1

@Resoviak123
Niech to się już zakończy
Niech idzie gdzie chce
Byle to już się zakończyło

0

@ViscaBarca123 a on przypadkiem nie jest już klepnięty prze Watford ?!

1

Jeszcze Eder Militao :)
Mam nadzieje,ze odpowiemy im Antkiem i de światłem

1

@BarcaInfo Mimo wszystko mam nadzieje,ze do tego transferu nie dojdzie!! Zadra po jego transferze została do tej pory :/
Mam na myśli sposób w jaki odszedł od nas. Poza tym bardzo szklany się zrobił. A jego powrót kosztowałby nie małe pieniądze wliczając również to co miałby zarabiać.

0

Ileż można pytać,niech zabiorą w końcu a nie tylko pytają „n-te” okienko z rzędu

0

@bialagora oczywiście ze 2!
De Ligt już jest kozakiem i jednym z najlepszych
A ma dopiero 19-20 lat
za Antka można ścignąć kogoś innego i za niższa kwotę

0

@Keriox
Ale jaja będą jak pójdzie do PSG xD
Mam nadzieje,ze wtedy Lacazette będzie priorytetem na pozycje 9!

0

@koksik2700 tak to tez widziałem xD

0

Czy oprócz Fify street w fifie 20 będzie coś co się zmieni ? Jakieś inne nowości ?
Bo jakoś ten trailer mnie na kolana nie powalił szczerze mówiąc

0

@Barcelismo kto to jest? Jakiś rzetelny koleś ? Czy nie warto brać jego zdania pod uwagę ?

0

@Qam
Logiczne, że Luisito Suarez będzie wychodził w najważniejszych meczach jak i przez większa czescs sezonu

1

@Robert_12_96
„Jordi Cardoner: W żadnym momencie nie było dyskusji na temat przyszłości Valverde. ”
Tym!!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Commando 100 milionów*

1

@Norkusik no jakoś powiem szczerze, ze oficjalka zabolała bardziej niż to,ze było wiadomo od 2-3 tygodni

18

Edek oficjalnie w Realu!!!
Auć, trochę boli :/
Mega transfer Białych!

0

@MatiVEB25 skutek ten sam -_-‚
Nie chce przeżywać tego samego kolejny raz :/

0

@MarioVeB!
Ani wczoraj :/

1

@Alanooo
Kto by nie przyszedł to i tak niewiele pogra,Nie ma sensu ściągania tak młodych chłopaków żeby tylko siedzieli i marnowali swój potencjał i karierę na siedzenie na ławce.
Przy Valverde ciężko bedzie komukolwiek o odpowiednia ilość minut
On ma swoją armie zaciężną, swoich 11-13 którzy będą grali ciagle
Więcej zawodnikow mu nie trzeba
Ale No Junior Firpo to kot
I 30 milionów za niego to promocja

0

@Robert1603 jakie żarty? O co chodzi?
Jakie info mnie ominęło ? :/

0

Serio ? Za Dembouza ? Plus pensja z kosmosu dla Neymara ? Nie ma opcji!!

1

@BarcaInfo obłędu można dostać xD Co info to i dementi 

4

@Gaucho czyli wniosek jest taki,żeby czekać na konkrety a nie czytać każda plotkę 

1

„W przypadku odejścia”A poruszenie jakby było pewne,ze Erni odejdzie 

0

@Witekk10 co się zadziało panie dobrodzieju ? :O

0

Która odsłona FMa była ostatnia na PSP?

3

Ramos xD

1

Oficjalnie!!
Kompany odchodzi z Man City!!

1

Taka klauzula... :)

0

Mimo wszystko i tak bardziej prawdopodobne jest to, ze pójdzie do City niż przyjdzie do nas

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?