pawel_was
Dołączył/a: maj 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wystarczy oglądać ich mecze. Statystyki mówią same za siebie. Przebiegliśmy o 9 km mniej, a tzn że stali na boisku jak ch..j o poranku.
0
Gdybyśmy biegali na boisku to może, ale oni w ogóle nie biegają tylko stoją na ch... o poranku. Lepiej niech ten sezon się już skończy.
1
Z taką grą to nawet w meczu z Granadą nie odrobiliby strat
1
Jeżeli zagramy 3-4-3 to na pewno stracimy gola, Jeżeli zagramy 4-3-3 to oby z Mascherano jako DP, a Gomes niech sobie tylko patrzy.
2
Tylko nie Gomes. Już dużo pograł w tym sezonie.
0
Na Barcę wystarczy jedna długa piłka. Ile już takich bramek straciła Barca. Problem w tym, że nie ma już takiego pressingu jak kiedyś. Jak Barca wyprowadza piłkę to nasi obrońcy są już kryci. A jak przeciwnicy wyprowadzają piłkę to my dopiero dobiegamy. A powinno być odwrotnie
15
Zgadzam się, zamiast wprowadzać Alena powoli do drużyny to kupujemy śmiesznego gościa, który się kopie po głowie i nic nie wnosi do drużyny. A jak nie będzie dostawał szans na grę to odejdzie gdzieś, a potem odkupimy go za grube miliony.
0
dokładnie, w obronie brakuje takiego walczaka, który nie odstawi głowy. A patrząc jak czasami tracimy bramki ot wydaje mi się, że nasi nie potrafią skakać. Mało który odrywa nogi od ziemi w obronie
2
Moim zdanie Unze nie jest najlepszym wyborem. Nie odbierając mu nic ale Barcy potrzebny jest dopływ tlenu z zewnątrz z troszkę nową wizją. Jak wybiorą Unze to nic się nie zmieni. Piłkarze nie zmienią sposobu gry. To może wywrzeć jedynie ktoś z zewnątrz z nowym pomysłem.
0
A ja bym widział Rijkarda. Już kiedyś był trenerem, wygraliśmy z nim LM i zna filozofie klubu. Allegri wydaje mi się akurat najmniej trafnym wyborem, ze względu systemu gry jego drużyn.
0
Potrzeba nam dwóch dobrych rozgrywających, którzy potrafią zagrać piłka tak jak wczoraj Iniesta. Z głębi pola długa prostopadła piłka za obrońców albo między obrońców. Rafinia, Gomes, Rakitic oraz Suarez nie potrafią tak zagrać. Także kto by to nie był powinien mieć taką umiejętność.
18
Wystarczy popatrzeć jak zawodnicy kryli. Rakitic, Sergio nie bardzo byli zainteresowani obroną. Zero jakiejś zawziętości i chęci. Po prostu im się nie chciało bronić i skakać. Tak to wyglądało.
6
Będzie w letnik okienku, gdy będziemy chcieli odzyskać za niego jak najwięcej kasy.
0
Oby nie było powtórki jak z PSG w pierwszym meczu, że też tak myśleli. Będzie łatwo i widzieliśmy co się stało.
0
o co Ci chodzi, przecież Bayern to mocna drużyna. Real nie będzie miał lekko. Ja bym się bał bardziej o Barcę.
2
Takich skrzydłowych Barcelona potrzebuje, którzy akcjami 1 na 1 zrobią różnice. Tylko żeby znowu go nie podkradła jakaś inna drużyna jak Gabriela Jesusa.
2
Sprzedajemy Gomesa i Turana i kasa na Verattiego się znajdzie.
1
Nie patrzcie na Madryt tylko na to z kim tracimy punkty. Deportivo, Alaves itp to są drużyny gdzie nie powinno się tracić punktów. To pokazuje, że ta drużyna może wygrać z każdym i przegrać z każdym. Nawet jak wygramy wszystko i Real też to będziemy pluć sobie w brodę, że przegrywamy z takimi pipami.
1
Niech ten Lucho już odejdzie. Kolejna zła decyzja co do wyboru składu. A Gomeza powinna Barca sprzedaż jak najszybciej.
0
Ale za to młodych obiecujących piłkarzy :)
0
A może Arsen Wenger? Podobno odchodzi z Arsenalu
9
Za sprzedaż Rakiticia, Andre Gomesa i Arde Turana to spokojnie można próbować powalczyć o Verattiego, bądź innego młodego pomocnika. Powinniśmy obniżać średnią wieku kadry, a nie trzymać dziadków, którym się nie chce biegać.
2
Kontrakt dla Rakiticia? A ja myślałem, że go sprzedamy i zainwestujemy kasę w innego piłkarza. Ten klub jest dziwny. Piłkarz cały sezon bez formy ale podwyżka mu się należy. Za co?
0
Co ty chłopcze wiesz o piłce. A potem będzie łaził przez 90 min po boisku i nie odda ani jednego strzału.
0
Niech weźmie się za trening, a nie lata na jakieś gale. Na takie rzecz jest czas w wakacje, a nie środku sezonu. Tym bardziej, że drużyna nie jest w formie. Lucho narzekał, że nie mają kiedy trenować. Nie dziwie się jak co chwilę jak nie Messi to Neymar gdzieś latają...
1
Porażka, na taką grę patrzeć się nie da. A oni mówią, że wierzą w odrobienie strat. Gdyby Leganes wykorzystało swoje okazje to Barca przegrała by co najmniej 3 bramkami.
0
Z tego co czytam to coraz bardziej się przekonuje, że Barca może grać bez trenera. Po co Barcy trener skoro w szatni żądzą pilarze i to oni ustalają taktykę. Piłkarz jest jak pracownik, który ma słuchać trenera i robić to co mu karze. Za to biorą grube pieniądze, a nie sprzeciwiać się, że coś się nie podoba. Zarząd na koniec sezonu rozliczy trenera. Za brak sukcesów kto wyleci piłkarze, czy trener.
2
Moim zdaniem wysokość wynagrodzenia powinna maleć wraz ze wzrostem wieku piłkarza. Zawodnik 30 letni już nie jest w najlepszej formie swojej kariery. Wręcz przeciwnie. Dlatego Messi i inni zawodnicy po 30 powinni dostać obniżkę wynagrodzenia.
0
To pokazuje że miałem rację. Niestety zaczynamy wakacje w połowie lutego.
15
Ja bym im dał po sezonie podwyżki, może za mało zarabiają i nie chce im się grać za tak marne pieniądze ...