pawloVEB
Dołączył/a: styczeń 2012
Barcelona
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Danio66
Cos pieknego jaka oni umieja zrobic atmosfere :) Byloby wspaniale podniesc w takim meczu karteczke :)
0
Ale Ronaldinho wczoraj brame strzelil !!
0
Po przeczytaniu artykulu jak kibice realu krzycza przed meczami kto nie skoczy ten polakiem nienawisc moja wobec realu wzrosla jeszcze bardziej
0
No to Leo dzis nabijesz jeszcze bramki :)
0
Wygramy wygramy wygramy real pokonamy !!
Kto nie wierzy w zwyciestwo ten z Madrytu !! :D
0
@FCB-kat.,
Tylko ze Javier i Pique beda teraz napewno czujni
0
@poeticu1/2
Jak mozna byc kibicem Barcy skoro sie nie interesuje druzyna ?
0
Bardzo fajny artykul fajnie sie czytalo :)
0
Messi nie odejdzie nie ma opcji to nie jest jakis najemnik
0
@Scorpion22
To ty chyba nie ogladales Masche jak gra ........
0
@marcin_114
Athletic Bilbao
0
@Cule1999
Bo Barca ma zgode z Atletic i na meczach mozna zauwazyc ze stoja kolo siebie :)
0
Nie mozna tak myslec ze przegramy ! Jutro po 3 pkt VAMOS !
0
Jesli to prawda ze juz mu sie dziecko urodzilo to Messi zmiarzdzy real :))
0
http://www.realmadrid.pl/index.php?co=aktualnosci&id=41509&kom=ok
Poczytajcie wreszcie bedzie porzadny doping na CN !
0
http://www.realmadrid.pl/index.php?co=aktualnosci&id=41509&kom=ok
Poczytajcie wrescie bedzie porzadny doping na CN !
0
Jacy kibice realu sa pewni wygranej :) i dobrze porazka ich bardziej zaboli :) !
0
Czego sie klocicie kazdy to powie (po za kibicami realu) ze Messi jest najlepszy i koniec kropka :) Ktos tu napisal ze Messi nie poradzilby sobie w innym klubie ale Messi nie odejdzie z Barcy bo nie jest jakims najemnikiem jak Ronaldo ktoremu zalezy tylko na kasie :)
@misiaty7
Bo gdy Messi sie rozpedza od razu jest faulowany
0
@katallonczyk16
Nie dziwne ze tak wszyscy zareagowali to naprawde wygladalo nie ciekawie
0
Niech przyjada na CN ;// Zaczeli grac jak Real gdy nie umie sie pogodzic z porazka ;//
0
Ale jak tamci ostro graja ;/
0
Ahh Messi :D
0
Ajjj :( Dlaczego :(
0
Niieeee Carles :(
0
Iniesta wchodzi i robi porzadek :)
0
Ale real pocisneli hahah :D
0
Ajaja Messi prawie z glowy strzelil :D
0
Iniestaaa ! :D
0
Ale Messi to kot :D
0
Ajj Messi :D