patrykzmc2000
Dołączył/a: listopad 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Wapno panie Turek!
2
@Dejvo a niech sobie grają! Bardzo dobrze,ze nie gramy w nowych :) będzie w czym świętować przyszłoroczny tryplet a nie jakaś krata :P
30
Miłego dnia brygado ;D
Dzisiaj w końcu gramy w lidze mistrzów! Oby nie po raz ostatni w tym sezonie :P
0
@Explode i nie stracić oczywiście :P
0
Barcelona chce kupić obrońcę Leicester, Caglara Soyuncu. Turecki obrońca przyciągnął uwagę Barcelony,która chce wzmocnić środek obrony.
Jest w stanie zaoferować 40 milionów euro.
[NTV Sport]
Bez włączenia zawodników w tę operacje się nie obejdzie :P
0
@FafitFCB Za szybko wstałeś :P
0
@damianex10 Zeecydowanie Umtiti. Tylko ten jakis od dziwo się na nogach trzyma. Hmm?
2
@kerouac Spuchli Ewidentnie :/
0
@Kacper1432
Moje zdanie jest takie ,ze ta cena ,która przewija się w mediach jest wyolbrzymiona przez właśnie media,gazety itd czy kogoś tam a sam zawodnik trafi do nas już tego lata. Eric Garcia przyszedł za darmo do nich. Teraz maja Laporte,Ake,Otamendiego,Stonesa i Garcie właśnie. Ostatnimi miesiącami tez bardzo często grał tam Fernandinho.
Jaki sens i jaki interes mieliby rzucać taką cenę za chłopaka,który ma rok do końca kontraktu i nie jest pierwszym wyborem na pozycje stopera. Po co mieliby to robić? Żeby trzymać tylko chłopa do końca kontraktu by po sezonie i tak odszedł?
To już lepiej puścić go za „symboliczną” cenę,która i tak symboliczna nie będzie bo Barcelona jest w staje zapłacić kilkanaście milionów by Eric przyszedł już teraz wiec myśle,ze mimo wszystko z chęcią przytuliliby conajmniej 10 milionów za chłopaka,który ma rok do końca kontraktu,który przyszedł za darmo,który i tak odejdzie i,który nie jest pierwszym wyborem czy ważna postacią w zespole.
To tylko oczywiście moje zdanie :)
0
@Pilka_jest_okragla Mysle,ze to będzie tego lata. Umtiti wyleci znowu na pare miesięcy i zostajemy z Pique,Lengletem i Araujo. A co jeszcze z kartkami,kontuzjami. Także tego lata witamy go w domu :)
1
A może nie chcieli by tak Cucu odkupić? :/
Mógłby wchodzić w buty Alby jak Garcia Pique! Bo na ten moment żadnego porządnego LO nie widzę,który mógłby zastąpić Jordiego.
1
@ksobi chlopie dałbym z dyszkę gdyby się dało. Pozderki dla maluchów :P
5
@bartoszekkk Jakby nie patrzeć to chłop dopiero 23 lata ma. Więc jeszcze cała kariera przed nim i jeśli te kontuzje przestaną go męczyć to jeszcze możemy z niego mieć dużo pożytku na długie lata. Właśnie broni go wiek bo,ze potencjał ma i grać potrafi to wszyscy wiedzą a chęć przebudowy zespołu i odmładzanie kadry może tu mieć tez dodatkowy wpływ na to,ze Osuamne zostanie w Barcelonie.
Ja mu strasznie mocno kibicuje i chciałbym zobaczyć tego zawodnika jak gra jeden pełny sezon u nas w którym omijają go urazy . Jeśli by mu się to udało to byśmy mieli PrzeKocura wielkiego!
1
@ksobi dziękuje bardzo :)
0
@ksobi Tak wiem
Przepyrałem całą i nie mogę znaleźć :)
0
Dobra już się Zirytowalem tym szukaniem...
Czy ktoś mi pomoże to znaleźć na Spotify? :P
0
@kielon93 W tym zdaniu Chodizlo mi o Erica Garcie,ze odszedł do niebieskiej części Manchesteru. Podałem tylko przykład Pique a kolejne zdanie jest już na temat Erica :)
2
@Kosteq73 Eric Garcia to wychowanek,kontrakt ma ważny do końca następnego sezonu wiec drogi nie będzie. Odchodził jako jeden z najbardziej utalentowanych młodych chłopaków. I może być tak samo jak z Pique. Odszedł również do zespołu z Manchesteru tylko do tej niebieskiej części żeby wrócić(?) i być przez kilkanaście lat ostoja obrony. Tym bardziej,ze dostawał szanse od Pepa i spisywał się naprawdę dobrze. A Todibo jak widać sprowadzono w jednym celu. Kupiono za grosze by sprzedać za miliony. Został wypożyczony do Schalke,miewał lepsze i gorsze momenty. Ale jak widać zarząd woli postawić na Araujo,który również wyglada dobrze i na Erica Garcie.
0
Shaghai Shenhua chce Rafinhe. Zgodziliby się zapłacić 16 milionów euro za Brazylijczyka,któremu kontrakt wygasa w czerwcu przyszłego roku. Sam piłkarz czeka na ofertę z Premier League i ma nadzieje,ze jego brat,Thiago,który odejdzie z Bayernu tego lata również trafi do Premier League.Rafinhą zainteresowane są Wolverhampton i Everton. Nie zostanie on w Celcie Vigo,która nie jest w stanie zapłacić 16 milionów o które prosi Barcelona. Sam zawodnik chce jak najszybciej rozwiązać sprawy ze swoim transferem i prawdopodobnie nie będzie go już w drużynie w trakcie okresu przygotowawczego do nowego sezonu.
[SPORT]
0
@Shroud dla mnie opcja numer jeden. Tylko i wyłącznie kariera i „for fun”. A ty ze swojej strony jak to widzisz? Bo ja co roku ten sam problem :) „która wybrać tym razem? „ :)
0
@Shroud ma być update ale nie za free oczywiście :)
Dlatego tez pytam :)
0
A na dobranoc pytanko.
Jak co roku —> co wybierzecie? FIFE 21 czy może PES’a 2021? A może ani tego ani tego? :)
1
@Gaucho Ja bym chciał żeby Monchu i De La Fuente dostali szanse i w przyszłym sezonie byli w Barcelonie. De La Fuente zostaje,Monchu odejdzie,szkoda :/
0
@Dembouz1899 A tu reszta:
Arnau Tenas-36
Rei Manaj-41
Jorge Cuenca-43(kontuzjowany)
Oscar Mingueza-44
Konrad De La Fuente-45
Ludovit Reis-46
Jandro Orellana-47
3
@BarcaInfo skoro FFP jest zniesione z powodu korony to nie będzie problemem dla nich wydać 100 milionów euro więcej na transfer Emersona :)
0
@cat_r37 ale zawsze coś nowego od Grubego. Brakuje tych jego telefonów :/
3
Nie wyklucza się wymiany zawodników między Barceloną a Sevillą z udziałem Ivana Rakiticia.
[Gerard Romero]
0
@Mow_mi_Douglas To tak jakbyś zapytał czy prezydent w Polsce ma coś do powiedzenia i czy ma wpływy...xD
0
@tomcias10 No wiem wiem :)
Ale tak czy siak jednak to trochę razi w oczy :/
0
@Chwytliwy A już byłem zdecydowany na zakup fify :/
Ale brak Juve i Romy naprawdę odpycha mnie od tego... w PESie przynajmniej wgrasz licencje. W fifie niestety nie... a jeszcze jak do tego grona ma dołączyć Lazio to niefajnie :/