patrykzmc2000
Dołączył/a: listopad 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Niestety musimy się przyzwyczaić do takiego stanu rzeczy :|
Staliśmy się po prostu średniakiem i nic poza tym.
Trzeba będzie bardzo dużo czasu aby wrócić na szczyt :/
2
Dembouz zrobi dzisiaj z Hermoso wiatrak :D
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Katalonbar co? XDD
Panie,oglądasz mecz ? To popatrz pan z jaką ilością szrotu i balastu on ma tu do czynienia :P
„Z pustego to i Salomon nie naleji”
2
No takiego syfu to nawet MATS całkowicie nie łyknie :|
0
@AmigoBlancos zgrizmanił czyli w swoim stylu :P
0
Czyli jeszcze można grać w piłeczkę?!
23
@DaPi ty popatrz lepiej na tabele La Ligi :|
3
@RosjaninBut Już mam dość tego gościa,naprawdę,na niego się patrzeć nie da...
Jednak klasę trzeba mieć jak Xavi czy Andres :/
Wiedzieli,że nie dadzą już tyle zespołowi jak wcześniej. Z Busquetsem jest inaczej. Chłop jest fatalny,gra piach od dłuższego czasu a trzyma się tej Barcelony jak pijawka jakaś :|
0
@brains To w takim razie Busiego do trybuny,najlepiej tej w Alaves,najlepiej kropelką :)
Byle by się nie zapalił chłop :/
0
@VeB77 dzisiaj XD
0
@AdiKingu96 No i o to chodziło :)
Można się rozejść :P
0
@ArdoFCB Ansu już jest po ostatniej aktualizacji.
A ja skorzystałem z tego patcha ;)
A jeśli będzie Ci brakowało Pedriego to musisz go wziąć z wolnych zawodników :) nie wiem jak teraz bo ja troszkę pomodyfikowalem z zawodnikami i składami wiec nie pobieram aktualizacji składów. Wied jeśli go nie ma w Barcelonie to jest w wolnych zawodnikach,ovr 73!
0
@FC1899Barca Ale stroje przepiękne :)
0
@kaziks o kochany!
Kolejka dla wszystkich ;D
1
@pax nie był efektowny?
Nie zgodzę się :|
1
A ja tak tylko profilaktycznie spytam
Bo Arthur wszedłem na boisko jak coś
Czy miał on piłkę przy nodze?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Lenglet,coś ty tam chłopie porobił :P
Nawet się uśmiechłem :D
0
@Sandu! Kontuzja
2
Frenkie umie na stoperku,w Ajaxie już Tam grywał :) na pewno lepszy on niż Busi, przede wszystkim do ścigania :)
0
@kamilop jak ma jakikolwiek piłkarz zaistnieć w Barcelonie skoro ma on nie podejmować prób dryblingu?(Dembele)
1
„Komar„ fajnie Tam porobił na stronce
0
@karci0 trzeba reklamować :P
„Kasa misiu,kasa”
1
Nie ma szczęścia ten Antoni :/
0
Dzień piąty Sergio Busquets wciąż piłkarzem Barcelony :)
PS: o kurde dopiero teraz zobaczyłem,ze Busi na ławce. Oby o był piękny mecz! Trzeba również Godnie pożegnać Bartka :D także Życzę miłego meczu wszystkim :)
2
@RudY Nie szkodzi :D tu nie chodzi o okienko,to jest mój własny „challenge” :P
Ile dni upłynie ogólnie do dnia jego odejścia
2
Dzień trzeci,Sergio Busquets wciąż piłkarzem Barcelony :)
0
O co chodzi? Gdzie jest VAR?na jakiej zasadzie ma działać to ustrojstwo?
0
Dzień drugi a Sergio Busquets wciąż piłkarzem Barcelony :)
Miłego wieczoru kochani :D