patrykzmc2000
Dołączył/a: listopad 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Koniec okienka transferowego za rogiem! Dosłownie tydzień na wzmocnienie składu i opchnięcie szrotu.
Dest raczej już klepnięty i myślę najpóźniej we wtorek można spodziewać się oficjalki. Ciekawi mnie czy w miejsce Suareza kogoś ściągnął :/
Jeśli chodzi o sprzedaż to fajnie byłoby gdyby odeszli jeszcze Rafinha,Umtiti i Junior Firpo.
0
@wroclawianin89 Ja nie napisałem,ze tak się stanie i tak ma być :)
Ja tylko grzecznie poprosiłem a to jest różnica ;)
2
@wroclawianin89 ja bym poprosił jeszcze Desta za Roberto ;D
0
@BaroPodertos odejście Rakiety Vidala i Semedo... takie „triplete”
20
Kolejny sezon z Busquetsem w pierwszym składzie uważam za otwarty ;D
0
@Miszcz Textu FCB po transferze Diasa z Benfici będzie mu ciężko o minuty.
0
@Criss18Barca Dawaj Malagą!
0
@tunczas4 Pedriego tez :/
Przynajmniej u mnie :P
Może po aktualizacji będą.
0
@Messibestplayerintheworld dzięki! ;)
0
Mordy jak to będzie ze składami w PES-ie 2021?
Będzie jakaś aktualizacja składów w grze po okienku transferowym?
Czy będzie trzeba wgrywać samemu jakiegoś „option file’a”?
0
@culesjasiules Ja powiem tak.
Jeśli po tym jak Suarez odszedł,zastąpią go jakimś Stuanim czy Mandzukiciem to się mocno wkur*ie.
1
https://www.instagram.com/p/CFjblxfCq3c/?igshid=np0bl2kqskg9
Leo pożegnał przyjaciela ;(
0
@masq Ja tez bym chciał żeby tu trafił... ale nie za 100 milionów :/
0
No No powoli odrabiamy straty z meczu z Bayernem :D
Prawdopodobnie Wygramy rywalizację o Desta z Bayernem i teraz karny wywalczony przez Rakietę!
Na razie 8-4 ale nie poddajemy się!!
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Tomo1989 Niestety albo może i stety... wole żeby dali te 30 za Depaya niż 100 za Lautaro :)
0
@Tomo1989 To nie jest argument mordo :D
To jest fakt ;)
45
https://x.com/hagridfcb/status/1308728504855519234
... tak tylko cebule kroje ;(
Żegnaj Luisito!!!
0
@Bartek22 nie oczekuj zbyt wiele... To i tak cud,ze i tak cokolwiek się dzieje i udało się pogonić tych wypalonych zawodników i w ich miejsce pojawią się nowi i młodsi mimo,ze jeszcze kilka dni temu się na to nie zanosiło :)
5
@Janek10FCB a kogo masz w kadrze młodego,który jest przymierzany przez Koeamana na pozycje nr „9”?
Żadnego... były plotki o Fatim,ale on pokazał,ze to typowy skrzydłowy i tam najlepiej się czuje i tam trzeba go ustawiać. Jeśli Koeman go chce mimo,ze ma w składzie Fatiego,Cou,Trincao,Dembouza to głównie z myślą o graniu na 9 :)
1
@BarcaInfo To w końcu trafi czy nie trafi? Bo wczoraj coś było,ze Barca sprzedała te prawa za 6 milionów
0
@VIPER2712 Może spojrzy przychylnym okiem bo wychowanek :D
0
@VIPER2712 Miejmy nadzieje,ze to cisza przed burzą i uda się wcisnąć go Lyonowi w zamian za Depaya :)
5
@FafitFCB Ten szaman po środku razi w oczy :/
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@justfootball o to poprosił Koeman,Semedo odszedł,pieniądze są na niego także nie widzę przeciwskazan. Frenkiego tez nam PSG próbowało sprzątnąć a jednak się nie udało. Szanse są duże. Sam Dest chciałby tu przyjść,wrzucał zdjęcie w bluzie Barcy do neta także No :)
0
@Litman Wague wypożyczony
1
@BarcaInfo No ciekawe ciekawe... Bartłomiej ostatnio gadał coś innego :)
1
@GIGAKOKS a nie w „trip” ?
1
Barcelona,królowa końcówki okienka transferowego :v sprzedać wszystkich -> Kupić wszystkich!