0

Na trybunach slychac Inieesta Inieeesta :D

0

Ale klepa :D

0

Nie no Messi super !! :D

0

Goool Fabregas Brawo MESSSIIIII !!!

0

Fajnie teraz gramy :))

0

AJAjajajaja prawie :D

0

@EsTe\\\
1-0 wygrywamy Alexis strzelil a Messi asystowal :)

0

@aguś
1-1 :)

0

@Orłoś
bierz Canal+ akurat na Barca-Real :)

0

nie macie n sport 3 ?

0

Lizbona mocna jest

0

Nie bylo spalonego ;//

0

Gooool!!!

0

Tito wpuszcza caly czas Alexisa poniewaz czeka na jego przelamanie

0

Super wywiad nasz LEO !!! :D

0

@Mateusz1q
sedzia wydrukowal tamten sezon :)

0

A jak Pedro zostal brutalnie sfaulowany to co ? tego nam Madrycki sedzia nie powie ?

0

@barcapff
Wy mozecie tak powiedziec o tamtym sezonie :)

0

Messi wygra ZP mowie wam zasluzyl na to :)

0

@juliancarax
Dobrze wiedziec :)

0

@Pgla
Ale spojrz na to ze gramy u siebie jeszcze wracaja Puyol Pique i Iniesta

0

Wroci z CN smutny :)

0

@NickBelane
No to moze ty swoja twarz pokazesz a nie innych oceniasz ?

0

No i dlaczego tam zagladacie przeciez wiecie ze sa strasznie zaslepieni i wgl to czego sie po nich spodziewacie ?

0

Jejuu niech sobie na wlasnej stronie tak pisza no i co ? w tamtym sezonie wygrali dzieki sedziom ;)

0

Nie patrzmy na Real :) mamy 8 pkt przewagi przed GD ! Jeszcze na GD wroci Iniesta Pique i Puyol poprostu jest dobrze i sie cieszmy ! :D Visca El Barca !!

0

No to sobie juz nie popisze :)

0

polecam widac ze kibic realu :)

0

@polecam
Cos z toba nie tak :( powiedz rodzicom moze jeszcze jestes do uratowania :(

0

@kameleon44
Boli kto jest na pierwszym miejscu :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?