0

@Danio66
Cos pieknego jaka oni umieja zrobic atmosfere :) Byloby wspaniale podniesc w takim meczu karteczke :)

0

Ale Ronaldinho wczoraj brame strzelil !!

0

Po przeczytaniu artykulu jak kibice realu krzycza przed meczami kto nie skoczy ten polakiem nienawisc moja wobec realu wzrosla jeszcze bardziej

0

No to Leo dzis nabijesz jeszcze bramki :)

0

Wygramy wygramy wygramy real pokonamy !!
Kto nie wierzy w zwyciestwo ten z Madrytu !! :D

0

@FCB-kat.,
Tylko ze Javier i Pique beda teraz napewno czujni

0

@poeticu1/2
Jak mozna byc kibicem Barcy skoro sie nie interesuje druzyna ?

0

Bardzo fajny artykul fajnie sie czytalo :)

0

Messi nie odejdzie nie ma opcji to nie jest jakis najemnik

0

@Scorpion22
To ty chyba nie ogladales Masche jak gra ........

0

@marcin_114
Athletic Bilbao

0

@Cule1999
Bo Barca ma zgode z Atletic i na meczach mozna zauwazyc ze stoja kolo siebie :)

0

Nie mozna tak myslec ze przegramy ! Jutro po 3 pkt VAMOS !

0

Jesli to prawda ze juz mu sie dziecko urodzilo to Messi zmiarzdzy real :))

0

http://www.realmadrid.pl/index.php?co=aktualnosci&id=41509&kom=ok
Poczytajcie wreszcie bedzie porzadny doping na CN !

0

http://www.realmadrid.pl/index.php?co=aktualnosci&id=41509&kom=ok
Poczytajcie wrescie bedzie porzadny doping na CN !

0

Jacy kibice realu sa pewni wygranej :) i dobrze porazka ich bardziej zaboli :) !

0

Czego sie klocicie kazdy to powie (po za kibicami realu) ze Messi jest najlepszy i koniec kropka :) Ktos tu napisal ze Messi nie poradzilby sobie w innym klubie ale Messi nie odejdzie z Barcy bo nie jest jakims najemnikiem jak Ronaldo ktoremu zalezy tylko na kasie :)
@misiaty7
Bo gdy Messi sie rozpedza od razu jest faulowany

0

@katallonczyk16
Nie dziwne ze tak wszyscy zareagowali to naprawde wygladalo nie ciekawie

0

Niech przyjada na CN ;// Zaczeli grac jak Real gdy nie umie sie pogodzic z porazka ;//

0

Ale jak tamci ostro graja ;/

0

Ahh Messi :D

0

Ajjj :( Dlaczego :(

0

Niieeee Carles :(

0

Iniesta wchodzi i robi porzadek :)

0

Ale real pocisneli hahah :D

0

Ajaja Messi prawie z glowy strzelil :D

0

Iniestaaa ! :D

0

Ale Messi to kot :D

0

Ajj Messi :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?