pawloVEB
Dołączył/a: styczeń 2012
Barcelona
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dobra ja ide sie szykowac na meczyk :D VISCA EL BARCA !!! TYLKO ZWYCIESTWO!!!!!!!!!!!! VAMOS !!!
0
Sa juz sklady :) Jak patrze na obrone Realu to cos czuje ze Messi i spolka szybko ja rozpracuja :)
0
Panie i Panowie 50 min jeszcze :D Emocje coraz wieksze !!! :D
0
Tak jest odpisujcie mu dalej -_- Na pewno przestanie....
0
Czy tylko mi nie dziala strona realu ? :P
0
@Nine
I po co mu odpisujesz ?
0
@sokol107
Urzekla mnie twoja historia :D
0
Nie odpisujcie mu ....
0
Czekam z niecierpliwoscia na to kiedy admini go zbanuja .....
0
@qwqw
To ty wlasnie pokazales ze nie znasz historii :) A kto kupil ten mecz jak nie general franco co ? :)
0
@qwqw
Jakos nie pamietam tego meczu :) Kiedy to bylo ? :) Ale ty na pewno pamietasz wynik 5-0 lub 2-6 dla Barcy :)
0
Wygramy dla Tito :)
0
TVP Sport oczywiscie pusci mecz ?
0
Patrzac na nasza forme i naszych zawodnikow nie widze nic po za wygrana :)
0
Oj szkoda
0
Wszyscy w dobrym humorze przed GD bardzo dobrze :)
0
Patrzac na nasza forme i ze u nas nie ma zadnych brakow kadrowych to nie widze innej mozliwosci niz wygrana :)
0
Z godziny na godzine serce co raz szybciej bije :D
0
Cieszy to ze nasi zawodnicy sa w tak dobrej formie przed jutrzejszym meczem :)
0
David Villa gra dzis niesamowicie :D
0
MEEEESI 4 bramka hahahha :D
0
Goool Messi :D i asysta Davida :D Ale dzis mi sie podoba gra Davida :D
0
3-1 Pedroooooo :D
0
Ajajaj Messi :) Dla niego wzrost nie ma znaczenia :)
0
HHAHAHAHHA Brawo sedzia
0
Ale Messi osmieszyl bramkarza :D
0
@daany8
Do czasu jestescie mistrzami :) Wiem ze ta porazka cie boli ale lepiej stad wyjdz i nie prowokuj :)
0
@daany8
No widzisz teraz to my wygrywamy La Lige a w srode najprawdopodobniej was cisniemy :) Frustru Frustru :)
0
@daany8
Ty wez idz dzieciaku sie wyplacz na rm.pl
0
@daany8
Frustru Frustru :D