pawloVEB
Dołączył/a: styczeń 2012
Barcelona
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Na trybunach slychac Inieesta Inieeesta :D
0
Ale klepa :D
0
Nie no Messi super !! :D
0
Goool Fabregas Brawo MESSSIIIII !!!
0
Fajnie teraz gramy :))
0
AJAjajajaja prawie :D
0
@EsTe\\\
1-0 wygrywamy Alexis strzelil a Messi asystowal :)
0
@aguś
1-1 :)
0
@Orłoś
bierz Canal+ akurat na Barca-Real :)
0
nie macie n sport 3 ?
0
Lizbona mocna jest
0
Nie bylo spalonego ;//
0
Gooool!!!
0
Tito wpuszcza caly czas Alexisa poniewaz czeka na jego przelamanie
0
Super wywiad nasz LEO !!! :D
0
@Mateusz1q
sedzia wydrukowal tamten sezon :)
0
A jak Pedro zostal brutalnie sfaulowany to co ? tego nam Madrycki sedzia nie powie ?
0
@barcapff
Wy mozecie tak powiedziec o tamtym sezonie :)
0
Messi wygra ZP mowie wam zasluzyl na to :)
0
@juliancarax
Dobrze wiedziec :)
0
@Pgla
Ale spojrz na to ze gramy u siebie jeszcze wracaja Puyol Pique i Iniesta
0
Wroci z CN smutny :)
0
@NickBelane
No to moze ty swoja twarz pokazesz a nie innych oceniasz ?
0
No i dlaczego tam zagladacie przeciez wiecie ze sa strasznie zaslepieni i wgl to czego sie po nich spodziewacie ?
0
Jejuu niech sobie na wlasnej stronie tak pisza no i co ? w tamtym sezonie wygrali dzieki sedziom ;)
0
Nie patrzmy na Real :) mamy 8 pkt przewagi przed GD ! Jeszcze na GD wroci Iniesta Pique i Puyol poprostu jest dobrze i sie cieszmy ! :D Visca El Barca !!
0
No to sobie juz nie popisze :)
0
polecam widac ze kibic realu :)
0
@polecam
Cos z toba nie tak :( powiedz rodzicom moze jeszcze jestes do uratowania :(
0
@kameleon44
Boli kto jest na pierwszym miejscu :)