0

Mysle ze dobrze trafilismy :) Z Milanem sobie radzimy jestesmy w formie a oni nie sa w swojej szczytowej formie :)

0

Ci co dali mi minusy chcialbym wyjasnic zeby pozniej mnie nie porownywano do p2we13 Nigdy bym czegos takiego napisal poprostu kolega Messchen zapytal o co chodzi a ja zacytowalem to ze strony RM .....

0

@ksobi
No trudno jakos sie tym nie przejolem :) ANIMO TITO !

0

Jak cos to ja cytowalem ze strony rm

0

0

Komentarz z rm 2012.12.19, godz. 16:10, p2we13
niech zdycha razem ze swoją Francą
To smutne ze ludzie pisza takie rzeczy :(

0

Dopiero co wrocilem do domu i taka smutna informacja :( szok :( Musimy byc dobrej mysli bedzie dobrze musi byc ! Calym sercem z toba Tito !!

0

Ktos w tym sezonie przeciez bedzie musial podniesc puchar LM :)

0

Wojownik !

0

No i fajnie to podnosi morale druzyny :) Fajnie ze jest u nas super atmosfera :)

0

Hahah kibic przytulil Messiego :D

0

Messi kolejny dublet hah :DDD

0

Wrezcie David wejdzie :)

0

A tym czasem caly stadion skanduje VIILA VIIILAA VIIILA :)

0

MEEESII MEEESII ON JEST NIESAMOWITY :D

0

GOOOOOL GOOOL GOOOOOOOOOOL HAHA :DDD

0

JEEEDZIEMYYY VAMOSS !!

0

ADRIANO GOOOOOOL GOOOOL

0

Kurde jak patrze oprawe na CN to az lezka w oku sie kreci :D Pozniej filmik tu wstawcie!! :D

0

Ale to zajebiscie wyglada na CN !!!!!!!!szkoda ze mnie tam nie ma :(((

0

Koniec remis !! :D

0

3 min wytrzymac !!

0

Ale sie porobilo w Madrycie o0

0

@Krolewski94
A co nas to obchodzi ze ma powolanie ??

0

Ale on ma kompleksy haha :D

0

@MRM94
Maly czlowiek ? To ty kim jestes napinaczu ? :)

0

Powiem wam ze szczerze ze bardziej sie obawialem meczu przeciwko Betisowi

0

@adebayor15
No faktycznie gwizdal pod Celte zwlaszcza gdy Ronaldo i Pepe nie dostali po czerwonej kartce

0

Z taka gra to moga pomarzyc o LM

0

No i Celta wygrala :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?