0

Ale meczycho!!!

3

I co Suarez? Łyso Ci?!

0

Ludwiczek to mógłby z tez wpaść do szatni i zrobić Gattuso :P

0

Ja już nie mam żadnych wątpliwości... Brait jest tak zajebisty,ze dali mu numer Suareza... to wiecie co się stanie gdy zwolni się numer 10.
Wielki Dunek naznaczy kolejne złote pokolenie w Barcelonie!

1

@Elnuum jak większość „piłkarzy” w tej drużynie :P Druga sprawa to powiedzmy sobie szczerze... Barcelona to od dłuższego czasu żaden poziom

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Matheo1899 Warto dodać,ze Sasin w złotówkach „płacił”

0

Zawsze tam tłucze...aczkolwiek w Juve by trafił :P

4

Ale łysy ty się nie ciesz
Tu klaskać trzeba :P

0

@Barca1992 TVP SPORT zrobiło głosowanie i Mecz Barcy puszczą zamiast Lazio-Parma.

0

@Barca1992 pokażą na TVP Sport

0

Czego na TVP Sport zamiast włoskiego finału to Real puścili?

30

@(C)Puyol W najbliższym artykule na głównej
„Co słychać u ex-La Ramblowiczów?!”

0

@Katalonbar nie będzie :)
Jesteśmy słabi i tyle. Nie mamy prawa awansować z takimi wynalazkami jakie są w kadrze. Lenglet vs Neymar czy Mbappe zapowiada się wybornie...

0

Ja tylko podsumuje to tak...
na stoperze mamy Lengleta
Naszym napastnikiem biegającym z numerem 9 jest Martin Braithwaite kupiony za 18 milionów euro.
Dobrej nocy wszystkim :)

1

Ta zmiana Desta na Mingueze to majstersztyk Ronalda :-/
Jedyne i logiczne wytłumaczenie to to,ze Dest nie bym w stanie wybiec na druga połowę.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Ty żółtek Co ty tam sprawdzasz? Na co Ci ten VAR !!

0

@Firestone A Hazard dalej byłby TOP na świecie :/

0

Ja zawsze wiedziałem,ze ten Vazquez to miernota :P

2

No dobra,dzisiaj za Realem. Wiec pewnie Athletic w finale :D

2

Napięcie na linii Neymar i Alvaro Gonzalez(Marsylia) nie ustąpiło nawet po ostatnich bezpośrednich spotkaniach obu drużyn.
Neymar wrzucił po wczorajszym meczu na Twittera zdjęcie z podpisem „Alvaro,Król czego?”
Alvaro odpowiedział również zdjęciem z podpisem „Moi rodzice zawsze uczyli mnie jak wynosić śmieci”
Neymar odpowiedział „Ale zapomnieli nauczyć jak wygrywać trofea”
Alvaro odpowiedział zdjęciem PELE z jego trofeami MŚ i podpisał „ jesteś wiecznym cieniem króla”
Neymar odpowiedział „a ty moim... uczyniłem Cię sławnym. Nie ma za co”

Cóż powiedzieć... typowy Ney :P piłkarz znakomity,ale jako człowiek pozostawia wiele do życzenia :)


1

@Striker No to patrz jak gra Alba gdy nie ma Leo :P

0

@No1Mesq Zamieniłbym miejscami Dembouza z Araujo.

0

@BarcaInfo Wątpię by któryś się nie zgodził. Jest to wychowanek klubu więc jeśli jest to życzenie Koemana i jakimś cudem są w stanie przeprowadzić ten transfer teraz to raczej powinno się udać.

1

Liczę na El Clasico w niedziele!
Po meczu Liverpool-MU siadłoby elegancko!

0

@Barca25 to popatrz na Firpo :P

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@nor_bixs No na dogrywkę :)

2

To Dembouz umie po Hiszpańsku? :O
Bo aż żółtko wyłapał :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?