patrykzmc2000
Dołączył/a: listopad 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No czekamy Panie Prezydencie. Sprawa Leo nie będzie już wytłumaczeniem. Cały lipiec przespany. Co nam przyniesie reszta sierpnia? Czy doczekamy się sprzedaży zbędnych zawodników?
Jak widać zle się dzieje,kibice gwiżdżą na własnych zawodników. To nie powinno się wydarzyć. A jednak :)
2
Ja pierdziele,ale młyn z tymi gwizdami ;D
0
Mirasa wygwizdali??
8
Ale tak jak się patrzy to Premier League odjechała La Lidze o lata świetlne :|
City bierze Grealisha za 117 milionów
Lukalu wraca do Chelsea tez za conajmniej 100
Man United kupuje w jednym okienku i Varane’a i Sancho.
Nawet taki Arsenal za 50 baniek kupił Ben’a White’a.
La liga po stracie Messiego i Ramosa straciła bardzo dużo.
0
Kays Ruiz-Atil przyszedł za darmo z PSG do Barcelony. Więc PSG postanowiło sobie za darmo wziąć Leo.
Ostatni taki przypadek między tymi klubami był wtedy jak Barcelona chciała Verrattiego i szejk groził żeby odczepili się od Verrattiego, się wziął wkurzył i zabrał nam Neya. Wniosek jest prosty
Lepiej nie drażnić szejka :)
5
Ciekawe co Laporta będzie robił do końca okienka transferowego ;) bo zbędny balast dalej jest w drużynie a Messi odszedł,Trincao wypożyczony,Dembele kontuzja,Ansu wróci w połowie września i tez od razu nie będzie w formie. Ma trzy tygodnie okienka a sprzątania bardzo dużo. Na razie nie przekonuje mnie ta rewolucja kadrowa ;) Przespany cały lipiec i skupienie się na kontrakcie Leo i na tym by można było go zarejestrować a koniec końców Leo nie ma i nie będzie. A reszta załogi pierdzi w stołek a zaraz liga rusza a my dalej zostaliśmy z tym co mieliśmy sezon temu. Oczywiście bez najważniejszego ogniwa ;) chcąc nie chcąc to za jego sterów Messi odszedł. Mimo tego,ze 90% winy należy do Bartomeu to Laporta powinien działać by Barcelona była w stanie wygrywać bez Leo.
Jeszcze tylko brakuje tego,żeby wciskał kit do kamer w wywiadach,ze Brait będzie jednym z tych,którzy mogą zastąpić Leo bo koniec końców nie udało się go pozbyć. Jest tragedia :/ na ten moment nie zapowiada się na to by było lepiej.
0
No także to by było tyle z naszej rewolucji kadrowej ;)
Zaraz połowa sierpnia,liga rusza. Laporta zamiast nad wzmocnieniami będzie cały sierpień pracował nad tym jak tu zarejestrować Messiego. A Pjanice,Braity i inne BigSamy będą doić mamonę i kaska będzie spływać strumieniami na konto.
0
A przypadkiem ten placek od Florka,Pedryl z Chiringuito nie mówił,że jak Ramos i Messi odejdą to i on odchodzi?
14
Szkoda kurde,ze nie pod domem Barto :)
0
Jako kibica Barcelony nie przekonuje obecna kadra Barcelony. Więc nie ma co się dziwić ;)
Został miesiąc okienka a z tym składem nie zapowiada się na lepszy sezon niż poprzedni ;)
0
@hayek Oki niech każdy się cieszy kiedy chce ;D
40
Niech to potwierdzi jakiś Romano lub Moretto wtedy będziemy otwierać szampana :)
0
Mija lipiec. W zespole zawitali już Aguero,Memphis,Emerson i Eric Garcia. Gorzej sprawa ma się ze sprzedażą zawodników :/
Został cały sierpień a Laporta zapowiadał jeszcze trzy transfery. Jak myślicie czy dojdzie jeszcze do jakichś transferów do klubu? I ilu zawodników uda się jeszcze opchnąć Laporcie? Osobiście po początku okienka spodziewałem się drastycznych zmian,ale głównie jeśli chodzi o sprzedaż. Tymczasem nikogo z tych zbędnych zawodników,którzy pobierają full siana a mało dają tej drużynie nie udało się pogonić i dalej w niej są.
I to mnie najbardziej martwi. Tym bardziej,ze sezon niebawem się zaczyna
:/ Życzę sobie i wam żeby sierpień przyniósł nam same pozytywne wieści odnośnie budowy i sprzątania drużyny.
4
https://x.com/reshadrahman_/status/1421007321480810496
Barcelona traci cierpliwość do Ilaixa Moriby. Klub przedstawił Ilaixowi ostateczną ofertę 3-letniego kontraktu.
15
Dobrze Panie Laporta,dawno coś się działo :) koniec tych wakacji ;) trzeba sprzątać a czasu zostało niedużo :/
5
Akurat,że to ta trójka ananasów to mnie nie dziwi ;D
6
Jedynym zawodnikiem,który nie trenował na dzisiejszej zaplanowanej sesji na godzinę 10 w Realu Madryt był Raphael Varane.
Transfer do MU zbliża się wielkimi krokami.
1
Miras podwaliny pod transfer robi ;D
0
Mam pytanie
Na lewej obronie gra Alejandro Balde. Drugi mecz z rzędu komentatorzy mówią o nim „Alex Balde” ktoś wie czemu? Czy Alejandro po hiszpańsku to samo co Alex? :D
0
Fajna ta Pani Prezes Jagielloni ;)
9
https://x.com/reshadrahman_/status/1418496083525718021
Miralem Pjanic i Samuel Umtiti nie są nawet bliscy odejścia z Barcelony. Jest Zainteresowanie ze strony włoskich klubów Pjanicem,ale Bośniak nie chce obniżać swojego wynagrodzenia. Żaden z klubów nie będzie w stanie pokryć jego wynagrodzenia z Barcelony.
To jest kur#a przepiękne ;D tak piękne,ze aż przykre…
5
I pewnie skończy się na jakichś 45 milionach plus ewentualnie jakieś bonusy ;)
A za Grieza chcieli wymiany 1-1
Każdy chce dymać Barce choć zapomnieli,ze Barto już nie steruje ;)
28
Aż tyle? Podpisywać zanim się rozmyślą ;D
0
Kurde,ale z Milanu to takiego Kessiego z pocałowaniem ręki bym wziął :/
Szkoda,że nie jest brany pod uwagę przy ewentualnej wymianie z Cou.
7
Moretto podaje,że Getafe zapłaci ok. 5 milionów euro.
10
Dawaj BigSam,musisz!!
17
https://x.com/reshadrahman_/status/1412365920085987331
Oficjalnie: Junior Firpo w Leeds United :)
0
@Mns21 pierdyknął cały alfabet i będzie z głowy ;) trochę jakby jakiś melepeta to robił,ale grunt,ze wszystko idzie po ich myśli ;)
17
Tak to się żyje w tej Barcelonie :)
Dom spokojnej starości,wieczne wakacje itd :)
2
@tristan87 @MaTt_BarcaFan Vaclikowi się kontrakt skończył i podobno dogadany z Napoli,ale nie wiem czy to były plotki :)