQueUnClub96 ja wybiorę Juve-Milan. Liczę na kolejną stratę punktów przez Juve ;D
3
Gruby Mino mówi:
„Alessio Romagnoli może dołączyć do Juventusu w przyszłym sezonie ponieważ kończy mu się kontrakt. Mógłby grać z Mathijsem De Ligtem,ale nie jest pewne czy De Ligt zostanie w Juve”
Duet Araujo i De Ligt na środku obrony w Barcelonie to byłoby marzenie…sprzedać Lengleta i Umtitiego a do rotacji Eric i Mingueza. To byłoby coś :) Pique mógłby z czystym sumieniem zakończyć karierkę :)
1
@Survier dokładnie takie samo zdanie mam
19
Najważniejsza kwestia czyli pozbyć się szrotu z drużyny czyli jakiś połowa składu :P
Jedynie szkoda Desta bo wciąż jest młody i przy odpowiednim trenerze mógłby się rozwinąć
0
@barcelonaLM Medycy to taki Messi
Bojkot żeby wypierdzielic tych co rządzą :P
5
Joachim Löw,Lapcio mówił,ze lubi niemieckich trenerów. Antonio Conte.
Albo czekać do lata na Erika Ten Haga z Ajaxu.
6
Nieszczęsny,Gruby Mino jest jego agentem… to przeraża najbardziej. Samego Pogbę bym tu przytulił :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Michal03 podobno 20 teraz
0
Wracając do wczorajszego meczu Ligi mistrzów
Atletico z Porto to ładnie kibice przyjęli Grieza na Metropolitano ;D
0
Alejandro Grimaldo(26 lat)wyceniany na 22 miliony euro,kontrakt do 2023
Jose Gaya(26 lat) wyceniany na 35 milionów euro,Kontrakt do 2023
Kogo byście widzieli zakładając,że istniałaby możliwość pożegnania Alby po tym sezonie :)
Biorąc pod uwagę również,że Grimaldo to wychowanek.
6
Ansu Fati i Ilaix Moriba
Obaj wychowywali się w La Masii. Jeden nadal tutaj jest,wie jaka jest sytuacja klubu natomiast chce zostać i być częścią klubu. Drugi natomiast spier… uciekł znaczy do Lipska bo dostał większy cash a gdy klub chciał przedłużyć z nim umowę on i jego zgraja agentów wołali o pieniądze z kosmosu w obecnej sytuacji finansowej klubu gdzie kapitanowie drużyny,doświadczeni gracze musieli redukować,obniżać swoje wynagrodzenia gdzie siusiek wołał o pieniądze nie wiadomo na jakiej podstawie. Jednak mimo wszystko gdyby w głowie miał chęć zostania i na pierwszym miejscu stawiał rozwój i piłkę a nie pieniądze to na pewno w tej Barcelonie by był zawodnikiem ważnym. Oby tylko Ansu wrócił i żeby mijały go urazy.
0
Czy w fifie 22 przy tworzeniu własnego klubu będzie również można tworzyć własnych zawodników? Albo zmienić imiona i nazwiska? :) czy tylko będą jacyś „Randomowi” dobrani,stworzeni przez gre? :)
0
Jordi Alba kontuzja,Pedri kontuzja.
Boski „Ronald” teraz pokaże czy rzeczywiście postawi na młodych. Naturalnie powinni grać Gavi/Riqui/Demir i Alejandro Balde.
1
@Survier No właśnie tez sobie przypominam ostatnim razem jak zagrał to był to dobry mecz. Z Getafe chyba to było.
2
A co się stało,ze „Mesje Clemą Lągle” jak usiadł tak z ławki się podnieść nie może? W zeszłym sezonie czy grał słabo czy dobrze(zdarzało mu się,rzadko,ale się zdarzało) to wszystko grał
0
Lubię odcinki Pana Tomka Ćwiąkały.
A w tym poruszył temat bardzo dający do myślenia. Otóż czy piłkarze tacy jak Frenkie,Memphis,Pedri czy nawet Ci młodzi,którzy wchodzą dopiero zaraz nie zaczną stąd uciekać. A jeszcze jak wejdą w to agenci to już całkiem będą problemy żeby zatrzymać tych zawodników,którzy mimo,ze do niedawna marzyli żeby tu grać itd to będą szukali innych klubów,innych miejsc do lepszego rozwoju i do zdobywania trofeów. Mimo,ze Barcelona to dobre miejsce do rozwoju to jednak patrząc co się stało z tym klubem,może już nie być tak interesującym miejscem dla innych piłkarzy. Barcelona to marka,ale rzeczywistość jest brutalna i tego się nie da ukryć.
0
@domin1515 Dla mnie Alba się skończył wraz z odejściem Messiego. Jeszcze Leo jakoś podtrzymywał go przy życiu. Teraz chłop tak jakby zapomniał jak się gra w piłkę
0
@tobiasson92 zacznijmy od tego,ze jak dalej To będzie wyglądać jak wyglada
To za niedługo Barca to nie będzie nawet poziom Sevilli ;)
2
Zaraz fifa wyjdzie
Za półtorej miesiąca wychodzi nowy FM
Moment się zrobi porządek w tej Barcelonie :)