0

@DanielOOL Powiem tak... zgodzę się i się nie zgodzę :)
Tak jak koledzy wyżej napisali,miki wieku statystyki fenomenalne,ale jeśli spojrzymy na samą grę to już nie ten sam CR7. Potrafi znikać na dłuższą chwile,przyspieszenie już nie to. Ale trzeba mu oddać,ze trzyma się na górze i choćby się zapierał nogami i rękami to wciąż strzela i to mnóstwo goli :)

1

@Striker @Creative86
A to przepraszam tego nie wiedziałem :/

1

Denerwuje mnie jak traktowany jest Griez :/
Luisito jak nie ma formy i kontuzji to gra wszystko. Alba od meczu na Anfield to parodysta. A Griez słaba pierwsza połowa i już wędkę dostał. Strasznie szkoda chłopa :/

0

@justfootball Grajac tak jak dzisiaj to z Bayernem to nie pierdniemy :P
Jedynym wytłumaczeniem może być rywal na którego zespół nie był w 100 % zmotywowany. Drugi płomyk nadziei to to,ze tylko jeden mecz będzie grany i Leo będzie miał dobry dzień :P

2

@KamilZ uwielbiam patrzeć jak każda akcje partaczy... nie trawie gościa tak samo jak Carvajala

0

@Transu96 kontrakt ma do 2021r z opcja przedłużenia o kolejny rok :)
Mi się wydaje,ze to może być główny cel Luisito :)
Zostać do momentu aż uda mu się to zrobić i odejść :)

7

Inter „traci cierpliwość„ do Lautaro Martineza. Argentyńczyk traci powoli kredyt zaufania i może nie być już Jednym z „nietykalnych” w składzie Interu. Władze Interu jak i trener Antonii Conte są zgodni,że zainteresowanie Barcelony i negocjacje zdestabilizowały formę i koncentracje zawodnika. Argentyńczyk może rozpocząć dzisiejszy,wyjazdowy mecz Z Hellas Verona na ławce rezerwowych.
[SPORT]
Faktem jest,ze Lautaro od momentu negocjacji Barcelony z Interem strasznie obniżył loty i gra przeciętnie.
Ale co by się nie działo i jeśli już miałby do nas dołączyć to mam nadzieje,ze nie zapłacą tak dużo(111mln€) za niego.

0

@SeeleyBooth Griez weźmie pewnie 7.
Ciekawe jakby Cou wrócił,mógłby wziąć Np 8 :D
Pjanic 6
No i jest tez Pedri o którym dużo się pisze,ze będzie członkiem pierwszego zespołu ;) Wraca Aleña,Oriol Busquets,ale wątpię żeby Zostali i dostali szanse w przyszłym sezonie

0

Wolne numery w zespole : 6,7,8(po Arthurze),14
Ciekaw jestem kto będzie je nosił w przyszłym sezonie ;) :D

0

@FDJ nadzieja matką głupich :/

0

@KamilZ 4 spotkania i z czego w dwóch musza stracić punkty... nie ma szans :(

0

@Murazor Spokojnie,Trener i Busi sprowadzą na ziemie wszystkich marzycieli zmiany pokoleniowej w naszym zespole :P

12

Barça bada możliwość podpisania umowy z Aleksandrem Isakiem. Ale musi być konkretna i ostrożna ponieważ jest duzo klubów zainteresowanych napastnikiem RSSS. Byłby on znacznie tańszy niż transfer Lautaro Martineza bo klauzula w kontrakcie młodego napastnika wynosi 70 milionów euro.
Kandydatura Napastnika podoba się klubowi.
[Francesc Aguilar]

0

@Ghotti Jasna sprawa szefie :)
Już usuwam ;) przepraszam... to się nie powtórzy :)
Edit: niestety już nie mogę :/
Czy ktoś z szanownej redakcji mógłby przychylić się do postu kolegi wyżej? :D

0

„Nie rozważałem rezygnacji. Wręcz Przeciwnie, czas się przygotować i ciężko pracować.”-J.M.Bartomeu
:) :)

0

@GallAnonim o co tam się rozchodziło? :O

0

@itmustbejoke Piątek? A kiedy w końcu gramy z Napoli rewanż?
To będzie jakaś drabinka?

0

@Kettger No pewnie :)
A oglądałeś Barcelonę jak Jeszcze grał ktoś taki Jak Dani Alves? Pewnie oglądałeś! W to nie wątpię :) przypomnij sobie teraz ile dośrodkowań robił Dani? Nawet wiele osób narzekało i mówiło Dani „wrzutka” Alves :). I teraz mi powiedz ile tych dośrodkowań kończyło się bramkami i na kogo te dośrodkowania ? :)

1

@Bykunn To teraz wyobraź sobie,że bujamy bujamy 20 metrów wyżej :)
Wiadomo,ze wtedy i formacja obrony musi podejść wyżej. Cała drużyna przeciwna muruje się,jedno niedokładne podanie,jakiś babol,farfocel i chłopy jadą z Pique 1v1 :) nie chcemy więcej widzieć takiego widoku jak goniącego Carrasco Pique

0

@Przemek2323 A w jaki inny sposób grać z drużynami murującymi bramkę? Jeśli ktokolwiek kiedykolwiek grał w piłkę to logiczne,ze jedynym sposobem na granie z takimi drużynami jest „bujanie” piłki od lewej do prawej i z powrotem aż w końcu może jakaś luka w obronie się zrobi i mamy zawodników,którzy prostopadle podanie mogą posłać w tę lukę. Potem już tylko wszystko zależy od ofensywnych zawodników i ich skuteczności :) Druga sprawa jest taka,ze nasi zawodnicy bardzo rzadko decydują się na strzały z dystansu.

0

@Elnuum nawet szybciej niż rok

0

Kike na bombie :P

3

Ten piękny uczuć i jedyny pozytyw tego sezonu? W meczu na Camp Nou,Espanyol prawdopodobnie przypieczętuje swój spadek do Segunda :) Cieszmy się z „małych”rzeczy :)

0

@Azi Rozumiem aczkolwiek mówimy tu o tym jak trenerzy zaczynali przygodę na ławce trenerskiej więc przykład Zizou myśle,ze jak najbardziej adekwatny :)

4

@Aaron10 No Zizou to trenował solidny zespół jakim był Real Madryt Castilla zanim został trenerem pierwszego zespołu :)
Pep Guardiola czy jak mu tam tez potrenował Barcelonę B zanim został trenerem pierwszego zespołu ;)
Tak tylko przypominam :)

0

Szerzej te nóżki,szerzej :P

0

@kamiVeB Trener jeszcze lepszy :P

0

Ale Arturo to jest przyglup...Chłop ciśnienia nigdy nie wytrzymuje

2

@NaFazieHitman nie nie... Barca bierze Bernardeschi’ego :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?