2


I tutaj trzeba zacząć działać już. Za rok będzie miał tylko rok kontraktu.
Albo chce zostać albo nie chce, proste. Żeby się nie obudzić z ręką w nocniku i będziemy drżeć o to czy uda się go sprzedać za cokolwiek czy odejdzie za darmo

0


A Neal Maupay dalej swoje :P
Ale to jest bałwan

1

@Roobo oficjalnie już jest zawodnikiem Las Palmas

0

@blakkudium jesteśmy ściekiem na skalę światową… to jest przykre bardzo

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2


Messinho oficjalnie zawodnikiem Chelsea.
Brazylijczyk dołączy do Chelsea w liocu 2025 roku.
Odważnie,od razu Premier League

2

Naprawdę,niech Bóg ma w opiece Deco jeśli ten zrobi wszystko żeby ściągnąć Luisa Diaza kosztem Nico. Nie twierdzę,że Luis Diaz jest słaby bo nie jest.
Ale nie możesz przegapić takiej okazji w postaci Williamsa.
Chłopak ma 21 lat dopiero…
Mam nadzieję,że Laporta wybije mu to z głowy i sam się za to weźmie. Trzeba mieć z tyłu głowy,że to byłby transfer na lata jeśli by wypalił.

0

@abram3k A szkoda
Po takim sezonie chyba nie powinien być aż tak duży ten procent :P

2


Romero poddymia…
Flick chyba planuje trójkę z tyłu w takim bądź razie.
Araujo o ile przedłuży umowę,Pau Cubarsi i Kounde

2


Bardzo dobry transfer Juve to będzie i całkiem niezle warunki transferu

0

@budel17 @Azi
Dziękuję!

0

Mam takie pytanko
Od dłuższego czasu próbuje wrzucić jakikolwiek link z Platformy „X”
I za każdym razem zamiast być widoczny dany tweet to jest po prostu link.
Pomoże ktoś??

0

Przyszłość Ronalda Araujo musi zostać rozstrzygnięta podczas spotkania z jego agentami w nadchodzących dniach. [@tjuanmarti] (1️⃣)
Musi,ale czy tak będzie to mam wątpliwości.

1

Real Sociedad ma oczekiwać około 35M euro za Mikela Merino. Sam zawodnik będzie naciskać na ten transfer. [@Glongari] (2️⃣)
35 milionów za gracza z rocznym kontraktem? Tak średnio :/

0

Barca ruszy po Merino i myślę,że z powodzeniem patrząc na to,że został mu tylko rok kontraktu.
W międzyczasie pojawiają się wieści,że chcą Javiego Guerre i chcą wpłacić jego klauzulę.
Jest pomysł awansu Marca Casado do pierwszej drużyny.
Czyli Sergi Roberto raczej out
Wiadomo,że Romeu odejdzie
Pytanie co z Frenkiem? Zarabia bardzo dużo,pytanie czy zarząd jest zmęczony czekaniem na odpowiedź odnośnie przedłużenia umowy i tego żeby obniżył wynagrodzenie i po prostu będą chcieli go sprzedać czy po prostu będą chcieli się go pozbyć bez względu na wszystko byle zarobić na nim. To jest ostatni dzwonek żeby albo przedłużył umowę z obniżka wynagrodzenia albo po prostu się pożegnać.
Nie zapominajmy,że jest jeszcze Marc Bernal,który dostanie swoje szanse w okresie przygotowawczym. No i jest jeszcze Christensen,który dobrze sobie radził na pozycji Pivota.

0

@Reviven mi się nasuwa jeszcze jedno nazwisko odnośnie skrzydłowego.
Karim Adeyemi. Już byliśmy nim zainteresowani a on sam mówił,że w przyszłości jego marzeniem jest gra w Barcy. Byłby tańszy niż Nico. Jest Niemcem więc Flick może byłby za takim transferem.
I można by było BVB kogoś dorzucić żeby zmniejszyć jego cenę bo Athletic chce tylko klauzuli.

3

Istnieje duża szansa, że ​​Sergi Roberto nie będzie kontynuował gry w klubie w przyszłym sezonie. Przyjście Hansiego Flicka wszystko zmieniło, ponieważ dał on jasno do zrozumienia Laporcie, że ​​nie będzie miał żadnych zastrzeżeń jeśli klub zdecyduje się na to, aby został, ale pozostanie Roberto nie jest dla niego priorytetem i będzie miał małe znacznie w drużynie w następnym sezonie. Nie ma gwarancji minut. [@DBR8] (3️⃣)
Teraz tylko potwierdzenie od Romano czy Romero i będzie cacy!

6

FC Barcelona poinformowała Nico Williamsa i jego agenta, że jest dla nich priorytetem w letnim okienku transferowym i zrobią wszystko, co w ich mocy, aby sfinalizować ten transfer. Już nawet badają formułe płatności. Athletic ma od nich otrzymać kwotę wyższą niż klauzula (wynosi ona około 60M euro), aby robić płatność na raty. Jeśli nie będą chcieli takiej formuły to klub podejmie wysiłek finansowy i od razu wpłaci klauzulę. [@DBR8 @sanantheone] (3️⃣)
Nasza odpowiedź na Mbappe
Nico i Lamine na bokach,ale to będzie chodziło. Swoją drogą lewa strona
Nico-Balde zapowiada się naprawdę mocno! Oby Balde wrócił do formy z tamtego sezonu. Mam nadzieję,że Flick się weźmie za niego.

0

Ciekawe kim odpowie Lapcio na Mbambeppe? ;D

7

Przedłużenie umowy Marca Casadó do 30 czerwca 2027 roku jest już uzgodnione i teraz w Barcelonie panuje nurt opinii, który trzyma się opcji tego, aby Marc dołączył do pierwszej drużyny, a Sergi Roberto odszedł. Więcej młodości i głodu rywalizacji w porównaniu z większym doświadczeniem kapitana. [@ffpolo] (2️⃣)
Ale to by było piękne!
Ktoś tam ostatnio zaczął używać szarych komórek chyba

1

FC Barcelona ma dokonać dużego transferu: Nico Williams lub Luiz Diaz. [@10JoseAlvarez] (3️⃣)
Tylko Nicoś! To byłby transfer na lata

0

@Emhyr lepiej późno niż później ;D

1

I właśnie za takie zmiany nie będę za Xavim tęsknił …

2

Gratulacje dla kibiców Arki.
Oni wyrządzili im tym wejściem na trening krzywdę. Miała być motywacja a jest odwrotnie. Ogladam ten mecz z „Gieksą” i tam każdy jest obsrany. Mnóstwo Niecelnych podań.
Jak najdalej od siebie piłka,nikt nie chce wziąć odpowiedzialności za piłkę,dwa podania i laguna.

4

Xavi Hernandez: "Ostatni okres czasu to nie były dla mnie łatwe dni, ale ogólnie jestem dumny. To dwa lata pracy tutaj. Nie był to łatwy etap ze względu na obecną sytuację klubu, ale z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że daliśmy wszystko. Myślę, że wykonaliśmy dobrą robotę, chociaż nie osiągnęliśmy naszych celów w tym sezonie. Doświadczenie jakie tutaj zdobyłem jest bardzo duże. Wiele się nauczyłem przez ten okres." [@mundodeportivo]

Napewno trzeba mu podziękować za mistrzostwo Hiszpanii i Superpuchar.
No i za to,że postawił na tych młodych chłopaków z La Masii i dał im szansę.
Za to jestem mu najbardziej wdzięczny i to najbardziej zapamiętam z jego przygody jako trenera Barcy.
Teraz niech Hansi Flick ich zbuduje jeszcze bardziej bo potencjał jest ogromny w tych chłopakach. Mam nadzieję,że będzie sięgał równie często jak Xavi do zespołu rezerw. Najbardziej mnie ciekawi jak będzie wyglądała sytuacja z Faye Czy nawet Casado

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Czy powrót Thiago do Barcy jest teraz możliwy? ;D uważam,że tak. Jeszcze jakby zgodził się na nieduże pieniądze albo pensja uzależniona od stanu jego zdrowia to jestem na tak.
Jeśli Hansi i jego ludzie postawiliby chłopa na nogi to na opary kariery mógłby przyjść. U Hansiego w Bayernie był kluczowy i grał dużo.

0

Przygotujcie się na szereg zmian w FC Barcelonie. [@Benayadachraf] (1️⃣)
Oby w końcu tu było dobrze i pięknie!
Pierwsze zadanie to sprzedać zbędny balast.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?