0

Mordy,chcialbym spróbować Yerba Mate.
I jakie naczynko do mate najlepsze? Z jakiego wyrobu?

0

@Gaucho nie ma takiej informacji
Link pls :)

2

@BigShaq spokojnie,po tym co pokazał w Japonii znajdzie się ktoś chętny.
Tylko oby do tego czasu się nie połamał znowu. Bardzo żałuje,ze chlop taki podatny na urazy. Gdyby nie one na pewno byłby ważnym zawodnikiem dla Barcy.

0

@hen0x jeśli fejk to trudno
Tak czy siak predzej czy później tam wyląduje,żaden klub z Europy nie weźmie go z taka pensja, w tym wieku i z taka podatnością na kontuzje. Druga sprawa to,ze okienko w Chinach niedługo dobiega końca także szynko powinno się wyjaśnić czy wyląduje tam czy na trybunach w Madrycie

5

Gareth Bale wylądował w Chinach!!
Jego transfer do Jiangsu Suning ma zostać potwierdzony jeszcze dzisiaj.

1

Jak ja się cieszę,ze De Ligt do nas nie przyszedł. Jeśli Todibo będzie grał tak jak gra i się tak rozwijał to mamy chłopa na lata. Tylko oby dostał szanse!!

0

@marcin000019 No i jeszcze Rafinha.
Moim zdaniem powinien odejść jeszcze jeden pomocnik.

0

@BarcaInfo oglądając po raz kolejny Rafinhe,naprawdę można żałować,ze chłop ma takiego pecha jeśli chodzi o kontuzje. Gdyby nie one to na spokojności zrobiłby karierę u nas :/

0

@BigShaq ale po co te telefony? Po co ta prowokacja XDDD

2

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Oriol na PO
XDD

0

@Grubson06 nie ma Rakitica :O

0

28

@Witekk10 jest Rakitić,jest piłeczka No i grają chłopaki

0

@Dziki15 2058 dni.

27

@malicinhoOj bądźmy poważni. Nie ma miejsca dla Puiga,Aleñi a będzie dla Japończyka. Zobaczymy ile w sezonie chłopak minut zagra w pierwszym zespole. I jak będzie się prezentował. Już Asensio szkodowali na tej stronie, lepsza lewa noga od Leo itd
A jak teraz jest ? Real byłby skłonny go sprzedać. Takich talentów było tysiące a jakoś świat o nich zapomniał a ich rozwój nie poszedł w dobrym kierunku.

0

@karlu105 a No faktycznie
Zapomniałem.

0

Jeśli rzeczywiście tak się ułoży,ze Barca go kupi a następnie wypożyczy to Ja bym bardziej go widział w Celcie Vigo.
Tam by miał pewne granie, po odejściu Maxiego Gomeza zwolniło się miejsce w ataku.

0

@A_Gomesinho_21 Wierzchosławiczki :)

1

@Witekk10 No u mnie to samo

0

@LODOMIR oj już nie bądź taki delikatny :)

20

@Copernicus mnie najbardziej denerwuje brak możliwości wypożyczenia nowo zakupionych zawodnikow. To jest dramat

0

@MichalZZZ na mnie jakiegoś większego wrażenia nie zrobił. W presezonie przed minionym sezonem Cucu prezentował się dużo lepiej mimo to postanowiono go wypożyczyć a postawiono na Juana Mirande,ktory miał być zmiennikiem dla Jordiego. Skończyło się jak się skończyło.
Ja bym go wypożyczył,najlepiej na dwa lata gdzieś do hiszpańskiej drużyny w której mógłby się ograć. Wtedy można byłoby stwierdzić czy z niego coś będzie i będzie mógł rywalizować z zawodnikami na tej pozycji w Barcy czy tez sprzedać.

4

Barcelona wyklucza sprowadzenie Davida Alaby. Szukają obrońcy,którego cena nie przekroczy 25 milionów euro.
Raphael Guerreiro, który jest jednym z kandydatów do wzmocnienia lewej obrony Barcelony prawdopodobnie przeniesie się do PSG.
[SPORT]

1

@Chwytliwy z takimi opiniami poczekajmy moze do konca sezonu.Bo przy Albie i Marcelo mogą mieć problemy ;/
Szczególnie przy Albie i Valdku :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@takisobiektos No tak tak
Chciał Firpo( klauzula 40 milionów) za którego krzyknęli im min. 35 mln No to Real się wziął obraził i poszedł sypną do Lyonu 48 mln za Mendy’ego :) Jak mogłem tego nie wziąć pod uwagę :D

5

@masq po co mu Busquets skoro ma na tej pozycji Fernandinho i Rodrigo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?