0

Dobra ja ide sie szykowac na meczyk :D VISCA EL BARCA !!! TYLKO ZWYCIESTWO!!!!!!!!!!!! VAMOS !!!

0

Sa juz sklady :) Jak patrze na obrone Realu to cos czuje ze Messi i spolka szybko ja rozpracuja :)

0

Panie i Panowie 50 min jeszcze :D Emocje coraz wieksze !!! :D

0

Tak jest odpisujcie mu dalej -_- Na pewno przestanie....

0

Czy tylko mi nie dziala strona realu ? :P

0

@Nine
I po co mu odpisujesz ?

0

@sokol107
Urzekla mnie twoja historia :D

0

Nie odpisujcie mu ....

0

Czekam z niecierpliwoscia na to kiedy admini go zbanuja .....

0

@qwqw
To ty wlasnie pokazales ze nie znasz historii :) A kto kupil ten mecz jak nie general franco co ? :)

0

@qwqw
Jakos nie pamietam tego meczu :) Kiedy to bylo ? :) Ale ty na pewno pamietasz wynik 5-0 lub 2-6 dla Barcy :)

0

Wygramy dla Tito :)

0

TVP Sport oczywiscie pusci mecz ?

0

Patrzac na nasza forme i naszych zawodnikow nie widze nic po za wygrana :)

0

Oj szkoda

0

Wszyscy w dobrym humorze przed GD bardzo dobrze :)

0

Patrzac na nasza forme i ze u nas nie ma zadnych brakow kadrowych to nie widze innej mozliwosci niz wygrana :)

0

Z godziny na godzine serce co raz szybciej bije :D

0

Cieszy to ze nasi zawodnicy sa w tak dobrej formie przed jutrzejszym meczem :)

0

David Villa gra dzis niesamowicie :D

0

MEEEESI 4 bramka hahahha :D

0

Goool Messi :D i asysta Davida :D Ale dzis mi sie podoba gra Davida :D

0

3-1 Pedroooooo :D

0

Ajajaj Messi :) Dla niego wzrost nie ma znaczenia :)

0

HHAHAHAHHA Brawo sedzia

0

Ale Messi osmieszyl bramkarza :D

0

@daany8
Do czasu jestescie mistrzami :) Wiem ze ta porazka cie boli ale lepiej stad wyjdz i nie prowokuj :)

0

@daany8
No widzisz teraz to my wygrywamy La Lige a w srode najprawdopodobniej was cisniemy :) Frustru Frustru :)

0

@daany8
Ty wez idz dzieciaku sie wyplacz na rm.pl

0

@daany8
Frustru Frustru :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?