0

Ale ten artykuł „najlepsze-najgorsze” to już redakcja sobie mogła darować :)

0

@FafitFCB Alba się zesrał znowu przed ważnym meczem?
O proszę,Nowe,nie znałem :P

0

@RobsonPL cholera,Busquetsa tez pokazywali,ciekawe o czym ten nasz asik rozmyślał :P

0

Jeszcze tylko jeden eurowpi€rd01 i do domu :/
Tak to się żyje z roku na rok w tej Barcelonie... ;(

3

Gdy tylko zobaczyłem strzał Dembele to od razu flashbacka miałem... tradycyjnie, „zesrał się metr przed kiblem” :/ a szkoda

0

Tego to nawet Hansi nie wyklepie :P

3

Pedri ale pass!!! :O
Złoty chłopak!!

0

Rakieta odszedł z Barcelony i cyk być może puchar króla
Suarez odszedł z Barcelony i cyk La liga :)

0

Samu jest przepiękny :P

0

@itmustbejoke Bo to nie Riki :P

1

Niestety,ale Leo spartolił seteczke i myśle,ze to miało wpływ na jego dalsza grę.

0

Ten Joan Jordan sieje spustoszenie na tym boisku,odbijają się od niego jak od ściany,dobrze panuje nad piłka,ciężko mu ja odebrać. My natomiast mamy Busquetsa :)

0

@Mareeek2050 To pokazali by drzwi z taką oferta :/

1

@Mareeek2050 Oni by się nawet nie zgodzili gdyby do tego Busquetsa dorzucali

1

Przecież z PSG nie będzie z czego zbierać...
Dobrze,ze jeszcze rewanż. Oby nie stracić kolejnych,może coś uciułać... szkoda sety Leo.

0

Nie No Leo :/ zlekceważył,niestety.

0

@Czajka90 ten komentarz akurat był bardziej w celach humorystycznych ;)
Ale w takim bądź razie idąc tym tokiem myślenia to odpowiem Ci tak.
Kiedyś sport był odskocznią dla każdego od problemów dnia codziennego. Więc dlaczego kluby z wyższych lig mogą grać trenować regularnie?Nawet 3 liga Polska może trenować i grać. Z kolei 4 liga,5 poziom rozgrywkowy i w dół jeszcze nie może tego robić(tak od piątku już można bo szlachetnie poluzowali obostrzenia). Czy dalej twierdzisz,że dzisiejszy sport to sport? :) Bo ja mam co do tego duże wątpliwości :)

1

Teraz pytanie dnia!
Jeśli Barcelona dzisiaj z Sevilla na TVpis to czy oglądać mecz w tv czy lepiej poszukać jakiegoś arabskiego streama? :P

2

@avanes Ja bardziej miałem nadzieje,ze ten słaby Real nic nie trafi niż Getafe coś zrobi XD

0

Nowe,nie znałem :)

2

@DLFCB Ja jestem ich kibicem do momentu pierwszej bramki Realu :P

4

@Criss18Barca Ale może dla innych każda możliwa strata punktów przez Real to tez coś fajnego :) nie tylko ze względu na pozycje w tabeli i punkty :)

1

@Cwaniak4 Tak.. i myśle ze nie ma czego się spodziewać po nich dzisiaj. Jedyna nadzieja w tym,ze Real nie będzie trafiał.
Tragedia to Getafe,nie ma ani jednego zawodnika,który wprowadzi spokój w tej drużynie. Takie elektryki, co mają piłkę to lampa do przodu i tyle. I to nie są piłki jakieś zagrywane precyzyjnie czy coś z zamiarem... po prostu dzida do przodu,jak najdalej od pola karnego :)

0

Real v Getafe czy Juve v Inter?
Korci obejrzenie tego Realu ze względu na te braki kadrowe i mogą zgubić punkty,z drugiej strony grają ze swoimi głównymi dostarczycielami punktów...szkoda,że Aleña na ławce.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

W sobotę Barca gra z Alaves... jak myślicie,Ronald da odpocząć Leo przed wtorkowym meczem z PSG ? :)

0

@mat32 tak,zgadzam się,ale świetnym zawodnikiem to on był i już nim nie jest i niestety nie daje już drużynie tego co dawał gdy był tym świetnym zawodnikiem. Moim zdaniem jego czas minął i tyle w temacie. Bo widać to było gołym okiem chociażby we wczorajszym meczu co chłop odwala :)

15

@Hanok Terqz gramy w środę z Sevillą na Pizjuan a potem 4 spotkania z rzędu na Camp Nou :)

0

@leomessi1710 czyli wychodzi na to,że ten główny baran to Busquets z opaska kapitana :|

0

@DonAndrzejos nie będę się kłócił... ale wszyscy wiemy gdzie jest miejsce Busquetsa... najkorzystniej dla zespołu na ławce :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?