patrykzmc2000
Dołączył/a: listopad 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Miralem Pjanic polubił tego tweeta :v
3
Zarząd Juventusu zdecyduje o dalszych transferach po kupnie Moise Keana.
Allegri chce nowego pomocnika. Na liście Pjanic i Witsel.
Juve Musisz!!
1
Kolejny dzień w biurze Big Sama :/
0
@zadafcb proszę niech spojrzy w tabele i niech szanuje wielkie Brighton!
0
Arteta poleci,tak czy siak
Ludwiczek z kolei ma w Barcelonie kontrakt do końca obecnego sezonu.
Ja nic nie chce sugerować :P
0
@Slazzy Dwie dawki pfizera przyjąłem. Osobiście gdyby nie wyjazd na wakacje nie szczepiłbym się,ale No cóż,siła wyższa :P
2
@doc Ale by były jaja jakby chłop posłuchał tych swoich placków i przesiedział rok na trybunach :P
Druga sprawa to czy Ilaix już oficjalnie będzie reprezentował Gwineę? Bo jeśli tak to raczej odejdzie do premier League tylko pytanie czy teraz czy za darmo za rok.
0
Oscar Mingueza będzie zawodnikiem pierwszej drużyny od tego sezonu,ale w niedziele zagra jako zawodnik drugiej drużyny.Klub chce go zarejestrować do wtorku jako piłkarza pierwszego zespołu.
0
Barcelona chce sprzedać Ilaixa Moribe do Tottenhamu. Są skłonni zapłacić za niego oczekiwane 15-20 milionów euro(wraz ze zmiennymi).
Agenci Ilaixa wolą opcje transferu do RB Lipsk i są gotowi poczekać rok by odejść za darmo.
2
@Pilka_jest_okragla Ten sezon to będzie ostatnim sezonem Koemana w Barcelonie i taka jest prawda ;)
10
Mbappe w Realu
Cristiano w City(choć osobiście,nie zdziwiłbym się gdyby trafił do Paryża,jeśli już faktycznie odejdzie)
W Barcelonie natomiast jest duet Pijanić-Umtiti :)
Jaja opadają.
0
@masq No i to boli w tym wszystkim najbardziej…
I jeszcze lepsze jest to,że nie chcą odejść bo tu maja zajebiste wakacje i fajną emeryturę ;(
Bo w to,że oferty mieli to nie wątpię.
5
Pjanic zostaje,Umtiti zostaje,Brait zostaje. Barcelona wydała w tym okienku 9 milionów euro na piłkarzy.
Ja dziękuję w szczególności za Memphisa…
Ale ogólnie to „wspaniałe” było to okienko,nie zapomnę go nigdy :)
Nie sądzę,że są jeszcze ludzie,którzy wierzą,że uda się któregoś z nich pożegnać.
0
@Dojaar Florek musiałby być zdrowo przygłupi,żeby płacić 200 melonów za zawodnika z,którym mógłby za 5 miesięcy podpisać wstępną umowę i mieć go za darmo od przyszłego sezonu ;D ale niczego wykluczyć nie można :P
1
Czyli wychodzi na to,że Cou będzie musiał wziąć 10 bo na ten moment tylko ten numer jest wolny a on zostaje bez numeru jak 14 przejął Manaj. Umtiti zostaje więc co z Minguezą? Prawdopodobnie będzie musiał być zarejestrowany jako zawodnik Barcelony B.
Nawet jeśli w ostateczności jakimś cudem(choć osobiście uważam,ze się tak nie stanie) Pijanica udałoby się pogonić to Cou weźmie 8 po nim a Mingueza będzie zarejestrowany jak zawodnik drużyny rezerw.
Jeszcze może być tak,że Cou weźmie 10 a Mingueza 8 jak Miras odejdzie w co wątpię. Niby numery nie grają,ale fakty są faktami,ze w drużynie pozostało dużo zawodników,których tu być nie powinno albo nigdy nie powinni tu trafić.
Laporta gadał,gadał no i w sumie tylko pogadał :P
Osobiście mnie rozczarował.
0
@joloskyy Nie odpalimy już nikogo,niestety…
3
https://x.com/reshadrahman_/status/1430256288559214596
Man City: Chce Kane’a
Real Madryt: składa ofertę za Mbappe
Chelsea: duże zainteresowanie Saulem i Kounde.
Barcelona: Umtiti nie chce odejść
Piękne ;D
0
@Pogba Nie napisałem teraz tez
Napisałem tez mając na myśli międzyinnymi PSG :)
3
Chelsea sprzedaje Zoume za 30 milionów do West Hamu i idzie po Kounde. Chelsea tez będzie miała Pakiete.
To okienko transferowe to tak jakby ktoś sobie w fifke grał w prawdziwym życiu :D
5
„Tysiące plotek a nikt nie zna prawdy”
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Spoko… z Barcą by trafił ;)
0
Zawodnicy Marsylii po zadymce :o
0
A,że tak zapytam kto tym priorytetem dla Barcelony jest? :)
Bo 9 dni do końca okienka zostało a od momentu potwierdzenia ostatniego transferu czyli Emersona,Lapcio się rozsiadł w fotelu na dobre :)
Nie wierzę w to,że w te ostatnie 9 dni okienka takie gruzy jak Umtiti,Pjanic czy Braitman odejdą z klubu. A już o pozyskaniu innych zawodników nie wspomnę ;)
1
@Mixtape Messi go blokuje :v
0
braitman idz tam kurde na tego tiktoka
1
Czy ktoś jeszcze uważa,ze Jordi Alba był idealnym obrońca dla Barcelony,ale z Messim w składzie? Po odejściu Leo najbardziej stracił Alba.
1
Wypierdzielcie mi tego Neto!
0
No dziad XD
0
Nie mogę Braitmana :/ widać od samego początku meczu jak on może wyglądać a ten patelnie 200% nie trafia. Oby się nie okazało ze to jedyna klarowna sytuacja w której można było strzelić bramkę…
Neto jak pielgrzym w tym polu karnym :)