pawel_was
Dołączył/a: maj 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Neymar tyle kasy zarabia że jak chce wrócić to niech się sam wykupi. Co do dzisiejszego meczu to obawiam się że Barca znowu będzie chciała rozegrać go na stojąco co mnie irytuje. Zamiast zamknąć spotkanie w 1 połowie a w drugiej odpocząć to będą grali spokojnie
40
Jeżeli Barca szybko by rozstrzygała losy meczów, a nie czekała do 60 minuty to błędy sędziów nie miałyby znaczenia. Barca za dużo kalkuluje a potem ma pretensje że remisie z ogórkami
1
Barca sama sobie komplikuje lige. Od początku meczu było widać że przyjechali na trening. Najlepszym przykładem jest akcja Messi i Suarez 2:1 i brak przylozenia sie.niestety Barca w wielu meczach kalkuluje i olewa spotkania. A potem pretensje do innych A nie do siebie.
2
Z taką grą jak wczoraj grała Barca i systemem 422 to daleko nie zajdziemy. Z tak słabą drużyną jak Vilarreal albo Celta gdzie drużyna ma problemy ze stworzeniem sobie 100% widzę te spotkania słabo. Drugi mecz z Juve też pokazał, że Barca ma problem ze stwarzaniem sytuacji. Obyśmy szybko wrócili do systemu 433 gdzie Suarez gra jako wysunięta 9 a nie jako lewoskrzydłowy.
1
I tak wygra CR7. Wczoraj oglądałem go w akcji i chłop się potykał o własne nogi. Ten kto głosuje na Ronaldo to wg mnie w ogóle się nie zna na piłce. Złotego buta dostał Messi, a Ronaldo wygra tylko dlatego, że Real obronił LM. Nikt nie patrzy już na grę piłkarzy tylko to co wygrał z klubem. Moim zdaniem osiągnięcia zespołowe nie powinny w ogóle się liczyć przy głosowaniu. Co z tego jak chłop ma średnią ocenę za sezon 3, a ktoś w Angli np 4,5 a ligi mistrzów nie wygrał. Miał lepszą formę przez cały sezon i to się powinno liczyć.
1
To jakiś śmiech. ROnaldo w 11, a zagrał padakę. Futbol schodzi na psy
0
I co z tego, że chce zostać jak go klub nie chce. Zarząd powinien zdecydowanie zadziałać w tej sprawie. Już jak miał przychodzić do Barcelony to pisałem, że to tylko kasa wyrzucona w błoto.
0
kolejny staruszek przed emeryturą. Pewnie zapłacą za niego 70 mln
0
tak jak myślałem, kupią kogoś ze średniej półki typu Gomes i znowu będziemy się kopać po głowie. Jak przyjdzie Paulinho to będzie porażką dla tego klubu i zarządu.
0
Chyba w tym sezonie zostaje walka o 3 miejsce w La Liga i o 1/8 w LM. Bez transferów to nie wiele osiągniemy w tym sezonie.
1
Wydaje mi się, że to celowe zachowanie Neymara aby klub go sprzedał. Zaczyna wywoływać konflikt w szatni żeby się go zarząd pozbył.
3
Mnie się wydaje, że jak taka kwota wpłynie do klubu to zarząd i tak jej mądrze nie wyda. Jak będą chcieli kogoś kupić to przepłacą bo będą mieć kasę.
0
widzę, że większość już źle życzy Neymarowi, ale prawda jest taka, że jak odejdzie to zarząd Barcy nie kupi godnego zastępcy, który 1 akcją może zmienić losy meczu. Na rynku jest mało takich graczy, a jak już są to pewnie nie będą chcieli przyjść do Barcy. Coraz gorzej widzę przyszły sezon w wykonaniu Barcy.
3
Gdyby tak się stało to nie widzę przyszłości dla tego klubu. Nikt w nim nie chce grać z młodych zawodników, nieudolny zarząd nie potrafi przeprowadzić transferu do klubu oraz z klubu. Chyba że kupimy za 40 mln Paulinho i zarząd będzie szczęśliwy.
0
Z taką polityką transferową klubu to daleko nie zajdziemy. Zamiast ściągać młodych uzdolnionych o my kupujemy emerytów za grube pieniądze. Już niech ta kasę dołażą do konkretnego transferu.
3
Jestem przekonany, że nici z tego transferu. Z takim działaniem zarządu to my możemy jedynie kupować Gomesa albo Paulinho, który ma 28 lat i to za gruby hajs. Oni myślą, że sam piłkarz załatwi sobie transfer i uzgodni kwotę, a Barca ją zaakceptuje.
3
Moim zdanie za stary. Potrzebujemy piłkarzy w wieku 24 lat, którzy pograją wiele sezonów,a nie 28 jak Arda Turan i po sezonie go sprzedamy za 1/4 ceny. Real kupuje młodzików i buduje zespół na lata, a Barca na 2, 3 sezony. Pewnie jeszcze wydadzą 60 mln.
0
poziom rozmowy, a zarazem inteligencji z Twojej strony poniżej 0
0
Panowie sam od 20 lat gram w piłkę i uwierzcie mi, że im więcej wolnego dostaje piłkarz tym gorzej się gra. To było widać w ostatnim meczu gdzie nasi nie mieli siły biegać. Poza tym ja pracuje 8 godzin dziennie, a nie 2 jak piłkarze.
0
Chłopcze sam od 20 lat gram w piłkę i uwierz mi, że im więcej wolnego dostaje piłkarz tym gorzej się gra. To było widać w ostatnim meczu gdzie nasi nie mieli siły biegać.
0
Teraz naglę chcą walczyć, trzeba było nie odpuszczać meczów. Jak ja nie lubię takie nastawienia piłkarzy. Pique wiele razy mówił po porażkach, że będzie tylko lepiej. A tu wychodzą na Bestis i dostajemy baty, to samo z Malagą, czy innymi drużynami. Za bram mistrzostwa odpowiada LE swoimi decyzjami. Można rotować składem ale nie całym tylko max 3 graczami.
1
Trzeba było się przyłożyć do meczów z Malagą, czy Betisem to teraz nie liczylibyśmy na cud. Poprzez rotacje przegraliśmy mistrzostwo. W tym sezonie mistrza zdobędzie drużyna, która miała lepszą ławkę rezerwowych. Ile pkt dała ławka Realu, a ile Barcy. Nie do porównania. Pamiętamy niechlubne rekordy z Gomesem w pierwszym składzie.
0
Po co to wolne? a potem oglądamy jak Messi chodzi po boisku bo nie ma sił. Wolne będą mieć za 2 tygodnie. Mnie tam w pracy nikt nie daje wolnego.
0
Taki Bonucci to by się przydał Barcelonie. Solidny środkowy obrońca. Z Pique byłaby dobra para obrońców
2
Tego się czytać nie da. Gość gra cały sezon do bani, wyszło mu kilka meczów i już zwycięzca. Ci co glosują nie znają się chyba na piłce albo nie oglądają meczów z jego udziałem. Co z tego, że z Bayernem 2 ramki ze spalonego wpadły. Ale fanboje tego nie widza. W La Liga Messi go zjada.
0
To już 2 piłkarz, który woli Real od Barcy. Ciekawe dlaczego?
0
Szkoda takiego zawodnika, w Barcy tacy piłkarze powinni grać w ataku, którzy dryblingiem robią różnicę na boisku. Patrząc na zakupy Realu to można im pozazdrościć. Kupują młodych uzdolnionych piłkarzy. Jak kupią Mbappe to atak będą mieć fajny. Młodzi i uzdolnieni. Nie to co my kupujemy 30 latków albo tuż przed.
0
Dokładnie, dalej będą chodzić po boisku zamiast biegać, oszczędzać się. A trener spoza tego grona to może coś zmieni, nastawienie i podejście do meczów.
0
Nie ma się co dziwić. Neymar przywiązany do linii bocznej jak pies łańcuchem do budy. Messi biegający gdzieś w okolicach linii środkowej i osamotniony Suarez z przodu.
0
Ja się nie mogę już doczekać odejścia Enrique. Chciałbym, aby przyszedł trener z poza klubu. Może zmusi tych piłkarzy do biegania na boisku. Z całym szacunkiem ale jak zostanie Unze to nic się nie zmieni. Gra i podejście będą wyglądać tak samo.