0

To nie powinien byc spalony ;///

0

Brawo Victor

0

Aaaaaaaaa !!! prawie :D

0

MEEEEESI GOOOOOOOOOL :D

0

@LiThRyn
Gdybys przeczytal sklady to bys wiedzial czy Puyol gra czy nie :)

0

Ooo Alexis :D

0

Ale klepa :D

0

Wrescie Alexis Brawo

0

Song hoho :D

0

Oj Szpaku Szpaku

0

Kurwa (przepraszam za slowo) nie robcie tutaj strony Realu !!! Juz zachowujecie sie jak oni ;// Po jakims slabszym meczu naszego zawodnika chcecie sprzedac a kogos innego kupic ....

0

Nie no wywalil sie :) zdarza sie :)

0

Brawo Thiago :D

0

Mam nadzieje ze Tello wejdzie w drugiej polowie :)

0

Kurde ale dzisiaj podoba mi sie gra Songa :)

0

Ale ladnie Thiago uderzal :)

0

@Tuc
Oj nie tylko tobie podoba sie gra Songa :)

0

David Villa haha :D Piekna Bramka :D

0

David Villa Piekna Bramka :DDD

0

Kiedy on strzeli tego gola ;///

0

Thiaagoo :)

0

Thiago gooool :)

0

@el_crack
Jesli to oficjalny sklad to powiem ci ze mi sie podoba tylko bym dal Messiemu odpaczac :)

0

@foxxxx
Hmm gdyby byly oficjalne sklady to zapewne redaktorzy podali by :)

0

@Iniesta91
Niestety mistrzu ale tylko na TVP Sport

0

No i po meczu :)

0

Hah dokladnie hymn Barcy bylo slychac VAMOS CELTA !!

0

Ale Celta cisnie o0

0

Ramos czerwona kartka i wolny dla Celty jest szansa :D

0

No powiem wam ze Celta sie rozkreca powolutku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?