0

@masq Claudio Bravo tez sciągał od nas :)

18

Przekażcie tam Leo jak możecie zeby wyrobił się przed zakończeniem okienka transferowego :| Bo tak się skupiają na Messim,ze zapomnieli „Amigosów” pogonić :v
A sezon już niedługo rusza :) a balast,który dostał oklep 2-8 od Bayernu jest nadal w zespole ;D

1

@david89 to ja jestem ciekaw co będzie w tym sezonie :v
Koszulki piękne a zawodnicy wciąż Ci sami ;D

0

@Suzu Jeśli Leo już zdecydował,ze chce odejść to jestem pewny,że City i PSG zrobią wszystko żeby go kupić. Taką kadrą jaką dysponują oba zespoły z Leo w składzie będą jednym z głównych faworytów do wygrania LM. Szczególnie City :) Więc możemy spodziewać się kolejnej telenoweli ;D

1

@adrian89 Marcelo Bechler to napisał na tt. Tylko to było jego zdanie i potem napisał sprostowanie,ze chodziło o to,ze ma nadzieje,ze to tak się skończy.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ale tak szczerze to bardzo się boje tego,ze będzie się to przeciągało aż koniec końców odejdzie a Barca nie będzie miała czasu na skompletowanie kadry tym bardziej,ze w dalszym ciągu nikogo nie pogonili i nie zanosi się na to żeby coś się zmieniło w ten kwestii :)

1

@badej60 Ja myśle,ze to nie jest odpowiedni czas :) poczekajmy z 2-3 lata aż skończy te 30,wtedy będzie idealny moment

1

Czy ta Veronica Brunati to jakieś dobre źródło?

1

@Kuubs21 O Panie to się nie
Doczekasz :P

3

@Suzu Jebaniutki XDD trzeba mu przyklasnąć ;D
Szczwany lis ten Barteczek :P

1

@Crakitic sprostował to już :)
Chodziło mu o to,ze ma nadzieje na to :)

3

@Jaca27 Już niedługo wracają z wakacji
Dowiesz się szczegółowo,że chcą zapomnieć o poprzednim sezonie,są głodni sukcesów i biją sie o wszystkie tytuły :)

1

@GadulkiGembulki Ja myślę,że dychę weźmie Cou,Griez chce 7
No chyba,ze przyszedłby ktoś z TOP-u choć wątpię. Więc obstawiam Cou :)
PS. @Lola120 w lidze hiszpańskiej są ograniczone numery pierwszego zespołu 1-25 :) więc nie można zastrzec numeru :)

8

Juventus w zeszłym tygodniu zaproponował Barcelonie wymianę Higuaina na Suareza.
Barcelona odrzuciła tę propozycje.
[Tancredi Palmieri]
Nie wiem jakie to źródło,ale skwituje to po prostu „XD”

0

@chudymc w tym wszystkim musi być drugie dno...

2

@VanBest jeszcze nie wiadomo :) Pedri tez nie miał numeru na prezentacji :)

4

Ależ mnie irytuje ta cisza jeśli chodzi o kupno i sprzedaż zawodników do i z Barcelony!

1

@Sherem w la lidze nie można zastrzezać numerow

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

A Co jeśli to było tak
Ronald do Messiego”Słuchaj Leo,koniec twoich przywilejów w klubie”
Messi na to”potrzymaj mi piwo”
I cyk Bartomeu nie ma :v

0

Bartomeu zdecydował się zrezygnować,Leo zostaje,kumple zostają i wesoły dom starców gwarantowany :D

1

Jeśli intencją Messiego było wywołanie takiej burzy żeby ratować klub,żeby drużyna była konkurencyjna a mimo wszystko jego „amigos” maja pozostać to gdzie jest tu kur** logika w tym wszystkim! Przecież większość się tu nie nadaje już :| Jeśli tak ma to wyglądać,ze Leo zostaje=amigos zostają to sorry,ale tam są drzwi...

1

Czy dziwie się Leo? Nie
Czy ta decyzja mnie zaskoczyła? Absolutnie nie!
Leo jest najlepszym graczem w historii Barcelony,futbolu. Jeśli tak maja wyglądać ostatnie jego lata i sezony to absolutnie słuszna decyzja. Dokonał fenomenalnych,spektakularnych rzeczy i nie mogą one zostać od tak rozwalone poprzez wyniki i osiągnięcia z ostatnich sezonów.
Ale Leo proszę! Zostań!

0

@BarcaInfo Ja z jednej strony chciałbym zobaczyć Leo poza Barcelona,Barcelonę bez Leo,jako kolektyw. Z drugiej strony się tego boje ;D

1

@VIPER2712 tak rzeczywiście przepraszam 2:3,już poprawione,dziękuje za poprawienie mnie :)

0

@VIPER2712 Ale patrz jaki paradoks... Bayern dostał w łepetynę od Eintrachtu 1-5. Konsekwencją tego było to,że Kovac wyleciał.Przyszedł w jego miejsce Flick. Barcelona zagrała najlepszy mecz do tamtego czasu z Atleti,przegrali go 2:3 i Valverde w końcu poleciał,przyszedł Setien.
Gdzie jest Bayern,gdzie jest Flick? Gdzie jest Barcelona,gdzie jest Setien :P Sytuacje bliźniacze,efekt zgoła odmienny ;D

2

Rodrigo Moreno bardzo blisko transferu do Leeds United.
Rodrigo ma zapisaną w kontrakcie klauzule w wysokości 120 milionów euro,ale Valencia ze względu na problemy w klubie zgodzi się na sprzedaż jednego ze swoich kluczowych zawodników za 35 milionów euro plus bonusy.
[Hector Gomez]
Z Parejo i Coquelin’em nie byki tacy wymagający :P może uda się Gaye wyciągnąć od nich!

0

@BarcaInfo Oj jak chce to niech sobie siedzi na ławie... i tak w fifie się go będzie dawało do listy transferowej :P

1

@Iron__Eddie oj tak byczq! Nawet nie wiesz jak bardzo :|

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?