patrykzmc2000
Dołączył/a: listopad 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Kompletny mecz Busquetsa...
Zaje**ł pierwsza bramkę,faulował na żółtko a chwile później zaje**ł przy drugiej... cóż powiedzieć...usiądźmy i zacznijmy klaskać :)
0
Brait jest takim kotem,że Ronald go zdjął żeby go wpuścić jeszcze raz tak jak to zawsze bywa przy niekorzystnym wyniku! Vamos!!
2
Busquets to jest kur** jakaś tragedia...
2
O kurde jak XDDDD tego to nawet nasz BrajtMan by nie zmarnował :P
0
@eckov powinien dać Okazakiemu do pustej :/
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@BarcaInfo Super Neymarek,tak mi mów!!
1
co jak co,ale Loserpool jest najpiękniejszy! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Sulimo po kontuzji wraca,nawet się nie rozgrzewał. Gdyby nie kontuzja Roberto to być może Dest by się na boisku nie pojawił.
10
@BarcaInfo Efekt Koemana!
3
A teraz porównajmy sobie powrót i wślizg Mascherano w meczu z Arsenalem i powrót Umtitiego :)
No krew zalewa człowieka...
0
@luknyk myślałem,ze tylko mnie :P
0
Ale sapie chłop :P
0
@Gomess czy ty w tym momencie obraziłeś Ronalda? :O
No wiesz co,wstydź się Ty!!
0
@zorf A czym zasłynął Font prócz pierniczenia o Xavim na każdym kroku?
5
@VamosRakieta Może być hokej w dwumeczu z nimi :P
0
Szybkie pytanie do ludzi pijących YERBE.
Bo otworzyłem nowa paczuszkę,ale teraz mi się trafił ciemnobrązowy susz.
Mimo,ze data spożycia jest do maja 2022r.
A nigdy mi się jeszcze nie trafił susz inny niż zielony.
Miał ktoś tak?
1
@kaamil1910 musiałbyś być bramkarzem :P
0
@Elnuum a ojcem niepowodzeń Barcelony jest Bartomeu... to teraz pytanie kto jest ojcem niepowodzeń Bartomeu? Śmierdzi mi tu Perezem :P
3
Kto kogo bardziej potrzebował?
Suarez Barcelony czy Barcelona Suareza?
Jak widać odpowiedz jest prosta :P
9
@Elnuum jak Najbardziej :)
1
Tak jest
Bruno jest piękny! Jazda z nimi!!
0
A to serduszko do córy Ronego!!
1
Cech,przestań mi Barcelonę prześladować!!
0
Mingueza to jest paralityk...
Takie same emocje miałem za każdym razem gdy w bramce stał Pinto :P
3
@kubix05 właśnie miałem pisać o urodzinach Luisa i ciekaw jestem czy Barcelona złoży mu życzonka w mediach społecznościowych :)
Live i Ajax tak zrobiły,Barca jeszcze nie :)
1
@Encore Ansu jest kontuzjowany od trzech miesięcy i tez ma tyle samo bramek w lidze :)
0
@eckov Arthur wybił Ci to z głowy :P
1
Jak ja tego trepa nie trawie!
4
@Coutinho007 mocny jest :P
Typowy Zlatan :D