0

@Wiktoria13 Myślę,że Laporta może wyjść z podobnego założenia i walczyć o Haalanda już teraz,nawet jeśli będzie się to wiązało z wydatkiem wielu milionów. Druga sprawa jest taka by Lapcio jak tak się skupi na Haalandzie w 100% to oby miał plan B w razie niepowodzenia. Przy takich transakcjach plan B to obowiązek :)

7

@Ghazul3293 Czyli się nada :)
Florek odpuścił Ronaldinho bo był brzydki i trafił do Barcy :)

1

Co byście wybrali?!
1)Aguero przychodzi za darmo,Barca czeka rok kiedy Haaland będzie miał klauzule 75 milionów(oczywiście mając na uwadze,ze tak czy siak będzie duża konkurencja)
2)Barca za wszelka cenę kupuje Haalanda w tym okienku(biorąc pod uwagę sytuacje ekonomiczną )
3) Barca kupuje innego napastnika np Lautaro Martinez,Isak lub ktoś inny
Należy tez brać pod uwagę Depaya,który może przyjść „za darmo”
mimo wyżej wymienionych punktów. Tak samo sytuacja ma się z Aguero :)
A może Aguero i Depay przyjdą we dwójkę?!
Opcji jest dużo,ale przede wszystkim trzeba mierzyć siły na zamiary a sytuacja ekonomiczna nie jest rewelacyjna.
Zapraszam do dyskusji :)

0

@Derean ja myślę,że bez dorzucenia zawodników w tę transakcje się nie obejdzie. Barcelona na bank będzie chciała kogoś wcisnąć BVB a zbędnego balastu u nas pod dostatkiem więc zobaczymy :)
Miejmy nadzieje,ze tak będzie!

0

@mcsarna Prawdodpobnie tak,ale ja bym bardziej zakładał wypożyczenie :) Choć po cichu liczę na jak największą liczbę chłopaków z La Masii w pierwszej drużynie w następnym sezonie i pozbyciu się szrotu i zbędnego balastu jaki bez wątpienia mamy w drużynie. Priorytetem oczywiście powinna być Jakaś klasowa „9” :)

0

@BarcaInfo Czyli czystki kadrowe na całego? :D

10

https://x.com/hagridfcb/status/1376822355998167041
Do dogadania zostały „detale”. Alemany osobiście prowadzi negocjacje. Spodziewa się,ze w ciągu kilku dni umowa zostanie sfinalizowana i Eric Garcia dołączy do Barcelony.
Pomimo zainteresowania wielu klubów,Eric chciał wrócić tylko do Barcelony. Otrzyma 5-letni kontrakt.

0

@PatrykBarcelona podbijam!

0

@BarcaInfo kurde a Valencia nie chciałaby może Firpo? Czy Barcelona liczy na większe pieniądze ze sprzedaży Juniora? Valencia dostałby wciąż młodego zawodnika,Firpo nie musiałby wyjeżdżać z Hiszpanii i by miał na pewno dużo więcej szans na granie niż tutaj.

1

@Kurkmen mówisz,ze typowe czepianie się o nic a w drugim zdaniu mówisz,ze nie powinno być nic zamknięte i sortowanie ludzi na lepszych i gorszych.
Czyli jednak nie takie o nic,prawda?

1

@Robert17 No tak :) po co ja pytam w sumie. W kościele wirusa nie ma,księża nie muszą mieć maseczki bo oni nie zarażają ani nie są narażeni na zarażenie się wirusem :)

0

Mam pytanie
Czy ksiądz podczas mszy musi mieć zakryty nos i usta? Ktoś wie?
Bo w internecie jest tylko wiadomość,ale z przed roku i napisane jest,że nie muszą.

2

@MesQueUnClub96 słuchaj rozmowa z tobą jest jak jedzenie kiślu widelcem
Niby można,niby się da,ale wkur#ia :) i po chłopie :P

0

@Xxxbarca4ever mnie również dotyczy :)
Tak czy siak miejmy nadzieję ,że już za niedługo ponownie wrócimy na boisko!!

0

@ksobi Ale kto powiedział,że ktoś nie zamierza się dostosować? Myśle,ze wszyscy mają dość tego pseudo wirusa i tego jak zamykają wszystko i wszystkich w domach. A podobno już kilka klubów z województwa Podkarpackiego z niższych lig przestało istnieć właśnie przez te całe lockdowny itd. Więc wątpię by znalazł się jakikolwiek klub,który wolałby żeby zawodnicy „odpoczywali” czy siedzieli zamknięci w domach niż grać i trenować.
Kiedyś to sport był odskocznią od wszystkich problemów a teraz to nawet tego zabraniają :)

0

@Xxxbarca4ever Nie wiem dokladnie od kiedy istnieje :) Osobiście dowiedziałem się o tym dopiero dzisiaj i bardzo sie ucieszyłem a tak z ciekawości pomyślałem,ze o tym napiszę tutaj i wrzucę link do artykułu bo może ktoś tak jak ja mógł o tym nie wiedzieć :)

0

Słyszeliście jak wojewódzkie i okręgowe związki piłki nożnej chcą obejść restrykcje by kluby 4 ligi i niżej mogły grać i trenować tak jak to się ma w 3 ligach i wyżej?
„Z powodu obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa trenować i rozgrywać mecze mogą jedynie zawodnicy, którzy mają podpisane kontrakty lub otrzymują stypendia. A tak się składa, że w IV lidze tylko nieliczni funkcjonują na takich zasadach. W wielu klubach piłkarze mają podpisane tylko deklaracje gry amatora.”
Kluby mają zamiar podpisać umowy z każdym zawodnikiem by można było normalnie grać i trenować. Co najciekawsze(podobno) nie ma ustalonej kwoty minimalnej jaka miałaby zostać zapisana w takiej umowie więc kluby będą mogły spisać taką umowę z zawodnikami w której będzie widnieć kwota powiedzmy 1zł :P
Podrzucam link z artykułem w którym już jest podane,że niektóre kluby 4 ligowe i okręgowe już w weekend wrócą do gry :)
https://www.dziennikwschodni.pl/sport/pilka-nozna/iv-liga-lubelska-gr-i/iv-liga-i-lubelska-okregowka-wracaja-do-gry-na-razie-w-okrojonym-skladzie,n,1000286098.html

0

@BarcaInfo A teraz zestawmy pensje wszystkich zawodników do ilości minut na boisku i do wpływu na grę zespołu... tragedia :|
Podejrzewam,że może to odbywać się na podobnych zasadach jak w ubiegłym letnim okienku czyli po prostu pozbyć się ich. Nieważne jak,nieważne gdzie byle zaoszczędzić na pensjach

3

@Barca1992 Spokojnie,10 wszystko wróci do normy :)
Trzeba uczcić rocznice katastrofy smoleńskiej jakimiś obchodami i zajebiscie dużym zbiorowiskiem :)

0

@Xxxbarca4ever No z tymi Chińczykami to tez może być problem bo zrobili limity płacowe dla zawodników przychodzących do tamtejszej ligi :/ więc może być kłopot. Wątpię,że do MLS już teraz chciałby przechodzić. Ma 30 lat wiec jeszcze w Europie pewnie chciałby grać. Mam nadzieje,że uda się go komuś wcisnąć.

0

@BulaKG Odejdzie na 100%
Tylko pytanie czy na wypożyczenie czy transfer definitywny? Może będą go chcieli włączyć w jakiś transfer. Na pewno nie zostanie bo jak rozegrałby jeszcze pare spotkań to Barcelona musiałaby płacić Liverpoolowi hajs za rozegranie 100 meczów tutaj :) chyba 20 milionów jeśli dobrze pamietam(?)
Druga sprawa to jego pensja tez niemała więc pewniak do odejścia.

0

A takie pytanko bo jakoś nie rzuciło mi się w oczy.
Czy wgl istnieje jakiekolwiek zainteresowanie naszym Mirkiem Pjanicem? Albo jest jakiś plan zaoferowania go jakiemukolwiek klubowi w ramach rozliczenia za kogoś? Bo to,że chłop odejdzie to pewniak jak płacenie podatków czy smierć :D
Tylko czy była gdzieś jakaś informacja o tym czy ktoś był by nim zainteresowany? :)

5


No w końcu! Raz na zawsze skończy się temat jego powrotu :)

0

@eosz do końca sezonu :P

0

@adamt1996 na Klasyk? :D

1

Ronald tworzy potwora! ;D

1

@Gregsky10 Trzeba być GOAT’em Lingardem

1

@BarcaInfo Mam nadzieje,że Laporta będzie miał jakiś plan B w kwestii sprowadzenia 9. Sprowadzenie Haalanda będzie niezwykle trudne a bez wątpienia będzie niezła kolejka po niego. Więc plan B to obowiązek w tym przypadku. Jeśli chodzi o Bryana Gila to ciekawi mnie jak to miałoby wyglądać? Jest Ansu,Dembele,Trincao,Leo. 4 na pozycje skrzydłowych plus ewentualnie Bryan Gil to już 5.
A jest jeszcze Collado,który jest po prostu za dobry na granie w rezerwach wiec albo sprzedaż albo wypożyczenie. Jest również Konrad De La Fuente.
Za dużo ich wszystkich :D

0

@Hanok mnie bardziej zastanawia jakie oni konsekwencje ponoszą?
Bo o żadnych się nie słyszy :D
A nawet nie chcą konsultować się z VAR-Em w sytuacjach spornych :)

6

@Damian11 Jeszcze żaden transfer nie został przeprowadzony ani potwierdzony :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?