1

@neeed dziękuje :)

0

Czy będzie gdzieś transmisja z prezentacji Kuna? :) jakiś link czy cuś
Czy transmisja na oficjalnej stronie Barcy płatna?

2

@cat_r37 PSG zabrało Pastore 10 jak Neymar przychodził
Real zabrał Mariano 7 jak przychodził Hazard :)
A trochę tez jakby poważne kluby :D

0

Mógłby mi ktoś rozjaśnić sytuacje z Emersonem :)
W tym okienku prawdopodobnie do nas wróci z”wypożyczenia”. Barcelona może Betisowi zapłacić chyba 9 milionów euro za wyłączne prawa do zawodnika. Prawdopodobnie zapłacą mniej i oddadzą Juana Mirande. Ale dlaczego skoro mamy płacić im za nabycie wyłącznych praw do zawodnika to w tym okienku jeśli Barcelona chciałaby go sprzedać to 50% kwoty zysku leci na konto Betisu a od następnego roku przy sprzedaży Betis dostałby 20%? :)

6

Co chłop wystrzelony hahaha

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Jak nie trawię Lahoza tak trzeba powiedzieć,że dzisiaj to dźwignął!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

29

0

@Homeopata8989 A może niech ten Inter spada na szczaw i za tyle sobie może Roberto wezmą? :)

5


Emerson i Eric Garcia zostaną potwierdzeni w ciągu dwóch dni. Aguero i Wijnaldum również blisko potwierdzenia transferów.
Depay wciąż się zastanawia i analizuje otrzymane oferty.


0

@Djzordon nie mów hop
Każdy wie jak „Florek” potrafi zarządzać klubem. Przede wszystkim zawsze mi imponowało to,że potrafił szrot który mu niepotrzebny opchnac za fajne pieniądze :) na dobra sprawę okienko otwiera się 1 lipca a ja nie wierze,ze po takim kiepskim sezonie i z tak mierną kadrą(mimo to skończyli nad Barcą) Florek będzie siedział z założonymi rękoma :) Pare transferów im przyklepie z pewnością pytanie tylko jakiej jakości będą to wzmocnienia :)

3


Agenci Wijnalduma ponownie w biurach Barcelony. Dogadują ostatnie szczegóły umowy.

1


Maldini potwierdził odejście Donnarummy. Włoch prawdopodobnie trafi do Juve.

8


Nie wiem sam co o tym myśleć szczerze mówiąc :O

6


Nikt nie prosił każdy potrzebował ;D
Złoto!

0

Każdy kolejny trener,który tu przyjdzie po roku zostanie odpalony.
Dopóki nie zrobią porządku z kolesiostwem w szatni i nie rozwiążą tzw koła wzajemnej adoracji to będziemy zmieniać trenerów co sezon:) Stara gwardia jest już po prostu wypalona i skoro sami nie potrafią odpowiedzieć sobie,że trzeba odpuścić bo już nie „dojeżdżają na mecze” to trzeba im w tym pomóc :)
Druga sprawa to pozbycie się bardzo dużej ilości szrotu z drużyny,ale jak to zrobić skoro mają tak piękne i długie kontrakty :) Jak trenerzy przychodzący do Barcelony pod wpływem presji siwieli tak Laporta wyłysieje przez całe to szambo bo sprzątania jest po uszy:)

1

@Criss18Barca a dopiero sezon się zakończył. Od tego właśnie są przerwy między sezonami żeby takie rzeczy rozwiązywać właśnie w tym okresie :)

2

Leicester jest drużyną w Premier League,która spędziła najwiecej dni w TOP4 w tym sezonie. 242 dni i zesrali się metr przed kiblem :|
Manchester United-155 dni
Liverpool-139 dni
Manchester City-130 dni
Chelsea-102 dni
Jeśli to jest prawdziwa statystyka to o Panie... :| szkoda wielka

1

Nie No Leao idziesz do domu!
Napoli tez wypierdziela...

5

Jak ten Neymar chce wygrać Ligę Mistrzów z tym daremnym klubem jak oni nawet we Francji nie są najlepsi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Lordzi Wszystko się by zgadzało... tylko to Napoli. Wiesz o co chodzi :P

1

Taak! Oby nie sfrajerzyli!!
Napoli musisz!!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Wszystko pod Lisy!!
Leicester trzymać to!
Jeszcze tylko Lille zwycięstwo,Milan zwycięstwo lub Juve strata punktów i będzie to całkiem przyjemna niedziela :)

132


Dzień dobry brygada ;D

0

@Songo91 moim zdaniem Alba i Busquets powinni zostać. Alba jeszcze daje radę,ale potrzebny mu jest ktoś do rywalizacji kto nie pozwoli mu obniżyć lotów i który będzie wchodził już w jego buty a nie tylko siedział i tyko był. Busi do rotacji.
Pique dla mnie do odstrzału już nie dojeżdża. Roberto sprzedać póki można na nim jeszcze zarobić.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?