pawel_was
Dołączył/a: maj 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tylko jak gra Liverpool a jak gra Barca. Barca gra powolną piłkę. Liverpool gra piłkę dynamiczną i w pomocy potrzebuje ludzi od harowania. Każdy ma inną taktykę.
1
Pomyłką jest wystawianie go w ataku zamiast w pomocy. Pomyłką jest trener który gra 3 defensywny mi pomocnika mi i ani jednym kreatywnym.
5
Dlaczego się dziwicie? To jak z wyborem pracy idziesz tam gdzie masz możliwość rozwoju. Nie każdy się zadowoli siedzeniem na ławie tylko dlatego że to Barca. Też wolałbym iść tam gdzie pogram. Po co nam.kolejny Malcom za 70 mln
0
I poczekam. Ale wtedy barca będzie grała jako drużyna jak za czasów Ronaldinho. Nie było Messiego a dawali rade.
1
Czytałem że Gabriel Jesus z MC chce odejść. Może warto w tego napastnika zainwestować.
10
A ja czekam na dzień kiedy messi odejdzie z Barcy. A dlaczego. Ponieważ drużyna nie będzie grała na jednego zawodnika. Nie ma nic bardziej wkurzajacego jak piłkarz jest sam na sam w polu karny i zamiast strzelać to szuka Messiego i często kończy się to wielkim nic.
0
Tylko nie Griezman. To Dembele już dużo nie pogra. Poza tym na skrzydle ma grać piłkarz szybki i z bobry dryblingiem
0
Messi w pomocy odpada z tego względu że on nie biega. To przy pressingu tracimy już jednego zawodnika.
0
Mats
Semedo de ligt lenglet Alba
Cou de Jong Arthur
Malcom Messi Dembele
na obu skrzydłach powinni grać szybcy i dobrze dryblujący gracze.
0
tak to powinno wyglądać, tylko zamiast Greizmana wolę Messiego na środku, a na skrzydle dobrego dryblera
1
Trener. w Brazyli grał w pomocy, a tutaj gra na skrzydle.
0
Ja bym przesunął na środek ataku Messiego bo i tak mało biega. na obu skrzydłach szybkich skrzydłowych Dembele i Malcom (lub inny nabytek co sieje strach z piłką)
0
Ja wolałbym przesunąć Messiego na środek ataku bo i tak mało biega. A na obu skrzydłach dwóch szybkich skrzydłowych. Ja spróbowałbym z Dembele i Malcomem.
1
Ja nie wierzę w Griezmana. Po co ściągać napastnika jak mamy dobrego skrzydłowego Dembele. Przy tym trenerze to Dembele jako rezerwowy nic nie pogra. Barca powinna poszukać dobrego skrzydłowego co potrafi dryblować.
3
Jak zostanie to nowe młode nabytki dużo nie pograją. Jeszcze ściągnie kolejnych emerytów i Barca będzie wyglądać jak Milan. Inni trenerzy potrafią stawiać na młodzież . Dlatego barca gra zbyt wolno i przewidywalnie.
2
Cou powinien grać w pomocy, a nie w ataku. Pa dobre podanie. Ale Valdek woli w pomocy samych defensywnych pomocników niż kreatywnych graczy. To kto ma zagrywać piłki do napastników z cofającym się Messim. W ataku zostaje sam Suarez to jaką mamy siłę ofensywną? W ataku zawsze powinno być 3 graczy, którzy ciągle naciskają przeciwnika.
6
Już dawno temu pisałem że najwyższy czas pozbyć się dziadków z drużyny bo oni już nie biegają i walczą. Poza tym brak jest ofensywnego kreatywnego pomocnika i gramy samymi defensywny mi. To jak mamy tworzyć zagrożenie. Z cofającym się Messim w ataku zostaje sam suarez. To kim my atakuje my?
3
Widząc skład kto gra w pomocy to nie było ani jednego ofensywne go pomocnika. Sami destruktorzy. To jak on chce zdobyć bramkę? Ta barca gra żałośnie. Już Ajax gra dużo ładniej
6
Wydać 70 mln na rezerwowego to super posunięcie. Gość zagra kilka meczy w sezonie i się zmarnuje jak Malcom. Kupno będzie dobre jak Pique zakończy karierę. Inaczej chłopak nie pogra
0
Widzę znowu kreatywną pomoc w Barcelonie. Jak nic 3:0 dla Barcy
0
Śmieje cie się z CRM a może się okazać że Messi odpadnie w tej fazie. Z taką grą Barcy to ciężko będzie dotrzeć do 1/2
2
Jak oni chcą wygrać jak w pomocy nie ma żadnego kreatywnego pomocnika. Z taką grą to daleko nie zajdzie Barca. Bravo Valverde
18
Szkoda, nie będzie co oglądać. Biedni nowi młodzi piłkarze którzy trafią do Barcy
0
Kogoś to dziwi?
5
A ja znam proste i szybkie rozwiązanie. Przesunąć go do pomocy jako ofensywy pomocnik. Para coutinho i Arthur była by idealnym rozwiązaniem na kreowanie sytuacja dla napastników
0
Zapominajcie ze w sezonie jest 38 kolejek. Przez pierwsze pół sezonu real grał dno. A Barca tego nie wykorzystała. I jak co roku Real będzie silny na wiosnę a Barca będzie coraz słabsza.
4
Jeżeli Barca nie zdobędzie mistrzostwa w tym sezonie przy tak słabym Realu i średnim Atletico to Valverde powinien wylecieć
0
Tak jak pisałem po wczorajszym przeglądzie prasy. Że Barca umocni się na pozycji lidera. Jak prasa tak pisze to Barca zawsze traci pkt. I też było tym razem
0
I jak? Tak jak pisałem.
3
Jak czytam że Barca liczy na potknięcie Atletico i chce powiększyć przewagę to oznacza że straci dzisiaj punkty. Za każdym razem jest to samo