0

Atleti naprawdę mogą mieć ciężko z awansem do Ligi Mistrzów :|
Dzisiaj w łeb.
Za tydzień Derby Madrytu z Realem.
Potem Elche na wyjeździe
Potem Sevilla u siebie i Real Sociedad na wyjeździe.
Chociaż goniący ich Betis tez łatwego terminarza nie ma,bo ma spotkania z Barcą,Valencią i Realem. Ciekawa końcówka sezonu i walka o udział w LM.

1

@kuz Tak mówimy sobie co roku od paru lat :P
I jakby wszystko się zgadza :P

0


Niech się je**ął tam w głowę. 70 milionów. To wciąż młody zawodnik. Kupiony za 75
A być może Sprzedany za 70.
Edit: transfermarkt pokazuje,ze kupiony za 86 to jeszcze lepiej

0

Ale radość XDD
Nie ma co

5


Uff. Na szczęście będzie koniec tej sagi transferowej.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5


Wyczekiwane Bombazo

0

@Cule1234 Pewnie wywnioskował to po wypowiedziach Laporty,Alemanyego i Yuste :)
Nic nowego nie powiedział.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3



Ktoś oglądał jego gre?? I może coś powiedzieć?

0

@kuz I koniec Kontraktu za rok tez by się zgadzał :)

3

Czyli Xavi jak był w Monachium rozmawiać z Haalandem to tak naprawdę rozmawiał z Robercikiem. Uczy się od Alemanyego,który pojechał po Sterlinga a wrócił z Ferranem.
Spryciule ;D
Osobiście uważam,że jednak Robert zostanie w Monachium. Taka gierka pod nowy kontrakt :) obym się nie mylił :)

2

@Cule1234 Już pomijając to źródło. Mam nadzieję,że to fejk tak czy siak to raz. A dwa,że jak jednak okazało by się to prawdą to mam chociaż nadzieje,że Dest nie weźmie udziału w tej transakcji.
No i trzy wolałbym Darwina Nuñeza :/
Nie chce mi się wierzyć,że zarząd wyda kilkadziesiąt milionów za 34 letniego Lewego.

2

Jaki to jest gość
Nie dość,że zaebał mu stempla to jeszcze linie spalonego złamał baran

4


Wymiana za Javiego Galana by była spoko :)

3

Jak to jest,że Alemany poleciał do Mediolanu,klepnął transfer Kessiego a pismaki dowiedziały się o tym dopiero tydzień później jak już było „HERE WE GO” od Fabrizio Romano.
Tymczasem, teraz Alemany z Cruyffem na luzaku spotykają się z agentem Rudigera i wszyscy od razu wiedzą,gdzie,kiedy i o której. I jeszcze zdążyli to nagrać.
Chyba jakieś lody są kręcone na boku żeby pokazać agentowi Araujo żeby nie fikał z tymi żądaniami.
Uwielbiam Ronalda,ale jeśli on dostanie podwyżkę dużą to zaraz polecą inni za nim(Gavi,Nico) ze tez chcą nie wiadomo jakich pieniędzy. To mi się akurat podoba w Laporcie i Alemanym. Konsekwentnie stawiają granicę,jak się nie podoba to drzwi otwarte. Pewien jegomość,Moriba się już o tym przekonał.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

8


Robi się gorąco!
Oby się dogadali :/ nie możemy stracić tego potwora…

33


Pan Trener! Nie da się go nie uwielbiać!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

9


Jak ja się cieszę,że duet Gruby Mino-Halland będzie daleko od Barcelony! Mam nadzieję,że,Laporcie nie odbije i nie będzie się mieszał w ten transfer.

2

@Kondziubarca Logiczne,że dwóch na raz nie wezmą. Inaczej będą narażeni na taka sytuacje jaka była w Barcelonie. Czyli Neymar,który chciał być głównym liderem projektu. A ego Mbappe i Hallanda jest wywalone w kosmos wiec na pewno prędzej czy później tak by się stało i któryś zechciałby odejść.

11

https://x.com/ikeeerfxb/status/1503426168430772231
„Presi” ma ukrytą wiadomość dla całego Barcelonismo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

15


Lubimy interesy z Totkami ;D

4


Arsena szuka napastnika. Stawiam,że to Kanonierzy

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Pawel13sz Oczywiście,ze nie chce.
Powód jest jedyny i oczywisty.
Stanowcze Nie dla chorych transakcji z Raiolą. Może i ma dobre relacje z Laportą,ale najważniejsze jest dla niego koryto. Nie dość,że trzeba 75 milionów klauzuli to jeszcze chora pensja dla Norwega plus prowizja dla Grubego Mino i starego Norwega.
@Messibestplayerintheworld tez się właśnie tego obawiam :/

21


Wyjaśnione :P
Oby tylko to nie była zasłona dymna :v

0


Gwizdy,wyzwiska „własnych” kibiców w stronę Neymara i Messiego. Pare lat temu nie do pomyślenia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?