pawel_was
Dołączył/a: maj 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
A Inter chce ściągnąć Sandro Tonnaliego za 31 mln EUR. Młody defensywny pomocnik. A Barca ściąga stare drewno za 60 mln. Krew mnie zalewa.
0
@Lucassito masz rację, ale obecny zarząd ściąga tylko emerytów, a nie jak Real młodzież. Ostanie transfery Pjanić, Griezmann, Vidal to emeryci z dużymi kontraktami. Kasa się kiedyś skończy i wtedy Barca sięgnie po rezerwy i walka o środek tabeli. Już tak było zanim przyszedł Rijkaard.
0
To dzisiaj po mistrzostwie. Ten i kolejny sezon będzie stracony. Może po wyborach coś się zmieni.
1
@FranzMaurer@FranzMaurera a ja się nie zgodzę. Myślisz, że każdy trener mówi Messiemu, że ma się cofać na własną połowę zabierać piłkę pomocnikom i robić tym samym dziurę w ataku? Tak było za Valverde i tak jest teraz.
5
Tutaj nie jest wina trenera. Messi robi co che na boisku. Brakuje kolektywu na murawie, a nie granie do ulubionego kolegi. Dopóki Messi będzie grał w Barcy dopóty wszyscy będą grać na niego.
2
No to trzeba się przygotować na chude lata. Kadra coraz starsza i wolniejsza. Nawet super trener tutaj nic nie zdziała.
1
A za rok będzie jak z vidalem i rakiticiem. Nikt ich nie będzie chciał albo za pół darmo. Dramat
0
Za rok pewnie go oddadzą za starego Williana albo i innego piłkarza po 30. Na jego miejscu uciekłbym z Barcy bo nie będzie miał z kim grać poza emerytami którym się nie chce biegać.
0
Drugi Milan. Za rok nie będzie co oglądać poza emerytami. Zamiast pozbywać się geriatri to jest na odwrót. Dramat jakiś.
2
Ja się zgodzę z wieloma osobami tutaj. Barcy brakuje skrzydłowych co akcja 1 na 1 zrobią różnicę. Denerwuje mnie jak Messi wraca na środek boiska i podaje sam do siebie.
4
Będzie tak. Barca się interesuje, prześpi moment., a on pójdzie gdzieś indziej za darmo. Zamsiat teraz przedstawić mu plan żeby chłopak miał nad czym myśleć to Barca ma czas.
3
@T_TG a ja uważam że gra Barcy za Setiena wygląda dużo lepiej niż po 3 latach z Valverde. Ale i tak wszystko zależy od piłkarzy czy będzie im się chciało załapać nową taktykę
15
A jeszcze rok temu PSG dawało za Rakiticia 80 mln a teraz chcą za niego tylko 20. Ten klub się stacza z sezonu na sezon
0
@pawel_was Jeszcze jedno, kupiłbym Sandro Sancho na skrzydło. Barcy brakuje skrzydłowego, który akcją 1 na zrobi przewagę. Tego nie gwarantuje Griezmann. Zamieniłbym Suareza na Laturo.
2
A ja powalczyłbym o Sandro Tonaliego. Jest młody i gra już w kadrze Włoch. Po co nam staruszek Pjanić. Kadrę trzeba odmłodzić a Sergio Bousquet już życiową formę ma dawno za sobą. Mamy za dużo pomocników. Postawiłby na Coutinho, a pozbył się Vidala, Rakiticia oraz Griezmana, który kompletnie nic nie wnosi.
0
A był do wzięcia Gabriel Barbosa, mogli go wypożyczyć z Interu. Ja uważam, że nie ma się co spieszyć z napastnikiem w zimowym okienku. Ja sprzedałbym w lecie Suareza i kupiłbym napastnika do pierwszego składu. Patrząc na grę Barcelony to środkowy napastnik powinien mieć dobry drybling. Niestety Suarez dryblować nie potrafi, a w każdym meczu ma co najmniej 1 sytuację kiedy wystarczy minąć 1 obrońcę i stwarzamy zagrożenie.
0
@XaviHeart Na pewno nie mało. Ale nie lepiej dołożyć do tych 60 mln co chcą wydać na starego Rodrygo? Przecież to strata kasy. Będzie to samo co z Griezmannem albo Coutinho.
0
A ja bym ściągnął Gabriela Martinelliego z Arsenalu. Młody napastnik 1 sezon uczyłby się od Suareza i w każdej chwili mógłby go spokojnie zastąpić. A szukają dziwnych piłkarzy za nie mała kasę. Ten klub z roku na rok staje się coraz słabszy.
1
1 kwiatek wiosny nie czyni.
0
A ja bym ściągnął w miejsce Sergio młodego pomocnika Brescii Tonaliego. Nazywany jest we Włoszech nowym Pirlo. Mamy De Jona i Arthura to idealnie klepali by w środku boiska. Do tego dojdzie młodu Puig i coś za kilka lat może z tego być.
1
Teraz częściej będzie w zabiegowy niż na boisku. Jeszcze sezon się nie zaczął a dla Barcy szybko się skończy
16
Wszyscy narzekają że Roberto w pomocy. Ale to jedyny pomocnik który potrafi zagrać piłkę prostopadłą albo za plecy obrońców. Już w tym sezonie zaliczył takie asysty jak do suareza czy griezmanna. U nikogo innego nie widziałem takich piłek
0
Dobrze, że Real traci punkty bo we wrześniu Barca już miałaby po mistrzostwie. Jak nie zagra Suarez to ciężko widzę 3 pkt z Valencją.
5
Z tym trenerem to lepiej się już nie da
2
Pisałem przed jego transferem. Po.co nam taki zawodnik. Barca potrzebuje światowej klasy skrzydłowego który 1 na 1 zrobi różnice. Ewentualnie jako 9 za Suareza. Póki co to jego gra wygląda jak całej drużyny
0
Atak ma postrach całej Europy. Dobrze ze real zremisował bo tak jak pisałem tydzień temu po dwóch kolejkach byłaby już strata 6 pkt
3
Oby nie przedłużył kontraktu. Ostatni sezon i out
0
Czarno to widzę, nie chce być złym prorokiem ale skoro z Dembele i Suarezem nie stwarzamy sytuacji pod bramką rywala to z samym Griezmannem tym bardziej. Czyżby kolejna strata punktów i pościg Realu po 2 kolejce. Zapowiada się ciekawie. Oby tylko zanim wrócą kontuzjowani zawodnicy to nie zrobiła się strata kilkunasto punktowa.
1
To w najbliższym meczy to chyba tylko Griezmann wystąpi sam w ataku. Nie ma Suareza, Messiego, Dembele, Coutinho i Malcoma. Pewnie znowu Roberto zagra jako skrzydłowy. W ciemno obstawiam remis i kolejną stratę punktów. Po kilku kolejkach Barca już nie będzie brała udziału w grze o mistrzostwo. Pobijemy rekord Realu. Z tym, że Barca traci mistrza jeszcze w sierpniu zamiast grudniu.
0
@dj
Z tego co pamiętam to kończy mu się po tym sezonie kontrakt. Oby go nie przedłużyli.