patrykzmc2000
Dołączył/a: listopad 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Konias4318 Thiago ma przedłużyć kontrakt .
0
de Sciglio -27 lat. Semedo-26lat
Pjanić-30 lat. Arthur-23lata
Rugani-25 lat. Todibo-20lat
Ciekawe jak będą rozłożone proporcje płatności kasą :P
I czy będziemy dopłacać czy odwrotnie albo wcale. Jeśli Juve nam nie dopłaci w jakikolwiek sposób to nic dziwnego,ze każdy ma Barce za frajerów.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@kamilop No patrząc na to,ze Rakieta jest na wylocie choć sam za bardzo nie spieszy się z odejściem
A Vidal może obniżyć koszt transferu Lautaro
To mimo,ze jest Puig i wracający Aleña to jeden pomocnik chyba przybędzie
Choć kto wie
0
@Mns21 Bayern niestety ma taka politykę :-/ zgarnia wszystkie niemieckie perły do siebie,nic nie poradzi człowiek na to.
0
@Mns21 i w ramach ten transakcji za 65 kupią Cancelo od City :V
1
Ma ktoś może link do patcha do PES2020 na ps4 w którym są same grafiki meczowe i przedmeczowe? Chodzi o premier league, la liga itd tak jak jest to w fifie :)
0
@Kajtek77 francuz zostanie... będzie nim BigOusmane!
0
@itmustbejoke Ja bym się absolutnie nie zdziwił :P
0
Dlaczego kiecka czarnego pana robi się coraz jaśniejsza?
0
@Bobo25 Właśnie dlatego chce „stłumić” swoją CBR-ke żaby miała 35(?)kw uprawniające do jeżdżenia na katA2. Bo ona ma więcej niż tyle ile powinna i jak już to zrobię to wtedy w dowodzie będzie tyle ile potrzeba. Rozumiesz? :)
1
@Avada Kedavra No cóż :)
Nie Pozostaje nic innego jak tylko współczuć ;) :P
5
@Bruttal A może Ja? :)
Nie znasz tematu a już jakieś szydercze teksty iks DE.
Mianowicie mam motocykl Hondę CBR 600. 100 KM itd.
I bardzo wygodnie mi się jeździ. Tylko sprawa jest tego typu,ze robię prawo jazdy KatA2 bo na A niestety jeszcze nie mogę bo nie mam wystarczająco lat :) dlatego JA jestem tym „odmieńcem” który chce go stłumić żeby normalnie nim sie poruszać na A2 ;)
0
Jest ktoś tu może kto przerabiał swój motocykl albo się na tym zna? Chodzi o zmniejszenie mocy :) mam jedno pytanie :)
0
Mógłby mi ktoś kto jest pewny odpowiedzieć?
Dwa masła orzechowe w takiej cenie jak jest napisane ?? Czy to cena za sztukę?
https://www.sfd.pl/sklep/SFD_NUTRITION_2X_DZIKI_ORZECH_1000g-opis40202.html?device=m&gclid=CjwKCAjw-YT1BRAFEiwAd2WRthxKZ_s7F6OVhE49ZHm_66N-qAF496wGMnuBKoQRttZYmPXSGcgGthoCdWUQAvD_BwE
0
„Ale to już było... I nie wróci więcej!” :/
0
@Arkon Ło Panie! To Pan se „Wołyń” obejrzyj.
0
Jak dodać stworzonego zawodnika w PESie do danej drużyny?? :/ pomoże ktoś ? :) Za cholery nie mogę tego zrobić :P
PS. Już nie trzeba :)
2
@Jaca27 na X podobno nie można wgrywać patchow z tego co się orientuje
0
Witajcie
Z jakiej strony pobiorę patcha do PES’a 20 na ps4?
Chodzi mi o BPL,Bundeslige europejskie puchary itd :)
1
@Messibestplayerintheworld Ja bym powiedział,ze nawet dłużej XD do końca lata to módlmy się żeby sezon można było dokończyć :P
2
@piotrek1315 Tylko nie na ślub! Chłopie bądź mądry!! Z Bogiem :)
2
@Messibestplayerintheworld Dobry pomysł :)
1
@AmigoBlancos Moje miasto słynie z takich urwipołciów :P
0
Dobra mordy xD
Ktoś ma cały filmiK co tam Belmondziak za kocopoły odpiernicza ?
0
Ale piłeczka :O
0
@DanielOOL l czy ł?
jest różnica w robieniu komuś laski albo łaski :/
0
@Lola120 U nas nauczyciele wysyłają zadania,ale naciskają żeby je robić i mamy je przesyłać bo są zobowiązani i musza przesyłać sprawozdania dyrektorowi szkoły. Mam nadzieje,ze nie przesunął ani zakończenia roku maturzystom ani matur.
0
Manchester City jest zdecydowany na sprzedaż Leroya Sane w letnim okienku transferowym. Wydawało się,że faworytem do sprowadzenia Niemca jest Bayern,który próbował ściągnąć go w uprzednim letnim okienku transferowym.
Jak się okazuje do gry wkroczyły Barcelona i Real Madryt,które są poważnie zainteresowane młodym skrzydłowym Manchesteru City.
[Bild]
0
@dominik127pl Ja tez jestem zdania,ze lepiej rozejrzeć się za kimś młodszym. Ale kminie tez w inny sposób. Otóż Leo bliżej do końca kariery niż dalej wiec trzeba jak najlepiej go wykorzystać a żeby tak było musi mieć kompanów do grania a wiadomo,ze takowym jest Neymar,innego zawodnika,który umie tak pograć z Leo na rynku nie ma. Zle się dzieje w klubie i gramy fatalnie,nie mamy kim straszyć. Druga sprawa to ostatni rok kadencji Bartka. Do czego zmierzam? Do tego,ze Bartek będzie chciał wyłożyć siano za Neymara,ale i mieć również napastnika.
A wydanie 111 milionów za Lautaro i jednocześnie wydanie 150-180 na Neya to myśle,ze się nie wydarzy. Wiec może będą chcieli kupić Neya i przy okazji rozglądają się za tańsza alternatywa na pozycje”9” niż Lautaro. A mamy jeszcze zawodników,których trzeba się pozbyć,ale mogą oni znacznie obniżyć cenę za któregoś z piłkarzy.
Jeśli potwierdzi się to,ze klub chce sprzedać Dembouza,Cou,Umtitiego i to może to być bardzo ciekawe okienko. A przydałoby się przewietrzyć szatnie :)