pawloVEB
Dołączył/a: styczeń 2012
Barcelona
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To nie powinien byc spalony ;///
0
Brawo Victor
0
Aaaaaaaaa !!! prawie :D
0
MEEEEESI GOOOOOOOOOL :D
0
@LiThRyn
Gdybys przeczytal sklady to bys wiedzial czy Puyol gra czy nie :)
0
Ooo Alexis :D
0
Ale klepa :D
0
Wrescie Alexis Brawo
0
Song hoho :D
0
Oj Szpaku Szpaku
0
Kurwa (przepraszam za slowo) nie robcie tutaj strony Realu !!! Juz zachowujecie sie jak oni ;// Po jakims slabszym meczu naszego zawodnika chcecie sprzedac a kogos innego kupic ....
0
Nie no wywalil sie :) zdarza sie :)
0
Brawo Thiago :D
0
Mam nadzieje ze Tello wejdzie w drugiej polowie :)
0
Kurde ale dzisiaj podoba mi sie gra Songa :)
0
Ale ladnie Thiago uderzal :)
0
@Tuc
Oj nie tylko tobie podoba sie gra Songa :)
0
David Villa haha :D Piekna Bramka :D
0
David Villa Piekna Bramka :DDD
0
Kiedy on strzeli tego gola ;///
0
Thiaagoo :)
0
Thiago gooool :)
0
@el_crack
Jesli to oficjalny sklad to powiem ci ze mi sie podoba tylko bym dal Messiemu odpaczac :)
0
@foxxxx
Hmm gdyby byly oficjalne sklady to zapewne redaktorzy podali by :)
0
@Iniesta91
Niestety mistrzu ale tylko na TVP Sport
0
No i po meczu :)
0
Hah dokladnie hymn Barcy bylo slychac VAMOS CELTA !!
0
Ale Celta cisnie o0
0
Ramos czerwona kartka i wolny dla Celty jest szansa :D
0
No powiem wam ze Celta sie rozkreca powolutku