0

A na Santiago Bernabeu spiewali kto nie skoczy ten z Madrytu :D Slychac glosno i wyraznie kibicow Celty :)

0

@juliancarax
Chyba z Valencia

0

jak to nie moglo wpasc o0

0

Ramos to tez idiota ;//

0

o awantura :D

0

Dokladnie dlatego decyzja trenera Celty jest niezrozumiala ......

0

Mogli liczyc na awans ale na takiego przeciwnika nie wystawia sie rezerwowy sklad

0

Widac ze sedziowie trzymaja wysoki poziom :)

0

Dokladnie oni graja z Celta i w dodatku Celta wyszla prawie 2 skladem :)

0

Haha Celta przekrzykiwuje Ultras Sur :)

0

@braterk123
No wymieniaj jeszcze jeszcze :) Oj boli ze Messi jest najlepszy oj boli :) Ale to dobrze ma bolec :)

0

@braterk123
Przeciez ja odpisalem ;)))

0

@braterk123
Gdzie to przeczytales Onet czy WP ? :) Ostatnio Buffon i Ibrahimovic wypowiadali sie ze Messi jest najlepszy na swiecie :)

0

Ahhh Ale ten rok sie super zaczol :)

0

MEEEESII MEEEESII MEEEESI !!! :D

0

No to uwaga !! :D

0

Stoch wygral :)

0

Del Bosque Brawo !! :)

0

Pieknie spiewa :D

0

Przeciez Messi strzelil 50 bramek w La lidze to dlaczego Eurosport mowi ze Ronaldo byl krolem strzelcow z 46 bramkami ?

0

Gala wreczenia zlotej pilki bedzie na eurosporcie !!!!!

0

Konferencja juz sie skonczyla

0

@barcapff
A Messi wgl sie nie staral ?

0

Macie link do konferencji na zywo :) http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=3L56pJ
cZuOI#!

0

@HogoFCB
Wedlug kibicow Realu wygral La lige i to powinno wystarczyc co dla mnie jest wgl nie zrozumiale :)

0

@szaszor
Skoro wedlug ciebie ta nagroda stracila sens to czego sie prujesz ?

0

Hehe patrzcie co pisza na RM :D Dzis wedlug nich czeka skandal :D

0

@prorokkk
No moze tam beda sie nie zgadzac na to ale tylko z Madrytu :) Ale wszyscy przemawiaja ze Messim :)

0

To co panowie odbieramy dzisiaj ZP :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?