0

https://x.com/reshadrahman_/status/1531228910968520708
Klub ma razie nie może odnowić kontraktu z Roberto.
Roberto jak Messi!

2

@Radzio_94 Cristiano,Marcelo,Toni Kross, Luka Modric,Benzema Casemiro,Bale,Nacho, Carvajal,Isco

0


Pewnie skończy się na niewielkiej kwocie skoro akurat z nim się dogadali.

20


Czyli jednak można ustawić agencika jak się chce :)
Dembele zabieraj tego swojego Mokebe i wypad…

0

@masq Kurde Roberto jak Messi.
Oby z tym samym zakończeniem!

2

@Deviler Faryzeusz

3


W końcu COŚ się dzieje w Barcelonie :P

1

https://x.com/_barcainfo/status/1529384585632571397
I wtedy wchodzi on,ubrany na „biało” Adnan Januzaj.
A tak poważnie,Za takie pieniądze już lepiej ruszyć po Antonyego z Ajaxu :)

0


Morata is comming!!

0


Trzeba dać już spokój,wszystko jasne i klarowne. Kierunek jest tylko jeden „Ici est Paris”

5


Oj coś czuje w kościach,że Szejunio będzie nam Neymara wciskał za Frenkiego.

9


Luukito się pożegnał… :(
Będę go dobrze wspominał ;)

0


No cóż to papa

3

Obie drużyny z Manchesteru straciły bramkę w tym samym momencie :O

1


Witamy w domu :P

6

@Emhyr okienko transferowe bez Neymara to Okienko stracone

0

Dembuś dzisiaj ostatni mecz w barwach Barcy. Pewnie pójdzie do Paryża do Kyliana a PSG będzie chciało się pozbyć Neymara.
Tak to widzę :)

0


Roncero i Pedrerol! Tic tac,Tic tac!

8


Nie ma co
Atmosferka „w drużynie” musi być
:P

3


To będzie ciekawe lato transferowe.

0

Swoją drogą urodziny dzisiaj,12 maja obchodzi…Frenkie De Jong :)
Cóż,Wszystkiego najlepszego na przyszłość

1

@Kos111 Tu są takie problemy ze będzie z tego można wydać z maks 20

1

Coutinho za Ok 20
Frenkie za 70-80
100 milionów zarobione. Szkoda,że tylko na „frytki” można z tego wydać :)

0

Stawiam,że chodzi o Dembouza :)

2

Marc chyba bardzo lubi Aspasa :)

3


Tajemniczy ten Geri. Ciekawe czy związanego z zawodnikiem Barcy czy z zewnątrz

4

@Medium Ousmane? Dembele? :|

2

Nie ma co narzekać na Ok. 20 milionów za Cou i zejście z jego pensji. Może ktoś go jeszcze kupi od Aston Villi,to 50% wpadnie :P Na horyzoncie czai się „widmo” odejścia Dembele za darmo :)

2


Lengleta im oddać z powrotem :)

0

@kamyk_23 Przyszedł z Bordeaux,na zastępstwo Emersona :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?