patrykzmc2000
Dołączył/a: listopad 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
https://x.com/reshadrahman_/status/1531228910968520708
Klub ma razie nie może odnowić kontraktu z Roberto.
Roberto jak Messi!
2
@Radzio_94 Cristiano,Marcelo,Toni Kross, Luka Modric,Benzema Casemiro,Bale,Nacho, Carvajal,Isco
0
Pewnie skończy się na niewielkiej kwocie skoro akurat z nim się dogadali.
20
Czyli jednak można ustawić agencika jak się chce :)
Dembele zabieraj tego swojego Mokebe i wypad…
0
@masq Kurde Roberto jak Messi.
Oby z tym samym zakończeniem!
2
@Deviler Faryzeusz
3
W końcu COŚ się dzieje w Barcelonie :P
1
https://x.com/_barcainfo/status/1529384585632571397
I wtedy wchodzi on,ubrany na „biało” Adnan Januzaj.
A tak poważnie,Za takie pieniądze już lepiej ruszyć po Antonyego z Ajaxu :)
0
Morata is comming!!
0
Trzeba dać już spokój,wszystko jasne i klarowne. Kierunek jest tylko jeden „Ici est Paris”
5
Oj coś czuje w kościach,że Szejunio będzie nam Neymara wciskał za Frenkiego.
9
Luukito się pożegnał… :(
Będę go dobrze wspominał ;)
0
No cóż to papa
3
Obie drużyny z Manchesteru straciły bramkę w tym samym momencie :O
1
Witamy w domu :P
6
@Emhyr okienko transferowe bez Neymara to Okienko stracone
0
Dembuś dzisiaj ostatni mecz w barwach Barcy. Pewnie pójdzie do Paryża do Kyliana a PSG będzie chciało się pozbyć Neymara.
Tak to widzę :)
0
Roncero i Pedrerol! Tic tac,Tic tac!
8
Nie ma co
Atmosferka „w drużynie” musi być
:P
3
To będzie ciekawe lato transferowe.
0
Swoją drogą urodziny dzisiaj,12 maja obchodzi…Frenkie De Jong :)
Cóż,Wszystkiego najlepszego na przyszłość
1
@Kos111 Tu są takie problemy ze będzie z tego można wydać z maks 20
1
Coutinho za Ok 20
Frenkie za 70-80
100 milionów zarobione. Szkoda,że tylko na „frytki” można z tego wydać :)
0
Stawiam,że chodzi o Dembouza :)
2
Marc chyba bardzo lubi Aspasa :)
3
Tajemniczy ten Geri. Ciekawe czy związanego z zawodnikiem Barcy czy z zewnątrz
4
@Medium Ousmane? Dembele? :|
2
Nie ma co narzekać na Ok. 20 milionów za Cou i zejście z jego pensji. Może ktoś go jeszcze kupi od Aston Villi,to 50% wpadnie :P Na horyzoncie czai się „widmo” odejścia Dembele za darmo :)
2
Lengleta im oddać z powrotem :)
0
@kamyk_23 Przyszedł z Bordeaux,na zastępstwo Emersona :)