pawloVEB
Dołączył/a: styczeń 2012
Barcelona
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
MEESII REKORD POBITY :DD MEEESI MEEESI :D
0
Jaki karny co wy gadacie ;d
0
Ale Iniesta dzisiaj miesza :D
0
AJJ Iniesta brawo !!!
0
No to Messi bijemy dzisiaj rekord !! :D
0
MESIII MEEESI MEEESI ON JEST NIESAMOWITY :D!!!!!!!!!!!!
0
@fffj
Jaki bo nie spojrzalem :D
0
No to naprzod panowie po 3 pkt !!
0
Falcao wyprzedzil Cr :DDD
0
@MVP
Znajac Messiego to tak :D
0
Falcao ulala ale brama :D No jeszcze jedna by mogl strzelic i wyprzedzi Ronaldo :D
0
Ladny gest z ich strony wkoncu mamy z nimi sztame :) Zobaczcie jeszcze co spiewaja kibice Ajaxu na Santiago Bernabeu :)
0
@matix457
Ale po co tu wchodzisz i prowokujesz ?? Nie mozesz gratulowac zwyciestwa realu na wlasnej stronie ?To wlasnie ty pokazujesz ze jestes zalosny :)
0
Znaczy pojutrze :D
0
Ja cos czuje ze jutro przerwiemy ta koszmarna passe
0
@Jooe
Chyba kazdy by chcial pobic ten rekord :)
0
Kiedy jest losowanie LM ? :)
0
Znajac Leo pewnie bedzie chcial grac w niedziele :)
0
Zajmuja sie nim najlepsi lekarze ja jakos jestem spokojny i mam nadzieje ze szybko wroci
0
Dobrze ze kontuzja jest nie grozna uffff Teraz czekajmy na oficjalny komunikat ile bedzie pauzowal
0
Kontuzja Messiego podobno jest niegrozna ale poczekajmy
0
Musimy byc dobrej mysli !! Nie zakladajmy od razu ze bedzie pauzowal iles tam miesiecy !
0
@T3qi
Widac ze kibice z realu ;///
0
Messi nieeee :(
0
No Messi strzelaj :))
0
Pique wejdzie :)
0
MESSI po REKORD !!!!!
0
David co ty zrobiles ;//
0
Messi zaraz wejdzie !! :D
0
Villa strzelaj !!! :D