patrykzmc2000
Dołączył/a: listopad 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale meczycho!!!
3
I co Suarez? Łyso Ci?!
0
Ludwiczek to mógłby z tez wpaść do szatni i zrobić Gattuso :P
0
Ja już nie mam żadnych wątpliwości... Brait jest tak zajebisty,ze dali mu numer Suareza... to wiecie co się stanie gdy zwolni się numer 10.
Wielki Dunek naznaczy kolejne złote pokolenie w Barcelonie!
1
@Elnuum jak większość „piłkarzy” w tej drużynie :P Druga sprawa to powiedzmy sobie szczerze... Barcelona to od dłuższego czasu żaden poziom
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Matheo1899 Warto dodać,ze Sasin w złotówkach „płacił”
0
Zawsze tam tłucze...aczkolwiek w Juve by trafił :P
4
Ale łysy ty się nie ciesz
Tu klaskać trzeba :P
0
@Barca1992 TVP SPORT zrobiło głosowanie i Mecz Barcy puszczą zamiast Lazio-Parma.
0
@Barca1992 pokażą na TVP Sport
0
Czego na TVP Sport zamiast włoskiego finału to Real puścili?
30
@(C)Puyol W najbliższym artykule na głównej
„Co słychać u ex-La Ramblowiczów?!”
0
@Katalonbar nie będzie :)
Jesteśmy słabi i tyle. Nie mamy prawa awansować z takimi wynalazkami jakie są w kadrze. Lenglet vs Neymar czy Mbappe zapowiada się wybornie...
0
Ja tylko podsumuje to tak...
na stoperze mamy Lengleta
Naszym napastnikiem biegającym z numerem 9 jest Martin Braithwaite kupiony za 18 milionów euro.
Dobrej nocy wszystkim :)
1
Ta zmiana Desta na Mingueze to majstersztyk Ronalda :-/
Jedyne i logiczne wytłumaczenie to to,ze Dest nie bym w stanie wybiec na druga połowę.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Ty żółtek Co ty tam sprawdzasz? Na co Ci ten VAR !!
0
@Firestone A Hazard dalej byłby TOP na świecie :/
0
Ja zawsze wiedziałem,ze ten Vazquez to miernota :P
2
No dobra,dzisiaj za Realem. Wiec pewnie Athletic w finale :D
2
Napięcie na linii Neymar i Alvaro Gonzalez(Marsylia) nie ustąpiło nawet po ostatnich bezpośrednich spotkaniach obu drużyn.
Neymar wrzucił po wczorajszym meczu na Twittera zdjęcie z podpisem „Alvaro,Król czego?”
Alvaro odpowiedział również zdjęciem z podpisem „Moi rodzice zawsze uczyli mnie jak wynosić śmieci”
Neymar odpowiedział „Ale zapomnieli nauczyć jak wygrywać trofea”
Alvaro odpowiedział zdjęciem PELE z jego trofeami MŚ i podpisał „ jesteś wiecznym cieniem króla”
Neymar odpowiedział „a ty moim... uczyniłem Cię sławnym. Nie ma za co”
Cóż powiedzieć... typowy Ney :P piłkarz znakomity,ale jako człowiek pozostawia wiele do życzenia :)
1
@Striker No to patrz jak gra Alba gdy nie ma Leo :P
0
@No1Mesq Zamieniłbym miejscami Dembouza z Araujo.
0
@BarcaInfo Wątpię by któryś się nie zgodził. Jest to wychowanek klubu więc jeśli jest to życzenie Koemana i jakimś cudem są w stanie przeprowadzić ten transfer teraz to raczej powinno się udać.
1
Liczę na El Clasico w niedziele!
Po meczu Liverpool-MU siadłoby elegancko!
0
@Barca25 to popatrz na Firpo :P
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@nor_bixs No na dogrywkę :)
2
To Dembouz umie po Hiszpańsku? :O
Bo aż żółtko wyłapał :D