1

@Hazok87
Ponieważ od gracza topowej klasy oczekuje się więcej. On nawet nie potrafi minąć 1 rywala. Już Malcom był lepszy. W sparingach też nic nie pokazał. A oceniać będziemy drużynę.

7

Szkoda chłopka. Ale jak za rok Valverde nie będzie już trenerem to może nowy szkoleniowiec postawi na Cou w środku pola. Kto wie. Coś ta Barca słabo z transferami wygląda. Griezmann to też dramat. Oceniać możemy dopiero po zakończeniu sezonu.

0

Wielka szkoda dla klubu. W meczu z Atletico pokazał że to będzie drugi coutinho na skrzydle

8

Przecież zbawienie miał być Griezmann. Ale przy tym trenerze to żadne wzmocnienie nic nie da bez pomysłu na gre

4

Dzisiej szy mecz pokazuje że Coutinho potrzebny jest w pomocy

0

Daleko nam do poziomu chealse

1

Griezmann to dramat. Po co go kupowali w ogóle

0

Oby Barca nie przepłaciła. Skoro wiadomo było, że będą się starać o Neymara to nie potrzebnie kupowali Antka.

0

@Murazor
To ja wolę graczy typu Ronaldinho którzy dryblingiem zrobią różnicę w polu karnym.

15

Wczorajsza gra Chelsea wyglądała super. Tego mi brakuje w Barcelonie tych prostopadlych piłek zamiast wchodzenia do bramki

0

Zamiast niego mogli już kupić tego Neymara. Griezmann nawet nie ma kiwki żeby minąć jednego obrońcę. To już wolę dać szansę Dembele

0

Jeszcze nie zagrał minuty i już kontuzja. Dobrze się zaczyna

0

Barca będzie frajerem jak będą musieli dopłacić 80 mln do transferu Griezmanna. Za taką cenę to kupili by dwóch Hazardów.

1

Myślę że Barca nikogo nie kupi bo muszą za Griezmana zapłacić 200 mln. Jak tak będzie to Barca będzie najbardziej frajerskim klubem świata. Ciekawe jak się zakończy ta sprawa

5

Im starszy zawodnik tym mniej powinien zarabiać. Messi i tak już za dużo zarabia. Czas myśleć o Barcy bez Messiego.

4

Na miejscu Barcy szukałbym młodego obiecującego obrońcę, który za rok czy dwa zastąpi Albę. Po co Barcy kolejny emeryt na 1 sezon. Za rok znowu będzie trzeba szukać nowego zawodnika.
Do do Vidala do bym go sprzedał. Przyszedł de Jong i trzeba dać szansę młodym zawodnikom. Jak ma przyjść Griezmann to sprzedać Suareza. Pajacyk na skrzydłowego się nie nadaje.

0

Ja na miejscu zarządu szukałbym szybkich skrzydłowych z dobrym dryblingiem żeby przyspieszyć akcję Barcy. W tym momencie gra jest z byt wolna i nie ma czym zaskoczyć rywala. Barca już pokazała kilka akcji, że potrafią wyprowadzić zabójczą kontrę. Poza tym, dobry skrzydłowy robi różnicę jak Ronaldinho w 1 sezonie, gdzie nie był jeszcze gwiazdą. Skrzydłowy ogranicza też zapędy bocznych obrońców przeciwnika, który musi się skupić na bronieniu. Kiedyś to funkcjonowało dobrze.

0

Jak Barca odda dwóch zawodników plus kasa to frajerzy na cały świat a PSG zrobi złoty interes

1

Widać że ten zarząd nie ma pomysłu na projekt sportowy i planowanie transferów.

0

Przyjdzie Antek i Neymar to musi odejść Dembele i Coutinho i Suarez Innej opcji nie ma. Wątpię żeby Suarez siedział na ławie albo Antoni.

4

Czyli znowu w końcówce sezonu brak kondycji i brak szas na LM

0

Barca kupi drożej niż sprzedała. Tak się robi interesy

1

Już widzę jak PSG naciągnie Barce. Znając życie to bardzo bardzo przepłaci i nadal nie będzie środkowego napastnika i lewego obrońcy

0

@cyron1
faktycznie obrona Barcy za to jest mocna, pokazali w meczu z Liverpoolem jak się dobrze bronić, szczególnie przy rzucie rożnym.

0

To już po Barcy. Jak Griezmann przyjdzie to nie widzę fantazji i polotu w ataku. Jeszcze wolniejsza gra i zero zaskoczenia przeciwnika. Teraz Barca będzie dostawać po 5 od Realu. No cóż. Czasy się zmieniają.

0

Vader i tak zostanie. Może sprowadza drugiego Boatenga, który ma wspomóc Suareza ale i tak nie zagra. Nic się nie zmieni w następnym sezonie

0

Sam XVI powiedział ze ta drużyna musi dominować a nie oddać pola gry innej drużynie. I tak przechodzą pół meczu a potem płacza ze przegrali i obiecują czego to nie wygraja

1

Nad czym się zastanawiać. Zwolnić Valdka i tyle.  Od dwóch lat gra drużyny to dramat. Jego przywiązanie do zawodników to dramat. Malcom pokazał w drugiej połowie jakie decyzje podejmuje. Obrońca na skrzydle. Jak zostanie to nowi młodzi zawodnicy dalej będa grżąć ławkę 

1

Jak Barca ma tworzyć sytuacje podbramkowe jak w ataku gra obrońca a messi wraca na środek boiska. Bravo Valverde  

1

Ble ble ble. Miał szansę to gówno zrobił. Takie gadanie jak politycy  czego to nie zrobią. Przychodzi mecz i 4 w plecy. najpierw wygrajcie puchar króla 

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?