pawloVEB
Dołączył/a: styczeń 2012
Barcelona
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Soldado 2 raz wychodzil sam na sam i oczywiscie spalony ktorego nie bylo :D
0
HHAHHAHAHAHHAHAHA
0
Valencia pocisnie Real gra dzis piach
0
A ja czekam na analize pomeczowa El Jarka :)
0
Czy nie powinno byc karnego ?
0
@Markus32
Wszystko jest mozliwe ale Valencia fajnie dzis gra i mysle ze cos ustrzela :)
0
Valencia jeszcze postrzela :)
0
I 1-0 Real :D
0
Ale Iker to wyjol o0
0
@Orłoś
Mysle ze gdyby Real mial grac teraz z Barca to Real bylby rozniesiony
0
Soldado wychodzil sam na sam ale oczywiscie sedzia odgwizdal spalonego ktorego nie bylo :) Ciekawe co o tym El Jarek napisze :)
0
No no Valencia jak ladnie gra :)
0
Costa ale bomba :D
0
Wchodzcie na tvpsport.pl super obraz i nie zacina :)
0
A mowia ze styl Barcy jest nudny;/ To ze Barca dlugo wymienia podania a przeciwnicy nie moga jej odebrac to widac o kim dobrze swiadczy:))
0
@Matt_i1992
Nie pisze tego specjalnie zeby zrobic na zlosc osobie ktora nie moze wybrac sie na mecz poprostu napisalem ze wybieram sie i mysle ze to nic zlego
0
@Piastow
Ja z Polski bede lecial :) Marzenia sie spelniaja :)
0
Ja sie melduje na rewanz z Milanem :D
0
@N2O
A ty sie dziwisz ? Przeciez to El Jarek.....
0
No no teraz Real musi sie ogarnac bo Betis sie zblizyl na 3 pkt ;]
0
Musze powiedziec ze z meczu na mecz coraz bardziej gra Pedro mi sie podoba :) Oby tak dalej :)
0
Bozeeeee........
0
Ehhhh no trudno
0
THIAAAGOOOO GOOOOOOOOL :D 2 ASYSTA MESSIEGO !! :D
0
Ale klepa :D Cos niesamowitego
0
@Xavi6:)
Nie wiadomo to magia :)
0
Iniesta Geniusz !!
0
Ajjj Messi ale on dzis miesza !!!
0
Wlasnie Ronaldo tego nie ma co Leo tych magicznych podan
0
FAAAABREEEGASSS GOOOOOL :D BRAWO MESSI PIEKNE PODANIE !!!!!!!!!!!!!!!!