2

Kompletny mecz Busquetsa...
Zaje**ł pierwsza bramkę,faulował na żółtko a chwile później zaje**ł przy drugiej... cóż powiedzieć...usiądźmy i zacznijmy klaskać :)

0

Brait jest takim kotem,że Ronald go zdjął żeby go wpuścić jeszcze raz tak jak to zawsze bywa przy niekorzystnym wyniku! Vamos!!

2

Busquets to jest kur** jakaś tragedia...

2

O kurde jak XDDDD tego to nawet nasz BrajtMan by nie zmarnował :P

0

@eckov powinien dać Okazakiemu do pustej :/

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@BarcaInfo Super Neymarek,tak mi mów!!

1

co jak co,ale Loserpool jest najpiękniejszy! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Sulimo po kontuzji wraca,nawet się nie rozgrzewał. Gdyby nie kontuzja Roberto to być może Dest by się na boisku nie pojawił.

10

@BarcaInfo Efekt Koemana!

3

A teraz porównajmy sobie powrót i wślizg Mascherano w meczu z Arsenalem i powrót Umtitiego :)
No krew zalewa człowieka...

0

@luknyk myślałem,ze tylko mnie :P

0

Ale sapie chłop :P

0

@Gomess czy ty w tym momencie obraziłeś Ronalda? :O
No wiesz co,wstydź się Ty!!

0

@zorf A czym zasłynął Font prócz pierniczenia o Xavim na każdym kroku?

5

@VamosRakieta Może być hokej w dwumeczu z nimi :P

0

Szybkie pytanie do ludzi pijących YERBE.
Bo otworzyłem nowa paczuszkę,ale teraz mi się trafił ciemnobrązowy susz.
Mimo,ze data spożycia jest do maja 2022r.
A nigdy mi się jeszcze nie trafił susz inny niż zielony.
Miał ktoś tak?

1

@kaamil1910 musiałbyś być bramkarzem :P

0

@Elnuum a ojcem niepowodzeń Barcelony jest Bartomeu... to teraz pytanie kto jest ojcem niepowodzeń Bartomeu? Śmierdzi mi tu Perezem :P

3

Kto kogo bardziej potrzebował?
Suarez Barcelony czy Barcelona Suareza?
Jak widać odpowiedz jest prosta :P

9

@Elnuum jak Najbardziej :)

1

Tak jest
Bruno jest piękny! Jazda z nimi!!

0

A to serduszko do córy Ronego!!

1

Cech,przestań mi Barcelonę prześladować!!

0

Mingueza to jest paralityk...
Takie same emocje miałem za każdym razem gdy w bramce stał Pinto :P

3

@kubix05 właśnie miałem pisać o urodzinach Luisa i ciekaw jestem czy Barcelona złoży mu życzonka w mediach społecznościowych :)
Live i Ajax tak zrobiły,Barca jeszcze nie :)

1

@Encore Ansu jest kontuzjowany od trzech miesięcy i tez ma tyle samo bramek w lidze :)

0

@eckov Arthur wybił Ci to z głowy :P

1

Jak ja tego trepa nie trawie!

4

@Coutinho007 mocny jest :P
Typowy Zlatan :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?