0

Koniec okienka transferowego za rogiem! Dosłownie tydzień na wzmocnienie składu i opchnięcie szrotu.
Dest raczej już klepnięty i myślę najpóźniej we wtorek można spodziewać się oficjalki. Ciekawi mnie czy w miejsce Suareza kogoś ściągnął :/
Jeśli chodzi o sprzedaż to fajnie byłoby gdyby odeszli jeszcze Rafinha,Umtiti i Junior Firpo.

0

@wroclawianin89 Ja nie napisałem,ze tak się stanie i tak ma być :)
Ja tylko grzecznie poprosiłem a to jest różnica ;)

2

@wroclawianin89 ja bym poprosił jeszcze Desta za Roberto ;D

0

@BaroPodertos odejście Rakiety Vidala i Semedo... takie „triplete”

20

Kolejny sezon z Busquetsem w pierwszym składzie uważam za otwarty ;D

0

@Miszcz Textu FCB po transferze Diasa z Benfici będzie mu ciężko o minuty.

0

@Criss18Barca Dawaj Malagą!

0

@tunczas4 Pedriego tez :/
Przynajmniej u mnie :P
Może po aktualizacji będą.

0

0

Mordy jak to będzie ze składami w PES-ie 2021?
Będzie jakaś aktualizacja składów w grze po okienku transferowym?
Czy będzie trzeba wgrywać samemu jakiegoś „option file’a”?

0

@culesjasiules Ja powiem tak.
Jeśli po tym jak Suarez odszedł,zastąpią go jakimś Stuanim czy Mandzukiciem to się mocno wkur*ie.

1

0

@masq Ja tez bym chciał żeby tu trafił... ale nie za 100 milionów :/

0

No No powoli odrabiamy straty z meczu z Bayernem :D
Prawdopodobnie Wygramy rywalizację o Desta z Bayernem i teraz karny wywalczony przez Rakietę!
Na razie 8-4 ale nie poddajemy się!!

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Tomo1989 Niestety albo może i stety... wole żeby dali te 30 za Depaya niż 100 za Lautaro :)

0

@Tomo1989 To nie jest argument mordo :D
To jest fakt ;)

45

https://x.com/hagridfcb/status/1308728504855519234
... tak tylko cebule kroje ;(
Żegnaj Luisito!!!

0

@Bartek22 nie oczekuj zbyt wiele... To i tak cud,ze i tak cokolwiek się dzieje i udało się pogonić tych wypalonych zawodników i w ich miejsce pojawią się nowi i młodsi mimo,ze jeszcze kilka dni temu się na to nie zanosiło :)

5

@Janek10FCB a kogo masz w kadrze młodego,który jest przymierzany przez Koeamana na pozycje nr „9”?
Żadnego... były plotki o Fatim,ale on pokazał,ze to typowy skrzydłowy i tam najlepiej się czuje i tam trzeba go ustawiać. Jeśli Koeman go chce mimo,ze ma w składzie Fatiego,Cou,Trincao,Dembouza to głównie z myślą o graniu na 9 :)

1

@BarcaInfo To w końcu trafi czy nie trafi? Bo wczoraj coś było,ze Barca sprzedała te prawa za 6 milionów

0

@VIPER2712 Może spojrzy przychylnym okiem bo wychowanek :D

0

@VIPER2712 Miejmy nadzieje,ze to cisza przed burzą i uda się wcisnąć go Lyonowi w zamian za Depaya :)

5

@FafitFCB Ten szaman po środku razi w oczy :/

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@justfootball o to poprosił Koeman,Semedo odszedł,pieniądze są na niego także nie widzę przeciwskazan. Frenkiego tez nam PSG próbowało sprzątnąć a jednak się nie udało. Szanse są duże. Sam Dest chciałby tu przyjść,wrzucał zdjęcie w bluzie Barcy do neta także No :)

0

@Litman Wague wypożyczony

1

@BarcaInfo No ciekawe ciekawe... Bartłomiej ostatnio gadał coś innego :)

1

@GIGAKOKS a nie w „trip” ?

1

Barcelona,królowa końcówki okienka transferowego :v sprzedać wszystkich -> Kupić wszystkich!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?