patrykzmc2000
Dołączył/a: listopad 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@norbi77 a mógłbyś mi na pv wysłać tego pięknego patcha? Dziękuje z góry ;D
1
@pt9
wg Fabrizio Romano Semedo w najbliższych dniach podpisze umowę z Wolverhampton. Mi osobiście wystarczy info od Fabrizio :P
0
Suárez, Todibo, Umtiti, Rafinha i Matheus Fernandes to kolejni zawodnicy do odejścia po transferze Vidala.
[SPORT]
Wyjdzie jak zawsze czyli nie wyjdzie
1
@cat_r37 Panie! Jaki dobry! Druga w nocy prawi jest!!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Suzu za hajs z Semedo baluj :p
0
Todibo ma oferty z Napoli i Rennes.
[Gerard Romero]
0
@Rewolucja123 u mnie 54 a został mi Ake i Adama
0
A ja wam powiem tak..
Semedo odchodzi
Przychodzi Dest i Emerson
A Roberto na stałe do pomocy z racji tego,ze Koeman nie dostał Wijnalduma :P
11
Piękne ;D
1
@Fartlow No to kij im na łeb :P
0
@FCBeSeM 40. Jeszcze nie grało 6 u mnie plus jeszcze jeden rezerwowy
0
@Encore ja go miałem zanim to było modne... ;P
1
@Encore moje FPL powstaje z kolan :P
0
Son ratuje honor mojego FPL tej kolejki :P
0
@BarcaInfo No cóż... trochę się łudził :|
Ale miejmy nadzieje,ze ruszy ta karuzela śmiechu i pozbędą się szrotu i ściągnął w ich miejsce kogoś kumatego ;D
1
@BarcaInfo do nas trafił za 35 milionów. Była tam mowa o jakichś bonusach dla Benfici,czy zostały one spełnione?
Może uda się wyjść na „0”
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Felippe96 25 września najprawdopodobniej
27
Dzieje się!
0
@Barcelismo jak już wspomniałem
Szybciej by na piechtaka dotarł do tego Mediolanu xD
0
@jeyx77x u szamana siedzi :v
Na bombie chłop
6
@BarcaInfo nadchodzi ekscytujący sezon... No prawie się zesrałem na myśl o tym sezonie ty parówo w brylach!
0
@BarcaInfo pieniądze to nie problem,Barca je ma,ale przed przyjściem nowych piłkarzy inni musza odejść... okej zajebioza,to zróbmy sobie klub emeryta i kosztem odbudowy tego klubu,zespołu trzymajmy patałachów bo nie chcą odejść... ;D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
11
@Grubson06 Stawiam na Wolves. Tam bardzo lubią Portugalczyków.
0
@LeoMessi1994 kosztował milion...w sparingu Sevilli strzelił bramkę,juz się spłacił ;D
1
„Diogo Jota dogadany z Licerpoolem. Trwają Negocjacje między klubami. Transfer może zamknąć się w kwocie 43 mln.
[Fabrizio Romano]
Szkoda,ze u nas taka stypa... serce boli na myśl o kolejnym sezonie z Amigosami :/
Ja uwierzyłem w rewolucje...Mimo wszystko :|
0
@Aaron10 otrzymał*
0
@NaFazieHitman Ooooo jak słodko!!