pawloVEB
Dołączył/a: styczeń 2012
Barcelona
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bardzo dobrze takie wyniki moga sie utrzymac ! :)
0
Informujcie jak tam Szachtar mam nadzieje ze Chelsea nie wyjdzie z grupy :D narazie Juve ladnie gra i wygrywa 1-0 :D
0
On jest niesamowity :) On musi wygrac ZP bo jak nie on to kto ? Ludzie jakie mamy szczescie ogladac tego zawodnika !!! :)
0
No to teraz naprzod Juve :D
0
No no przydaloby sie cos takiego jak na stronie Realu o Zamorze i Pichici :)
0
Ja tam wole zeby Athletico M. wygrali i zeby na koniec sezonu zajeli 2 miejsce :D
0
W tym pierwszym filmiku jest muzyka z filmu Gra o Tron bardzo fajny serial :D
0
No to teraz czekamy na Levante i na strate pkt realu :D
0
@OnlyTito
Bramkarz obronil no trudno
0
Ale Alexis tam miesza :D
0
Ajj prawie brawo Alexis
0
Kurde ale Messi to kocur :D
0
Puyol wroci to wszystkich poustawia ;)
0
I rekord Pelego pobity !!
0
Ale gooool !!!!!!
0
Niech wejdzie Iniesta
0
ja pierdole co oni robia ?
0
@BaRcA158
Lewym :)
0
No to Leos teraz bijesz rekord Pelego ! :D
0
Tellooo GOOOOOL :D
0
Hahah Messi rekord Pelego wyrownany :D !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Xavi goooo l! ale piekna bramka !!! :D
0
No to Messi bijesz dzisiaj rekord Pelego :)
0
0
@realmadrytcr7
Haha wy jeszcze wieksi bo przegraliscie z Getafe :D Ty sie lepiej w niedziele martw bo gracie z Levante na wyjezdzie bez napastnikow czyzby kolejna strata pkt ? :D
0
No coz wystarczy pogratulowac :)
0
Walczylismy do konca !! VEB !!!
0
No nie udalo sie trudno Celtic to mocna druzyna :) Walczylismy do konca i to sie liczy !!!! Za braklo nam troche szczescia no ale trudno nie bedziemy ciagle wygrywac
0
Hahah real jak jest przy pilce to sa gwizdy ahhaha
0
GOOOL GOOOL