0

@Szymek2202
Tak jak napisalem wczesniej jest to nasz odwieczny wrog i dobrze wiedziec co sie tam dzieje i Real jedyny moze nam zagrozic

0

Tak jak MVP napisal po co mieliby wychodzic na rozgrzewke jak sie mecz ma nie odbyc ? Mowie wam dzis mecz bedzie

0

Lepiej poczekajmy na oficjalne potwierdzenie

0

Jeszcze nie ma oficjalnej decyzji mecz moze sie odbyc dzis albo jutro

0

1 Opcja odbedzie sie o 22 30

0

@T3qi
Bo inaczej Real nie wygra :)

0

Jeju mam nadzieje ze mecz sie odbedzie :))

0

@klaudia140
Nic jeszcze nie wiadomo ale swiatlo sie pojawilo ale ludzie jeszcze tam nad czyms pracuja mysle ze mecz sie odbedzie

0

@TheOnlyOne
Ale wczesniej powiedzial ze La liga jest najwazniejsza

0

@TheOnlyOne
Obchodzi nas mecz Realu bo to jest nasz odwieczny wrog i jedyna druzyna ktora moze nam zagrozic

0

Swiatlo juz jest mysle ze mecz sie odbedzie

0

To jest normalne ze sa dyskusje na boisku u mnie tez jak sie gralo padaly rozne slowa :))

0

To sa nerwy tak ? napewno to sobie wyjasnili nie ma co robic snesacji

0

Koniec to jest Barca walka do konca !!! Na poczatku gralismy powoli ale jak pozniej przyspieszylismy !!!! Walka do konca to jest to ! Brawo Barca Visca El Barca ! Brawo XAVI !! A i wrescie sie ciesze ze kibice sie obudzili !!!!

0

Ale Messi namieszal !! :D

0

GOOOL !!!!

0

XAVII XAVIII XAVII WRESCIE SA KIBICE !!!!

0

GOOOOOOOOOOOL GOOOOOOOOL XAVIIIIIIIIIII KOCHAM CIEEEEEEEEEEEEEEEE

0

Brawo VALDESS !Q!!!!!!!!!!

0

kurwa takich setek nie koncza !!!!

0

@Messigirl
Napewno Messi z Davidem to sobie wyjasnili :)

0

Spokojnie caly czas mecz kontrolujemy jak bedziemy caly czas stwarzac sytuacje to napewno cos wpadnie :) VAMOS !!!

0

@Jokeven
VV,Adriano,Mascherano,Pique,Alves,Cesc,Sergio,Xavi,Villa,Messi,Pedro

0

@ixi1992
sklady juz zobaczylem na Facebooku

0

@messi.09
Dlatego powinno byc cos takiego jak mini chat

0

@Kludi
O ta tez dobrze gada polac jej ! :))

0

@messi.09
Jak napisalem wczesniej mozna czasem popisac na luzie i nie tylko o pilce :)

0

@Kludi
Bo czasem mozna popisac na luzie i nie tylko o pilce :))

0

A ja chodze do technikum :))

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?