1

@barcowy1899 przeciągnij Np napastnika z jakiegoś pomocnika i automatycznie masz jednego napastnika więcej w pierwszym składzie

0

Moise Kean czy Tammy Abraham w FPL?
Ndombele czy Ceballos?

0

@Criss18Barca możesz zrobić w dowolnym momencie :) nawet po kilku kolejkach

0

Mordy!!
Czy jest możliwość wgrywania „patchy” w fifie tak jak da się w PES’ie?

0

@Homeopata8989 do Flamengo**

0

Okienko w Anglii kończy się dzisiaj o 18? Czy jutro ?

1

@Messibestplayerintheworld
Co się dzieje ? Wiatr nie wieje,kij się chwieje!!!
A tak serio to pewnie zobaczył okładkę SPORTU z porannego przeglądu prasy i jara się jak murzyn bateryjką a to przecież tylko SPORT XDD

0

@Koors no źródło całkiem dobre ;/
Szkoda Cou :(
Jak przychodził to cieszyłem się jak dziecko. Przez chwile nawet udało się zapomnieć o Neyu. Jednak tamten sezon w jej wykonaniu to katastrofa,tak nie może grać gość,który kosztuje fortunę. Mam nadzieje,ze Ney u nas odżyje,jak przyjdzie oczywiście ;)

3

@vangoor im pieniedzy nie brakuje
Zaoszczędza na jego gigantycznych zarobkach.
Panie proszę oby to była prawda!!!!

0

@marcin000019 mam takową
Zapraszam na pv

5

@ollo0 z opcja wykupu PSG na pewno go nie wypożyczy bo im się to nie opłaca.
Ale z obowiązkowa opcja wykupu już wyglada lepiej

0

@ViscaBarca123 jutro prezentacja ? ciekawe czy przed meczem z Arsenalem czy może w trakcie

0

@BlAugrAnAPolAnd Werner za 60-70?
Po pierwsze to został mu rok kontraktu i nikt tyle za niego nie da a po drugie to on wart jest maks 40-45. 60-70 to zdecydowanie zbyt duża kwota

0

@ViscaBarca123 No 25 to promocja ale jeszcze mniej to mega interes

0

@NaFazieHitman jest już oficjalka?

0

@Ziajus Ney jak Ney ale myśle,ze Firpo może wylądować szybciej :v

0

@Nocturno Pv proszę :)

0

Jest osoba na tej stronie,która posiada naczynie do Yerba Mate,okute metalem wykonane z drewna Algarrobo? :) albo dobrze się na tym zna?
W internecie piszą różnie dlatego wole spytać kogoś kto jest obeznany w tym temacie . Mam pare pytanek :)

0

Jeśli wierzyć doniesieniom portalu "Transfermarkt.de" sprzed kilku minut, to w najbliższym czasie Leon Bailey powinien zostać ogłoszony nowym zawodnikiem Bayernu Monachium.
Dziennikarze poinformowali, że mistrzowie Niemiec osiągnęli porozumienie ze skrzydłowym Bayeru 04 Leverkusen minionego weekendu. Jak czytamy dalej "Aptekarze" do tej pory nie zabrali głosu w tym temacie.


3

@KamQiX zależy kto w jakim celu kupuje gre.
Mnie Np gra online ani Fut nie interesują. Wole sobie odpalić pare meczyków pograć,jakaś karierka.
I w takim celu tez kupie któraś z tych gier.
Fife praktycznie kupuje co roku wiec jeśli chodzi o pesa i moja orientacje w tym temacie to jestem „zielony” .
Ale zagrałem w demo i mi się spodobało,tak po prostu :)

1

@KamQiX ze wszystkim można sobie poradzić :)
Wgranie różnych „patchy” z licencjami nie jest wielka filozofia i nie zabiera jakoś sporo czasu a przyjemniej się potem gra gdy wszystko jest normalne :)
Z kolei i Fifa i PES maja swoje wady,ale jeśli chodzi o rozgrywkę i realizm to myśle,ze w tym roku wybiorę PES’a

1

@Momalsino tak to prawda
I ten fakt boli najbardziej

0

@Bovciek akurat w kwestii fify co roku są zapowiadane zmiany jeśli chodzi o tryb kariery i jak był powiedzmy przełom i dodane scenki z negocjowania transferów kontraktów itd tak po czasie to się nudzi i człowiek chce czegoś więcej,czegoś nowego

0

@monsterrize jeśli grałem w tylko i wyłącznie w fife
I ostatni PES z jakim miałem styczność to PES 2017 na ps3 to dla mnie graficznie super :)

14

@Criss18Barca @messi564 @ksobi jeśli ktoś kupuje którąś z tych gier tylko i wyłącznie w celu grania online,Fut itd to pewnie tak
Ale ja jestem właśnie takim typem gracza którego gra online niezbyt interesuje. Wole sobie pograć jakie turniej,mecze towarzyskie,karierke pyknąć. I będę miał nie lada dylemat która gre wybrać w tym roku.

10

Dobrem kochani!! Jednak ten nowy PES to kosmos!! Graficznie wymiata,rozgrywka super!!
Dużo lepiej i przyjemniej się gra niż w fife
Czekam na wasze odczucia i opinie :)

0

@BarcaInfo odzyskać te 41-42 ile za niego daliśmy i tyle. Chłop ma talent,ale niestety tu szansy nie dostanie a szkoda

0

Ile pobierało wam się demo Pes’a? Na Ps4 ? Długo?bo nie wiem czy anulować i od nowa pobierać bo długo coś to idzie

0

@cules100pro Jego stan mentalny jest podobny do tego jaki miał rok temu Jean Michael „misiaczek” Seri po tym jak nie dane było mu spełnić marzenia grania w Barcelonie,tak teraz Gareth pogrążył się w smutku i żalu i bojkotuje swoje występy w Realu Madryt z powodu niespełnionego marzenia grania w Jiangsu Suning.

0

@fart dzięki panowie za rady!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?