pawloVEB
Dołączył/a: styczeń 2012
Barcelona
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mysle ze dobrze trafilismy :) Z Milanem sobie radzimy jestesmy w formie a oni nie sa w swojej szczytowej formie :)
0
Ci co dali mi minusy chcialbym wyjasnic zeby pozniej mnie nie porownywano do p2we13 Nigdy bym czegos takiego napisal poprostu kolega Messchen zapytal o co chodzi a ja zacytowalem to ze strony RM .....
0
@ksobi
No trudno jakos sie tym nie przejolem :) ANIMO TITO !
0
Jak cos to ja cytowalem ze strony rm
0
0
Komentarz z rm 2012.12.19, godz. 16:10, p2we13
niech zdycha razem ze swoją Francą
To smutne ze ludzie pisza takie rzeczy :(
0
Dopiero co wrocilem do domu i taka smutna informacja :( szok :( Musimy byc dobrej mysli bedzie dobrze musi byc ! Calym sercem z toba Tito !!
0
Ktos w tym sezonie przeciez bedzie musial podniesc puchar LM :)
0
Wojownik !
0
No i fajnie to podnosi morale druzyny :) Fajnie ze jest u nas super atmosfera :)
0
Hahah kibic przytulil Messiego :D
0
Messi kolejny dublet hah :DDD
0
Wrezcie David wejdzie :)
0
A tym czasem caly stadion skanduje VIILA VIIILAA VIIILA :)
0
MEEESII MEEESII ON JEST NIESAMOWITY :D
0
GOOOOOL GOOOL GOOOOOOOOOOL HAHA :DDD
0
JEEEDZIEMYYY VAMOSS !!
0
ADRIANO GOOOOOOL GOOOOL
0
Kurde jak patrze oprawe na CN to az lezka w oku sie kreci :D Pozniej filmik tu wstawcie!! :D
0
Ale to zajebiscie wyglada na CN !!!!!!!!szkoda ze mnie tam nie ma :(((
0
Koniec remis !! :D
0
3 min wytrzymac !!
0
Ale sie porobilo w Madrycie o0
0
@Krolewski94
A co nas to obchodzi ze ma powolanie ??
0
Ale on ma kompleksy haha :D
0
@MRM94
Maly czlowiek ? To ty kim jestes napinaczu ? :)
0
Powiem wam ze szczerze ze bardziej sie obawialem meczu przeciwko Betisowi
0
@adebayor15
No faktycznie gwizdal pod Celte zwlaszcza gdy Ronaldo i Pepe nie dostali po czerwonej kartce
0
Z taka gra to moga pomarzyc o LM
0
No i Celta wygrala :D