pawloVEB
Dołączył/a: styczeń 2012
Barcelona
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Szymek2202
Tak jak napisalem wczesniej jest to nasz odwieczny wrog i dobrze wiedziec co sie tam dzieje i Real jedyny moze nam zagrozic
0
Tak jak MVP napisal po co mieliby wychodzic na rozgrzewke jak sie mecz ma nie odbyc ? Mowie wam dzis mecz bedzie
0
Lepiej poczekajmy na oficjalne potwierdzenie
0
Jeszcze nie ma oficjalnej decyzji mecz moze sie odbyc dzis albo jutro
0
1 Opcja odbedzie sie o 22 30
0
@T3qi
Bo inaczej Real nie wygra :)
0
Jeju mam nadzieje ze mecz sie odbedzie :))
0
@klaudia140
Nic jeszcze nie wiadomo ale swiatlo sie pojawilo ale ludzie jeszcze tam nad czyms pracuja mysle ze mecz sie odbedzie
0
@TheOnlyOne
Ale wczesniej powiedzial ze La liga jest najwazniejsza
0
@TheOnlyOne
Obchodzi nas mecz Realu bo to jest nasz odwieczny wrog i jedyna druzyna ktora moze nam zagrozic
0
Swiatlo juz jest mysle ze mecz sie odbedzie
0
To jest normalne ze sa dyskusje na boisku u mnie tez jak sie gralo padaly rozne slowa :))
0
To sa nerwy tak ? napewno to sobie wyjasnili nie ma co robic snesacji
0
Koniec to jest Barca walka do konca !!! Na poczatku gralismy powoli ale jak pozniej przyspieszylismy !!!! Walka do konca to jest to ! Brawo Barca Visca El Barca ! Brawo XAVI !! A i wrescie sie ciesze ze kibice sie obudzili !!!!
0
Ale Messi namieszal !! :D
0
GOOOL !!!!
0
XAVII XAVIII XAVII WRESCIE SA KIBICE !!!!
0
GOOOOOOOOOOOL GOOOOOOOOL XAVIIIIIIIIIII KOCHAM CIEEEEEEEEEEEEEEEE
0
Brawo VALDESS !Q!!!!!!!!!!
0
kurwa takich setek nie koncza !!!!
0
@Messigirl
Napewno Messi z Davidem to sobie wyjasnili :)
0
Spokojnie caly czas mecz kontrolujemy jak bedziemy caly czas stwarzac sytuacje to napewno cos wpadnie :) VAMOS !!!
0
@Jokeven
VV,Adriano,Mascherano,Pique,Alves,Cesc,Sergio,Xavi,Villa,Messi,Pedro
0
@ixi1992
sklady juz zobaczylem na Facebooku
0
http://babol.pl/kat,1025465,title,Zrobili-Messiego-z-wosku,wid,14939737,wiadomosc.html Zobaczcie Messi z wosku :D
0
@messi.09
Dlatego powinno byc cos takiego jak mini chat
0
@Kludi
O ta tez dobrze gada polac jej ! :))
0
@messi.09
Jak napisalem wczesniej mozna czasem popisac na luzie i nie tylko o pilce :)
0
@Kludi
Bo czasem mozna popisac na luzie i nie tylko o pilce :))
0
A ja chodze do technikum :))