pawloVEB
Dołączył/a: styczeń 2012
Barcelona
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A na Santiago Bernabeu spiewali kto nie skoczy ten z Madrytu :D Slychac glosno i wyraznie kibicow Celty :)
0
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=10151236892867684&set=a.81290047683.84672.81267402683&type=1&theater Co prawda to prawda :)
0
@juliancarax
Chyba z Valencia
0
jak to nie moglo wpasc o0
0
Ramos to tez idiota ;//
0
o awantura :D
0
Dokladnie dlatego decyzja trenera Celty jest niezrozumiala ......
0
Mogli liczyc na awans ale na takiego przeciwnika nie wystawia sie rezerwowy sklad
0
Widac ze sedziowie trzymaja wysoki poziom :)
0
Dokladnie oni graja z Celta i w dodatku Celta wyszla prawie 2 skladem :)
0
Haha Celta przekrzykiwuje Ultras Sur :)
0
@braterk123
No wymieniaj jeszcze jeszcze :) Oj boli ze Messi jest najlepszy oj boli :) Ale to dobrze ma bolec :)
0
@braterk123
Przeciez ja odpisalem ;)))
0
@braterk123
Gdzie to przeczytales Onet czy WP ? :) Ostatnio Buffon i Ibrahimovic wypowiadali sie ze Messi jest najlepszy na swiecie :)
0
Ahhh Ale ten rok sie super zaczol :)
0
MEEEESII MEEEESII MEEEESI !!! :D
0
No to uwaga !! :D
0
Stoch wygral :)
0
Del Bosque Brawo !! :)
0
Pieknie spiewa :D
0
Przeciez Messi strzelil 50 bramek w La lidze to dlaczego Eurosport mowi ze Ronaldo byl krolem strzelcow z 46 bramkami ?
0
Gala wreczenia zlotej pilki bedzie na eurosporcie !!!!!
0
Konferencja juz sie skonczyla
0
@barcapff
A Messi wgl sie nie staral ?
0
Macie link do konferencji na zywo :) http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=3L56pJ
cZuOI#!
0
@HogoFCB
Wedlug kibicow Realu wygral La lige i to powinno wystarczyc co dla mnie jest wgl nie zrozumiale :)
0
@szaszor
Skoro wedlug ciebie ta nagroda stracila sens to czego sie prujesz ?
0
Hehe patrzcie co pisza na RM :D Dzis wedlug nich czeka skandal :D
0
@prorokkk
No moze tam beda sie nie zgadzac na to ale tylko z Madrytu :) Ale wszyscy przemawiaja ze Messim :)
0
To co panowie odbieramy dzisiaj ZP :)