0

Bardzo dobrze takie wyniki moga sie utrzymac ! :)

0

Informujcie jak tam Szachtar mam nadzieje ze Chelsea nie wyjdzie z grupy :D narazie Juve ladnie gra i wygrywa 1-0 :D

0

On jest niesamowity :) On musi wygrac ZP bo jak nie on to kto ? Ludzie jakie mamy szczescie ogladac tego zawodnika !!! :)

0

No to teraz naprzod Juve :D

0

No no przydaloby sie cos takiego jak na stronie Realu o Zamorze i Pichici :)

0

Ja tam wole zeby Athletico M. wygrali i zeby na koniec sezonu zajeli 2 miejsce :D

0

W tym pierwszym filmiku jest muzyka z filmu Gra o Tron bardzo fajny serial :D

0

No to teraz czekamy na Levante i na strate pkt realu :D

0

@OnlyTito
Bramkarz obronil no trudno

0

Ale Alexis tam miesza :D

0

Ajj prawie brawo Alexis

0

Kurde ale Messi to kocur :D

0

Puyol wroci to wszystkich poustawia ;)

0

I rekord Pelego pobity !!

0

Ale gooool !!!!!!

0

Niech wejdzie Iniesta

0

ja pierdole co oni robia ?

0

@BaRcA158
Lewym :)

0

No to Leos teraz bijesz rekord Pelego ! :D

0

Tellooo GOOOOOL :D

0

Hahah Messi rekord Pelego wyrownany :D !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Xavi goooo l! ale piekna bramka !!! :D

0

No to Messi bijesz dzisiaj rekord Pelego :)

0

0

@realmadrytcr7
Haha wy jeszcze wieksi bo przegraliscie z Getafe :D Ty sie lepiej w niedziele martw bo gracie z Levante na wyjezdzie bez napastnikow czyzby kolejna strata pkt ? :D

0

No coz wystarczy pogratulowac :)

0

Walczylismy do konca !! VEB !!!

0

No nie udalo sie trudno Celtic to mocna druzyna :) Walczylismy do konca i to sie liczy !!!! Za braklo nam troche szczescia no ale trudno nie bedziemy ciagle wygrywac

0

Hahah real jak jest przy pilce to sa gwizdy ahhaha

0

GOOOL GOOOL

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?