pawloVEB
Dołączył/a: styczeń 2012
Barcelona
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AdrianM11
To jest raczej plotka :)
0
Ja o tym przeczytalem kilka dni temu :)
0
My nie jestesmy Realem :)
0
A Mata wygral LM i ME czy idac tokiem myslenia kibicow Realu to czy nie on powinien dostac ZP ?
0
@messi646
Dam ci plusa jak zaczniesz normalnie pisac :)
0
No no i to Brazylijczycy wybrali Argentynczyka na najlepszego pilkarza :)
0
Dziekujemy Wzajemnie !! :)
0
Nasza przyszlosc !! Vamos Barca !
0
Jako ze wyjezdzam chcialbym wam zyczyc aby wasze swieta byly spedzone w rodzinnej milej atmosferze.Pogody ducha, szczescia, spelnienie marzen i zdrowia :) Visca El Barca ! :)
0
@Catalunya10 polecam ci ksiazke pt Messi chlopiec ktory zawsze sie spoznial (a dzis jest pierwszy) wczoraj dostalem ta ksiazke i juz jestem w polowie ksiazki naprawde genialna jest ta ksiazka:))
0
Kiedy beda oceny za mecz z Atheltico :) ?
0
Nie wierzylem w Boga poki go nie zobaczylem teraz widze go na tym zdjeciu :)
0
O strona Realu juz mi dziala ide po cole i chipsiki :D
0
Jeszcze jak Adamek wygra to bedzie cudownie :D
0
-16 w Madrycie wyslijmy im na swieta pedigripal zeby nie zachorowali :DD
0
CAMPEONES CAMPEONES OEOEEOEEOE
0
-16!!!!!!haha :DSIALALALLALA
0
Caly stadion spiewal kto nie skoczy ten z Madrytu !! :D
0
Tello wejscie smoka ;)
0
@Scorpion22
Ahh to przepraszam za blad czytalem tutaj wlasnie komentarze i myslalem ze nie dojdzie do meczu Malaga-Porto
0
Mam nadzieje ze wrescie sie odblokuje Alexis i Pedro w jutrzejszym meczu :)
0
Jutro wyjdziemy mega zmotywowani wiec powiem szczerze ze jestem juz troche spokojnieszy co do jutrzejszego spotkania :)
0
Kurde jak szkoda mi Malagi ;( Lubie ten klub i liczylem ze troche dluzej pograja w LM ;/
0
@realmadrid15
O nas sie nie boj :) Lepiej zacznij sie bac o swoj Real bo z taka gra dlugo nie pogracie w LM :)
0
@Pieńsk
No niestety kataklizmy byly sa beda
0
Powodzenia Alex w dwumeczu !!
0
Walcz TITO !!!!!!
0
Macie terminy https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/525140
_10151280978304178_1509365730_n.jpg
0
@alianta2
Ale chyba nie ma zadnych drabinek tylko po tych dwu meczach odbedzie sie kolejne losowanie jesli sie myle prosze o poprawienie :)
0
Tylko zeby tego samego dnia Barca nie grala co Real bo oba mecze zapowiadaja sie genialnie :)