patrykzmc2000
Dołączył/a: listopad 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Shroud o panie XDD jedna sekunda :P
1
@kiper09 żeby Crisu się nie obraził :/
23
Kochani!! To musi być ten sezon!!
Espanyol musi w końcu spaść :)
Jak nie teraz to kiedy ?!
1
Przecież dzisiaj to aż strach grać piłkę do Firpo :/ gość nie wiadomo do kogo poda
0
@tombard na kierownice ;)
Ale na pada tez można podać,nie obrazę się :)
0
Jaka najlepsza gra samochodowa na ps4? ;)
1
@Rzetafi No jeszcze jak pod słońce któryś wejdzie
To serio nie widać który jesteś który xd
0
@Katalonbar tak.
0
Z jakiego powodu zszedł Luisito?
Groźna jakaś sytuacja?
0
Samsung galaxy a10 czy huawei y6?
Który telefon lepiej uda mi się sprzedać ?
8
@Rewolucja123 jeśli gość nazywany amatorem gra zawodowo w piłeczkę,gra w LM,strzela bramkę najlepszej drużynie w Europie poprzedniego sezonu to ja tez chciałbym być takim amatorem :)
0
Jak myślicie czy Ansu Fati będzie w fifie?
0
@Bamek94 a to nie wiedziałem ;D
1
Czy tez macie wrażenie,ze rozgrywka fify w demo była wolniejsza a w pełnej wersji troszkę przyspieszone?
1
@jacobFCB a on go przypadkiem nie wynajął tylko do negocjacji przy transferze? Tak mi się wydaje
2
@aras17_VeB ile chcesz
Aż Do momentu jak nie będzie Ci juz smakowal
1
Wytłumaczy mi ktoś dlaczego Modric jak poskrobal po Achillesach Denisa Suareza to dostał czerwo
A teraz Maxi Gomez Lengleta tak skrobnął i żółtko?
0
@MesQueUnClub96 a gdzie jest odpowiedz „nie wiem „ ?
Bo nie mam pojęcia sam co wybrać :|
0
@pikass14 podobno 17. Ale o tej na pewno nie pobierzesz xD to będzie taki młyn,ja dopiero pod wieczór ogarnę to jak już wszyscy będą po przejściach :P
1
@Ghandi spróbuj przy strzale jak leci taka piłeczka trzymać L2 lub R2 (któryś z tych przycisków)
Jeśli grasz na PS :P
Jeśli na Xone to analogicznie do tego co na PS
1
@DLedi22 a Ansu będzie czy nie??
0
@sharkon To słabo :/ dzięki
0
Mam pytanie.
Czy grał ktoś w NBA 2k20 demo?
Jak tam zagrać mecz jakimis drużynami?
Chce przetestować a włącza mi się samouczek,arena itd.
A nie mogę wybrać drużyn by zagrać mecz.
Ktoś pomoże ? :)
0
Mordy
Wymieniał ktoś albo ktoś może wie jaki jest koszt wymiany płyty głównej w IPhone 8?
0
@dontripe No właśnie i to jest dla mnie słabe :/
Chciałbym żeby to było zmienione.
Chyba trzeba będzie poczekać aż ktoś sprawdzi i dopiero zastanowić się nad zakupem bo poza tym to te nowości w ML naprawdę robią wrażenie :)
2
Mam pytanie
Czy zawodnicy w PES 2020 po zakończeniu kariery będą dalej w tej grze ? Ze tak powiem będą się odradzać w szkółce czy już ich nie będzie?
Bo wyglądało to dość komicznie jak zawodnik kończy karierę,ale dalej jest w grze jako młody zawodnik xD
I No muszę przyznać,ze mam dylemat bo nie wiem co wybrać w tym roku FIFE czy może jednak PES’a
1
@tombard Zarząd jest przekonany,ze cały sezon pograją Fati i Perez :)
Potem przychodzi kluczowa faza sezonu i nie będzie kim grać :)
0
@bartoszekkk coś się zadzieje xD
:O
0
@bartoszekkk No i mamy BOMBE!!!
0
@karci0 Fakt nie opinia ;/