patrykzmc2000
Dołączył/a: listopad 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Setien leci! Bartomeu powinien razem z nim!
Tylko pytanie teraz,kto podejmie się wyzwania przejęcia tego pierdolnika... tu trzeba zmienić wszystko,tylko kto się tego podejmie i zrobi to umiejętnie :/
0
@Nazio87 lepiej późno niż wcale :)
1
@kolo123 oczywiście,ze przedłużone. Niech trwa jak najdłużej w tym przypadku :P
1
@BarcaInfo Jeśli tym kolejnym już eurowpierdolem Bartomeu wywiezie się sam na taczkach,zabierze ze sobą farmera i większość emerytów z drużyny to dziękuje Ci wielki Bawarski Walcu!!
2
Szczerze? To ja z pocałowaniem ręki wezmę pare sezonów bez trofeów i rewolucja od podstaw. Trener z jajami,mający autorytet wśród piłkarzy. Wychowankowie jak za Pepa! No i przede wszystkim Bartomeu...tu nie ma co się rozpisywać,jego trzeba przemilczeć.
0
@pt9 Powiem tak
Niby człowiek wiedział a mimo trochę się łudził
0
A tak zapytam czy Bayern wbił w tym sezonie w Bundeslidze 8 bramek? Arturo na konferencji mówił,ze oni nie są zespołem z Bundesligi,ze są najlepsi! Madre Mia! ;D
1
Hahahaha Setien mocny widok „jeszcze jakieś pytania bo spierd**am na farmę”
1
Ale to było piękne podsumowanie... wychodzimy do kontry a tam Vidal ;D
Fenomenalnie
0
@Tales_Omletu to ta sama Barca :(
0
Jeszcze 2 i Aetiwn leci z hukiem :P
0
W takim pojedynku Vidal jest potrzebny i to bardzo :) oczywiście w optymalnej dyspozycji,w formie. Od „fajerwerków” i spokoju będzie Frenkie i Busquets.
6
Ileż ja bym dał by Lenglet i Pique schowali dzisiaj do kieszeni Lewego a Leo poprowadził do zwycięstwa zespół strzelając lub asystując. Tak mnie denerwuje to spuszczanie się nad Lewym.Ale żeby nie było, absolutnie nie mam nic do Roberta,lubię chłopa ;) Ale ta nagonka,szum medialny i stawianie na równi z Leo to jest szczyt szczytów. Jeszcze dużo kłapania gębą poprzez ludzi z Bayernu i otoczenia. Mam nadzieje,że sprowadzi się ich na ziemie. Oj jak ja bym chciał żeby im wcisnąć takie lekkie 3-0!
Miłego dnia wszystkim! I oby jak najszybciej do meczu :)
0
@Hiacynk Fajnie się zbroją,Pedrinho z Corinthians,Vertonghen,podobno jeszcze Everton z Gremiów i Cavani.
Fajna ekipa się tam zapowiada :)
11
Al-Khelaifi: Mbappe i Neymar nigdy nie opuszczą PSG.
[RMC]
O tak,miód na moje uszy :P
3
Tak,boli mnie wielkie PeSeŻe :/
0
@Mesi12 spuchła XD Ludzie masowo obstawiali w ostatnich minutach Paryż i zbankrutowali :P
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@FeloRPS Jak nie wgrasz sobie Ansu tak jak licencji na inne ligi itd
To nie będziesz niestety miał :/
8
@Szicek10 i Neymar płacze po przegranej w finale ;D jestem na duże TAK!!
4
@Norbusss99 wypłacaj :P
0
@Rudi35 A masz tam Cipło? ;D
2
@Kretok Mordo! Podziękuj temu chłopu. Mówię poważnie. Tym sposobem ubył Ci zbędny balast :)
Trzymaj się,głowa do góry i tak jak wyżej pisali,nie zamykaj się w domu,nie zamulaj i ciagle bądź w towarzystwie :)
0
@sonek niech od siebie zacznie :P
Żarcik oczywiście ;D
1
@Hiacynk ja się tam cieszę,ze to tylko jeden mecz bez rewanżu :P
0
Aż Valverde,który lubial sobie przykucnąć wstał i wraz z Zizou zaczęli klaskać Quique za pierwsza zmianę :)
0
@jedrek7000 Dembouz na Bayern! Będzie ich tam woził!
0
@MaziFCB bo on jest zdania ,ze rywal będzie groźniejszy i rywal może mieć przewagę przez taka ilosc zmian... co z tego ze ma ich tyle samo ;)
2
E siwy! Dawaj te zmiany bo jak nie to Ci pomogę!
1
Iks de
Kike wytłumacz mi co na boisku robi jeszcze Rakitic? :)