0

Soldado 2 raz wychodzil sam na sam i oczywiscie spalony ktorego nie bylo :D

0

HHAHHAHAHAHHAHAHA

0

Valencia pocisnie Real gra dzis piach

0

A ja czekam na analize pomeczowa El Jarka :)

0

Czy nie powinno byc karnego ?

0

@Markus32
Wszystko jest mozliwe ale Valencia fajnie dzis gra i mysle ze cos ustrzela :)

0

Valencia jeszcze postrzela :)

0

I 1-0 Real :D

0

Ale Iker to wyjol o0

0

@Orłoś
Mysle ze gdyby Real mial grac teraz z Barca to Real bylby rozniesiony

0

Soldado wychodzil sam na sam ale oczywiscie sedzia odgwizdal spalonego ktorego nie bylo :) Ciekawe co o tym El Jarek napisze :)

0

No no Valencia jak ladnie gra :)

0

Costa ale bomba :D

0

Wchodzcie na tvpsport.pl super obraz i nie zacina :)

0

A mowia ze styl Barcy jest nudny;/ To ze Barca dlugo wymienia podania a przeciwnicy nie moga jej odebrac to widac o kim dobrze swiadczy:))

0

@Matt_i1992
Nie pisze tego specjalnie zeby zrobic na zlosc osobie ktora nie moze wybrac sie na mecz poprostu napisalem ze wybieram sie i mysle ze to nic zlego

0

@Piastow
Ja z Polski bede lecial :) Marzenia sie spelniaja :)

0

Ja sie melduje na rewanz z Milanem :D

0

@N2O
A ty sie dziwisz ? Przeciez to El Jarek.....

0

No no teraz Real musi sie ogarnac bo Betis sie zblizyl na 3 pkt ;]

0

Musze powiedziec ze z meczu na mecz coraz bardziej gra Pedro mi sie podoba :) Oby tak dalej :)

0

Bozeeeee........

0

Ehhhh no trudno

0

THIAAAGOOOO GOOOOOOOOL :D 2 ASYSTA MESSIEGO !! :D

0

Ale klepa :D Cos niesamowitego

0

@Xavi6:)
Nie wiadomo to magia :)

0

Iniesta Geniusz !!

0

Ajjj Messi ale on dzis miesza !!!

0

Wlasnie Ronaldo tego nie ma co Leo tych magicznych podan

0

FAAAABREEEGASSS GOOOOOL :D BRAWO MESSI PIEKNE PODANIE !!!!!!!!!!!!!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?