1

Setien leci! Bartomeu powinien razem z nim!
Tylko pytanie teraz,kto podejmie się wyzwania przejęcia tego pierdolnika... tu trzeba zmienić wszystko,tylko kto się tego podejmie i zrobi to umiejętnie :/

0

@Nazio87 lepiej późno niż wcale :)

1

@kolo123 oczywiście,ze przedłużone. Niech trwa jak najdłużej w tym przypadku :P

1

@BarcaInfo Jeśli tym kolejnym już eurowpierdolem Bartomeu wywiezie się sam na taczkach,zabierze ze sobą farmera i większość emerytów z drużyny to dziękuje Ci wielki Bawarski Walcu!!

2

Szczerze? To ja z pocałowaniem ręki wezmę pare sezonów bez trofeów i rewolucja od podstaw. Trener z jajami,mający autorytet wśród piłkarzy. Wychowankowie jak za Pepa! No i przede wszystkim Bartomeu...tu nie ma co się rozpisywać,jego trzeba przemilczeć.

0

@pt9 Powiem tak
Niby człowiek wiedział a mimo trochę się łudził

0

A tak zapytam czy Bayern wbił w tym sezonie w Bundeslidze 8 bramek? Arturo na konferencji mówił,ze oni nie są zespołem z Bundesligi,ze są najlepsi! Madre Mia! ;D

1

Hahahaha Setien mocny widok „jeszcze jakieś pytania bo spierd**am na farmę”

1

Ale to było piękne podsumowanie... wychodzimy do kontry a tam Vidal ;D
Fenomenalnie

0

@Tales_Omletu to ta sama Barca :(

0

Jeszcze 2 i Aetiwn leci z hukiem :P

0

W takim pojedynku Vidal jest potrzebny i to bardzo :) oczywiście w optymalnej dyspozycji,w formie. Od „fajerwerków” i spokoju będzie Frenkie i Busquets.

6

Ileż ja bym dał by Lenglet i Pique schowali dzisiaj do kieszeni Lewego a Leo poprowadził do zwycięstwa zespół strzelając lub asystując. Tak mnie denerwuje to spuszczanie się nad Lewym.Ale żeby nie było, absolutnie nie mam nic do Roberta,lubię chłopa ;) Ale ta nagonka,szum medialny i stawianie na równi z Leo to jest szczyt szczytów. Jeszcze dużo kłapania gębą poprzez ludzi z Bayernu i otoczenia. Mam nadzieje,że sprowadzi się ich na ziemie. Oj jak ja bym chciał żeby im wcisnąć takie lekkie 3-0!
Miłego dnia wszystkim! I oby jak najszybciej do meczu :)

0

@Hiacynk Fajnie się zbroją,Pedrinho z Corinthians,Vertonghen,podobno jeszcze Everton z Gremiów i Cavani.
Fajna ekipa się tam zapowiada :)

11

Al-Khelaifi: Mbappe i Neymar nigdy nie opuszczą PSG.
[RMC]
O tak,miód na moje uszy :P

3

Tak,boli mnie wielkie PeSeŻe :/

0

@Mesi12 spuchła XD Ludzie masowo obstawiali w ostatnich minutach Paryż i zbankrutowali :P

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@FeloRPS Jak nie wgrasz sobie Ansu tak jak licencji na inne ligi itd
To nie będziesz niestety miał :/

8

@Szicek10 i Neymar płacze po przegranej w finale ;D jestem na duże TAK!!

4

@Norbusss99 wypłacaj :P

0

@Rudi35 A masz tam Cipło? ;D

2

@Kretok Mordo! Podziękuj temu chłopu. Mówię poważnie. Tym sposobem ubył Ci zbędny balast :)
Trzymaj się,głowa do góry i tak jak wyżej pisali,nie zamykaj się w domu,nie zamulaj i ciagle bądź w towarzystwie :)

0

@sonek niech od siebie zacznie :P
Żarcik oczywiście ;D

1

@Hiacynk ja się tam cieszę,ze to tylko jeden mecz bez rewanżu :P

0

Aż Valverde,który lubial sobie przykucnąć wstał i wraz z Zizou zaczęli klaskać Quique za pierwsza zmianę :)

0

@jedrek7000 Dembouz na Bayern! Będzie ich tam woził!

0

@MaziFCB bo on jest zdania ,ze rywal będzie groźniejszy i rywal może mieć przewagę przez taka ilosc zmian... co z tego ze ma ich tyle samo ;)

2

E siwy! Dawaj te zmiany bo jak nie to Ci pomogę!

1

Iks de
Kike wytłumacz mi co na boisku robi jeszcze Rakitic? :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?