patrykzmc2000
Dołączył/a: listopad 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Atleti naprawdę mogą mieć ciężko z awansem do Ligi Mistrzów :|
Dzisiaj w łeb.
Za tydzień Derby Madrytu z Realem.
Potem Elche na wyjeździe
Potem Sevilla u siebie i Real Sociedad na wyjeździe.
Chociaż goniący ich Betis tez łatwego terminarza nie ma,bo ma spotkania z Barcą,Valencią i Realem. Ciekawa końcówka sezonu i walka o udział w LM.
1
@kuz Tak mówimy sobie co roku od paru lat :P
I jakby wszystko się zgadza :P
0
Niech się je**ął tam w głowę. 70 milionów. To wciąż młody zawodnik. Kupiony za 75
A być może Sprzedany za 70.
Edit: transfermarkt pokazuje,ze kupiony za 86 to jeszcze lepiej
0
Ale radość XDD
Nie ma co
5
Uff. Na szczęście będzie koniec tej sagi transferowej.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Wyczekiwane Bombazo
0
@Cule1234 Pewnie wywnioskował to po wypowiedziach Laporty,Alemanyego i Yuste :)
Nic nowego nie powiedział.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Ktoś oglądał jego gre?? I może coś powiedzieć?
0
@kuz I koniec Kontraktu za rok tez by się zgadzał :)
3
Czyli Xavi jak był w Monachium rozmawiać z Haalandem to tak naprawdę rozmawiał z Robercikiem. Uczy się od Alemanyego,który pojechał po Sterlinga a wrócił z Ferranem.
Spryciule ;D
Osobiście uważam,że jednak Robert zostanie w Monachium. Taka gierka pod nowy kontrakt :) obym się nie mylił :)
2
@Cule1234 Już pomijając to źródło. Mam nadzieję,że to fejk tak czy siak to raz. A dwa,że jak jednak okazało by się to prawdą to mam chociaż nadzieje,że Dest nie weźmie udziału w tej transakcji.
No i trzy wolałbym Darwina Nuñeza :/
Nie chce mi się wierzyć,że zarząd wyda kilkadziesiąt milionów za 34 letniego Lewego.
2
Jaki to jest gość
Nie dość,że zaebał mu stempla to jeszcze linie spalonego złamał baran
4
Wymiana za Javiego Galana by była spoko :)
3
Jak to jest,że Alemany poleciał do Mediolanu,klepnął transfer Kessiego a pismaki dowiedziały się o tym dopiero tydzień później jak już było „HERE WE GO” od Fabrizio Romano.
Tymczasem, teraz Alemany z Cruyffem na luzaku spotykają się z agentem Rudigera i wszyscy od razu wiedzą,gdzie,kiedy i o której. I jeszcze zdążyli to nagrać.
Chyba jakieś lody są kręcone na boku żeby pokazać agentowi Araujo żeby nie fikał z tymi żądaniami.
Uwielbiam Ronalda,ale jeśli on dostanie podwyżkę dużą to zaraz polecą inni za nim(Gavi,Nico) ze tez chcą nie wiadomo jakich pieniędzy. To mi się akurat podoba w Laporcie i Alemanym. Konsekwentnie stawiają granicę,jak się nie podoba to drzwi otwarte. Pewien jegomość,Moriba się już o tym przekonał.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
Robi się gorąco!
Oby się dogadali :/ nie możemy stracić tego potwora…
33
Pan Trener! Nie da się go nie uwielbiać!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
9
Jak ja się cieszę,że duet Gruby Mino-Halland będzie daleko od Barcelony! Mam nadzieję,że,Laporcie nie odbije i nie będzie się mieszał w ten transfer.
2
@Kondziubarca Logiczne,że dwóch na raz nie wezmą. Inaczej będą narażeni na taka sytuacje jaka była w Barcelonie. Czyli Neymar,który chciał być głównym liderem projektu. A ego Mbappe i Hallanda jest wywalone w kosmos wiec na pewno prędzej czy później tak by się stało i któryś zechciałby odejść.
11
https://x.com/ikeeerfxb/status/1503426168430772231
„Presi” ma ukrytą wiadomość dla całego Barcelonismo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
15
Lubimy interesy z Totkami ;D
4
Arsena szuka napastnika. Stawiam,że to Kanonierzy
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Pawel13sz Oczywiście,ze nie chce.
Powód jest jedyny i oczywisty.
Stanowcze Nie dla chorych transakcji z Raiolą. Może i ma dobre relacje z Laportą,ale najważniejsze jest dla niego koryto. Nie dość,że trzeba 75 milionów klauzuli to jeszcze chora pensja dla Norwega plus prowizja dla Grubego Mino i starego Norwega.
@Messibestplayerintheworld tez się właśnie tego obawiam :/
21
Wyjaśnione :P
Oby tylko to nie była zasłona dymna :v
0
Gwizdy,wyzwiska „własnych” kibiców w stronę Neymara i Messiego. Pare lat temu nie do pomyślenia.