patrykzmc2000
Dołączył/a: listopad 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Kochani! Od dzisiaj zaczynam „akcje” .
Otóż będę każdego dnia wrzucał komentarz i będzie to coś na wzór odliczania. Zobaczymy ile czasu musi upłynąć by kopnął nas zaszczyt i Sergio Busquets zamienił Barcelonę na jakieś MLS albo Katar :)
Zaczynam od teraz :)
Dzień pierwszy,Sergio Busquets wciąż piłkarzem Barcelony :)
0
@Rewolucja123 Ten twój „nick” boli mnie jeszcze bardziej gdy patrząc na skład widzę Busquetsa i Pique :)
3
@MeMyselfAndI bo gość z lewej nie jest z Madrytu,taka ciekawostka :)
0
@Ratamahatta nie wiem kto na tej stronie ma cierpliwość i odwagę do tego żeby pompować Busquetsa XDD
0
Ahh nasza para stoperów dowodzona przez monstrualnego Gerarda Pique :)
1
@BarcaInfo Jak widzę tego „Kazimiro” to mnie coś trafia! Dobrze,ze ten balas Carvajal nie gra!
4
Teraz wyobraźmy sobie dwie rzeczy
1) piłkarz Barcelony oddający podobny strzał na bramkę Oblaka.
2)Oblak puszczający taką bramkę w meczu z Barceloną.
Obie rzeczy nierealne :D
17
Pedri i Puig w środku pola to mogłaby być jakaś namiastka duetu Xavi-Iniesta
:)
0
@adam1337__ byle do meczu z Bayernem ;D
0
@M4G1K u mnie 53 punkty,został mi jeszcze Son i Adama :)
Werner na kapitanie zrobił robotę,Havertz tez dołożył cegiełkę :)
0
Tak jest!!
0
@mcsarna wydarzenia sportowe bez udziału publiczności.
0
@lukas10 tak jakbyś patrzył na farmę Setiena :|
0
@Kamiloza91 Ramos Mingo
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Czy kogoś to dziwi? ;D
0
Ależ Wspaniałe było to okno!
Nie zapomnę go nigdy :
5
@BarcaInfo jako pierwszy? To zamierza ktoś jeszcze odejść? XDD
Chyba,ze maja na myśli Mirande do Betisu :P
Jak odejdzie jeden to będzie cud ;D
3
Thomas Partey w drodze do Londynu!
1
@Hubso No niby wiadomo.
Ale równie tak samo wiadomo jak to jest gdy trener nie dostaje tego kogo chce i jednocześnie ma w zespole kogoś na kogo nie liczy.
Skończy się tym,ze żelazna armia czyli stała „11” będzie grała wszystko a będziemy głupio tracić punkty z teoretycznie słabszymi z powodu zmęczenia i do tego łapać kontuzje:/ z kolei Ci niechciani i do odstrzału będą jedynie trenować a tak będą ciagle poza kadra meczowa ewentualnie przygwoździ się ich do trybuny na amen. Wczoraj idealnie było można zauważyć,że brakuje nam „9”’
Długo tak nie pociągniemy :(
1
Cały dzień człowiek czeka,przewija tego „DeadLine’a”
I co chwile tak jakby człowiek tylko odświeżał jednego i tego samego news’a :/
0
28-letni prawy obrońca Marsylii,Bouna Sarr przejdzie do Bayernu Monachium.
Podpisze 4 letni kontrakt.
Z kolei w druga stronę na wypożyczenie trafi Michael Cuisance.
[Mohamed Bouhafsi]
0
@mrboom wczoraj Marc Roca
Dzisiaj Douglas i Choupo
A jeszcze podobno chcą prawego Obrońcę,mówi się o Aaronsie lub Lampteyu z Brighton :D
6
I cyk kolejny :D
0
Choupo w Bayernie!
2
@robsesh Może lepiej było poczekać z takim komentarzem :P
Jeszcze druga połowa dnia ;D
Wszystko się może zdarzyć ;)
0
@inFLAMES Wątpię,ze Depay przyjdzie. Dembouz zostaje co chyba wyklucza sprowadzenia Memphisa :/
Obym się mylił :)
0
@cat_r37 A ja mam nadzieje,ze będzie to nasza przyszła para stoperów i obaj będą stanowić o sile naszej defensywy :D
1
@barcelonaLM Dziwnie piszesz Maguire :/
0
Komentarz usunięty przez użytkownika