1

Niestety musimy się przyzwyczaić do takiego stanu rzeczy :|
Staliśmy się po prostu średniakiem i nic poza tym.
Trzeba będzie bardzo dużo czasu aby wrócić na szczyt :/

2

Dembouz zrobi dzisiaj z Hermoso wiatrak :D

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Katalonbar co? XDD
Panie,oglądasz mecz ? To popatrz pan z jaką ilością szrotu i balastu on ma tu do czynienia :P
„Z pustego to i Salomon nie naleji”

2

No takiego syfu to nawet MATS całkowicie nie łyknie :|

0

@AmigoBlancos zgrizmanił czyli w swoim stylu :P

0

Czyli jeszcze można grać w piłeczkę?!

23

@DaPi ty popatrz lepiej na tabele La Ligi :|

3

@RosjaninBut Już mam dość tego gościa,naprawdę,na niego się patrzeć nie da...
Jednak klasę trzeba mieć jak Xavi czy Andres :/
Wiedzieli,że nie dadzą już tyle zespołowi jak wcześniej. Z Busquetsem jest inaczej. Chłop jest fatalny,gra piach od dłuższego czasu a trzyma się tej Barcelony jak pijawka jakaś :|

0

@brains To w takim razie Busiego do trybuny,najlepiej tej w Alaves,najlepiej kropelką :)
Byle by się nie zapalił chłop :/

0

@VeB77 dzisiaj XD

0

@AdiKingu96 No i o to chodziło :)
Można się rozejść :P

0

@ArdoFCB Ansu już jest po ostatniej aktualizacji.
A ja skorzystałem z tego patcha ;)


A jeśli będzie Ci brakowało Pedriego to musisz go wziąć z wolnych zawodników :) nie wiem jak teraz bo ja troszkę pomodyfikowalem z zawodnikami i składami wiec nie pobieram aktualizacji składów. Wied jeśli go nie ma w Barcelonie to jest w wolnych zawodnikach,ovr 73!

0

@FC1899Barca Ale stroje przepiękne :)

0

@kaziks o kochany!
Kolejka dla wszystkich ;D

1

@pax nie był efektowny?
Nie zgodzę się :|

1

A ja tak tylko profilaktycznie spytam
Bo Arthur wszedłem na boisko jak coś
Czy miał on piłkę przy nodze?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Lenglet,coś ty tam chłopie porobił :P
Nawet się uśmiechłem :D

0

@Sandu! Kontuzja

2

Frenkie umie na stoperku,w Ajaxie już Tam grywał :) na pewno lepszy on niż Busi, przede wszystkim do ścigania :)

0

@kamilop jak ma jakikolwiek piłkarz zaistnieć w Barcelonie skoro ma on nie podejmować prób dryblingu?(Dembele)

1

„Komar„ fajnie Tam porobił na stronce

0

@karci0 trzeba reklamować :P
„Kasa misiu,kasa”

1

Nie ma szczęścia ten Antoni :/

0

Dzień piąty Sergio Busquets wciąż piłkarzem Barcelony :)

PS: o kurde dopiero teraz zobaczyłem,ze Busi na ławce. Oby o był piękny mecz! Trzeba również Godnie pożegnać Bartka :D także Życzę miłego meczu wszystkim :)

2

@RudY Nie szkodzi :D tu nie chodzi o okienko,to jest mój własny „challenge” :P
Ile dni upłynie ogólnie do dnia jego odejścia

2

Dzień trzeci,Sergio Busquets wciąż piłkarzem Barcelony :)

0

O co chodzi? Gdzie jest VAR?na jakiej zasadzie ma działać to ustrojstwo?

0

Dzień drugi a Sergio Busquets wciąż piłkarzem Barcelony :)
Miłego wieczoru kochani :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?