0

No kurwa mac

0

MESSI MESSI ON JEST NIESAMOWITY CO ON WYPRAWIA :D

0

Dlaczego Cesc zchodzi?

0

Wchodzi Xavi

0

I mamy MVP

0

Aj Messi slupek

0

Messi nakurwiaj !!!

0

JAKI FAUL ?? JA PEIRDOLE BRAWO SEDZIA !!

0

No i chuj czerwona ...

0

Ja pierdole ....

0

@matusz01
Moze jak bedziesz fife gral :)

0

Messi prawa noga nie umie strzelac?

0

MESSI MESSI MESSI !

0

Co ten Valdes zrobil ?

0

leee gol

0

I piekne podanie FABREGASA :D

0

ON JEST NIEASAMOWITY KOCHAM GOO :D

0

MESSII GOL GOL ALE PIEKNA BRAMKAAA !!!!!!!

0

TELLO GOOOOL GOOL Ale piekne podanie MESSSIEGO :DD

0

Ale jakie podanie !! :D

0

Jordi Albaaa GOOOL GOLL :D !!!

0

@Looky
Cos wiadomo w sprawie Grada de Animacion ? do 17 pazdziernika miala byc odpowiedz

0

@Scorpion22
Cesc wykorzystal glupote Medela :)

0

Pytanie do redakcji !!!! W sprawie projektu Grada de Animacion ta grupa dala czas na wyjasnienie do 17 pazdziernika czy cos wiadomo w tej sprawie ?

0

Pytanie do redakcji !!!! W sprawie projektu Grada de Animacion ta grupa dala czas na wyjasnienie do 17 pazdziernika czy cos wiadomo w tej sprawie ?

0

Pytanie do redakcji !!!! W sprawie projektu Grada de Animacion ta grupa dala czas na wyjasnienie do 17 pazdziernika czy cos wiadomo w tej sprawie ?

0

Ja juz nie wiem co mam o nim napisac :D Jest niesamowity !! :)

0

Do czasu panie Mou jestescie mistrzami :)
,,Nie mozliwe jest to by Messi mial na koncie cztery Zlote Pilki a Ronaldo tylko jedna" Poprostu Messi jest najlepszy :)

0

Ah ale nasz Leo sie rostrzelal :) jest niesamowity piekna bramka !! :)

0

I Portugalia remisuje u siebie dobranoc !! :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?