patrykzmc2000
Dołączył/a: listopad 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
32
@fcbheroes 100 milionów plus dwójka „cracków” ??
Toz to debilizm
1
„Delegaci Barcy już w Paryżu. Neymar bliżej niz kiedykolwiek. „
0
@MacieG te kursy są nic nie warte
Nic nie oddają wiarygodnego
0
A może by tak Cou+Rakitić+maks 20 milionów ?
0
@Suzu niepokojące dość xD
0
@Darecki żebyśmy się nie rozczarowali :/
0
@danio1899 szczerze to denerwuje się bardzo XDD
Tak bardzo chce jego powrotu :/
0
@BarcaInfo dla mnie kluczowy to powinien być Bartek xD
17
PSG chce jak najszybciej pozbyć się Neymara!! Chcą zamknąć jego transfer w ciągu kilku najbliższych godzin!!!
[SPORT]
Kwestia godzin,CZAS- START!!!
4
@pero1983 Wszyscy wiedza,ze to dużo
Ale to szejki,z nimi ciężko się negocjuje i boje się,ze te hieny będą wołać więcej i więcej :/ może Ney by tak dorzucił się do ego transferu xD
Skoro tak bardzo chce tu przyjść
Bo na razie to chłop milczy prócz wspomnień o remontadzie
0
@fcbheroes Pierwsze to Messi
Drugie to to ,ze jest to jego ostatni rok jako prezydenta Barcelony. Może chce stworzyć jak najsilniejsza drużynę żeby były sukcesy żeby mógł odejść z podniesiona głowa:)
Tak mi się wydaje
0
Bartek będzie razem z reszta załogi negocjował z PSG?czy zostawił to Abiemu i spółce ?
Bo jakby Bartek osobiście negocjował to można byłoby się spodziewać konkretów. Jak Bartek bierze sprawy w swoje ręce to zazwyczaj coś z tego wychodzi
0
@Fabik87 za to za rok będzie widział Mbappe. Jestem pewny,ze rzucą się na niego i sypnął konkretnie sianem
0
@szkutnik91 czyli co Bartek i spółka lecą do Paryża?
0
@Ghandi uhuhu a dlaczego tak drastycznie ?
0
@Mizander dlatego napisałem,ze jeśli do takowego dojdzie :)
0
Jeśli już do tego ewentualnego transferu dojdzie to ciekaw jestem ile osób przyjdzie na prezentacje :)
1
@Pogba jeszcze będą się spuszczać jak magia wróci na Camp Nou
W końcu
0
@Grubson06 ostatnia ofensywa
Która to już z kolei ?
0
@kkbarca gruby alkoholik znowu atakuje xD drugie stadium delirium
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@kuz ściema pewnie
Już wymyślają jak mogą
Co nie zmienia faktu,ze transfer Neya jest naprawdę blisko
0
Wie ktoś może kogo prócz Neymara reprezentuje ten prawnik ?
3
@PatrykBarcelona nie
4
@PatrychoO z tego co wiadomo to Konami na wyłączność nabyło prawa tylko do herbu i strojów Juve ,twarze natomiast maja być normalne.
Ne rozumiem dlaczego w Bayernie ma to wyglądać jak powyżej (tragicznie) Tym bardziej,ze Bundesliga przecież ma Licencje w fifie. Barcelona ma tez umowę z konami a jakoś większość zawodnikow jest odwzorowanych,może nie perfekcyjnie,ale stabilnie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Czy to nie dzisiaj miało być potwierdzenie transferu Neymara ? Według Davida Valdearenasa to miało być dzisiaj xD
0
Dobra panowie
Ostatnia korekta
Barkley czy Ndombele ? I Sigurdsson czy Martial?
XDD
0
@PrinceDamon No właśnie mam problem z tym Ceballosem
Bo nie wiadomo czy będzie grał od pierwszej minuty
0
Felipe Anderson i Barkley czy Martial i Ceballos?