0

@norbi77 a mógłbyś mi na pv wysłać tego pięknego patcha? Dziękuje z góry ;D

1

@pt9
wg Fabrizio Romano Semedo w najbliższych dniach podpisze umowę z Wolverhampton. Mi osobiście wystarczy info od Fabrizio :P

0

Suárez, Todibo, Umtiti, Rafinha i Matheus Fernandes to kolejni zawodnicy do odejścia po transferze Vidala.
[SPORT]
Wyjdzie jak zawsze czyli nie wyjdzie

1

@cat_r37 Panie! Jaki dobry! Druga w nocy prawi jest!!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Suzu za hajs z Semedo baluj :p

0

Todibo ma oferty z Napoli i Rennes.
[Gerard Romero]

0

@Rewolucja123 u mnie 54 a został mi Ake i Adama

0

A ja wam powiem tak..
Semedo odchodzi
Przychodzi Dest i Emerson
A Roberto na stałe do pomocy z racji tego,ze Koeman nie dostał Wijnalduma :P

11


Piękne ;D

1

@Fartlow No to kij im na łeb :P

0

@FCBeSeM 40. Jeszcze nie grało 6 u mnie plus jeszcze jeden rezerwowy

0

@Encore ja go miałem zanim to było modne... ;P

1

@Encore moje FPL powstaje z kolan :P

0

Son ratuje honor mojego FPL tej kolejki :P

0

@BarcaInfo No cóż... trochę się łudził :|

Ale miejmy nadzieje,ze ruszy ta karuzela śmiechu i pozbędą się szrotu i ściągnął w ich miejsce kogoś kumatego ;D

1

@BarcaInfo do nas trafił za 35 milionów. Była tam mowa o jakichś bonusach dla Benfici,czy zostały one spełnione?
Może uda się wyjść na „0”

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Felippe96 25 września najprawdopodobniej

27


Dzieje się!

0

@Barcelismo jak już wspomniałem
Szybciej by na piechtaka dotarł do tego Mediolanu xD

0

@jeyx77x u szamana siedzi :v
Na bombie chłop

6

@BarcaInfo nadchodzi ekscytujący sezon... No prawie się zesrałem na myśl o tym sezonie ty parówo w brylach!

0

@BarcaInfo pieniądze to nie problem,Barca je ma,ale przed przyjściem nowych piłkarzy inni musza odejść... okej zajebioza,to zróbmy sobie klub emeryta i kosztem odbudowy tego klubu,zespołu trzymajmy patałachów bo nie chcą odejść... ;D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

11

@Grubson06 Stawiam na Wolves. Tam bardzo lubią Portugalczyków.

0

@LeoMessi1994 kosztował milion...w sparingu Sevilli strzelił bramkę,juz się spłacił ;D

1


„Diogo Jota dogadany z Licerpoolem. Trwają Negocjacje między klubami. Transfer może zamknąć się w kwocie 43 mln.
[Fabrizio Romano]
Szkoda,ze u nas taka stypa... serce boli na myśl o kolejnym sezonie z Amigosami :/
Ja uwierzyłem w rewolucje...Mimo wszystko :|

0

@Aaron10 otrzymał*

0

@NaFazieHitman Ooooo jak słodko!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?