0

@AdrianM11
To jest raczej plotka :)

0

Ja o tym przeczytalem kilka dni temu :)

0

My nie jestesmy Realem :)

0

A Mata wygral LM i ME czy idac tokiem myslenia kibicow Realu to czy nie on powinien dostac ZP ?

0

@messi646
Dam ci plusa jak zaczniesz normalnie pisac :)

0

No no i to Brazylijczycy wybrali Argentynczyka na najlepszego pilkarza :)

0

Dziekujemy Wzajemnie !! :)

0

Nasza przyszlosc !! Vamos Barca !

0

Jako ze wyjezdzam chcialbym wam zyczyc aby wasze swieta byly spedzone w rodzinnej milej atmosferze.Pogody ducha, szczescia, spelnienie marzen i zdrowia :) Visca El Barca ! :)

0

@Catalunya10 polecam ci ksiazke pt Messi chlopiec ktory zawsze sie spoznial (a dzis jest pierwszy) wczoraj dostalem ta ksiazke i juz jestem w polowie ksiazki naprawde genialna jest ta ksiazka:))

0

Kiedy beda oceny za mecz z Atheltico :) ?

0

Nie wierzylem w Boga poki go nie zobaczylem teraz widze go na tym zdjeciu :)

0

O strona Realu juz mi dziala ide po cole i chipsiki :D

0

Jeszcze jak Adamek wygra to bedzie cudownie :D

0

-16 w Madrycie wyslijmy im na swieta pedigripal zeby nie zachorowali :DD

0

CAMPEONES CAMPEONES OEOEEOEEOE

0

-16!!!!!!haha :DSIALALALLALA

0

Caly stadion spiewal kto nie skoczy ten z Madrytu !! :D

0

Tello wejscie smoka ;)

0

@Scorpion22
Ahh to przepraszam za blad czytalem tutaj wlasnie komentarze i myslalem ze nie dojdzie do meczu Malaga-Porto

0

Mam nadzieje ze wrescie sie odblokuje Alexis i Pedro w jutrzejszym meczu :)

0

Jutro wyjdziemy mega zmotywowani wiec powiem szczerze ze jestem juz troche spokojnieszy co do jutrzejszego spotkania :)

0

Kurde jak szkoda mi Malagi ;( Lubie ten klub i liczylem ze troche dluzej pograja w LM ;/

0

@realmadrid15
O nas sie nie boj :) Lepiej zacznij sie bac o swoj Real bo z taka gra dlugo nie pogracie w LM :)

0

@Pieńsk
No niestety kataklizmy byly sa beda

0

Powodzenia Alex w dwumeczu !!

0

Walcz TITO !!!!!!

0

Macie terminy https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/525140
_10151280978304178_1509365730_n.jpg

0

@alianta2
Ale chyba nie ma zadnych drabinek tylko po tych dwu meczach odbedzie sie kolejne losowanie jesli sie myle prosze o poprawienie :)

0

Tylko zeby tego samego dnia Barca nie grala co Real bo oba mecze zapowiadaja sie genialnie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?