pawloVEB
Dołączył/a: styczeń 2012
Barcelona
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No kurwa mac
0
MESSI MESSI ON JEST NIESAMOWITY CO ON WYPRAWIA :D
0
Dlaczego Cesc zchodzi?
0
Wchodzi Xavi
0
I mamy MVP
0
Aj Messi slupek
0
Messi nakurwiaj !!!
0
JAKI FAUL ?? JA PEIRDOLE BRAWO SEDZIA !!
0
No i chuj czerwona ...
0
Ja pierdole ....
0
@matusz01
Moze jak bedziesz fife gral :)
0
Messi prawa noga nie umie strzelac?
0
MESSI MESSI MESSI !
0
Co ten Valdes zrobil ?
0
leee gol
0
I piekne podanie FABREGASA :D
0
ON JEST NIEASAMOWITY KOCHAM GOO :D
0
MESSII GOL GOL ALE PIEKNA BRAMKAAA !!!!!!!
0
TELLO GOOOOL GOOL Ale piekne podanie MESSSIEGO :DD
0
Ale jakie podanie !! :D
0
Jordi Albaaa GOOOL GOLL :D !!!
0
@Looky
Cos wiadomo w sprawie Grada de Animacion ? do 17 pazdziernika miala byc odpowiedz
0
@Scorpion22
Cesc wykorzystal glupote Medela :)
0
Pytanie do redakcji !!!! W sprawie projektu Grada de Animacion ta grupa dala czas na wyjasnienie do 17 pazdziernika czy cos wiadomo w tej sprawie ?
0
Pytanie do redakcji !!!! W sprawie projektu Grada de Animacion ta grupa dala czas na wyjasnienie do 17 pazdziernika czy cos wiadomo w tej sprawie ?
0
Pytanie do redakcji !!!! W sprawie projektu Grada de Animacion ta grupa dala czas na wyjasnienie do 17 pazdziernika czy cos wiadomo w tej sprawie ?
0
Ja juz nie wiem co mam o nim napisac :D Jest niesamowity !! :)
0
Do czasu panie Mou jestescie mistrzami :)
,,Nie mozliwe jest to by Messi mial na koncie cztery Zlote Pilki a Ronaldo tylko jedna" Poprostu Messi jest najlepszy :)
0
Ah ale nasz Leo sie rostrzelal :) jest niesamowity piekna bramka !! :)
0
I Portugalia remisuje u siebie dobranoc !! :D